SOLUCAN GÜBRESİ KULLANAN VAR MI

azalhan

Yeni üye
Cvp: SOLUCAN GÜBRESİ KULLANAN VAR MI

[font=Arial, Helvetica, sans-serif]Hesi bitki besin gübrelerini kullanabilirsin.[/font]

• 500 ml TNT Complex
  • [size=small]1 litre Bloom Complex[/size]
  • [size=small]1 litre Phosphorus Plus[/size]
  • [size=small]500 ml Root Complex[/size]
  • [size=small]500 ml Power Zyme[/size]
  • [size=small]10 ml Super Vit[/size]
  • 100ml Hesi Boost

kadiryilmaz54

Yeni üye

azalhan' Alıntı:
[font=Arial, Helvetica, sans-serif]Hesi bitki besin gübrelerini kullanabilirsin.[/font]

• 500 ml TNT Complex
  • [size=small]1 litre Bloom Complex[/size]
  • [size=small]1 litre Phosphorus Plus[/size]
  • [size=small]500 ml Root Complex[/size]
  • [size=small]500 ml Power Zyme[/size]
  • [size=small]10 ml Super Vit[/size]
  • 100ml Hesi Boost

Kullanimi nasil bunların acaba ?

prof33

Yeni üye
kimyasala girme kanka bana kalırsan bitkiden atamıyosun sonra.cigerlerin kimyasala alışır .d.d worm ise şöle diyim bence komposttan başka kullanma derim kanka.general organic set var bak gübre sonuçta cigerine çekicen kmyasala grme derim.

Hic girme solucan gubresine yakarsin bitkiyi ben kompost dedikleri solucan gubresi suyunu verdim ciceklenmede gitti bitkim 25 gr sigaram cop oldu

glow

Yeni üye

prof33' Alıntı:
kimyasala girme kanka bana kalırsan bitkiden atamıyosun sonra.cigerlerin kimyasala alışır .d.d worm ise şöle diyim bence komposttan başka kullanma derim kanka.general organic set var bak gübre sonuçta cigerine çekicen kmyasala grme derim.

dostum yediğin domateste salatalıkta kimyasal gübrenin allahı var siz nası bu kanılara varıyosunuz  :D  o torbacının kıymetini bilin onuuuun :D

BenHolandia

Yeni üye
zym kulanırsan solucan tamamen gereksiz belki zararı bile olabilir çünkü iyi bir solucan gübresi kendisi enzyme üretir
ve solucan gübresi yüzde yüz natural serilerinde yerine oturur miniral gübreyle zym daha uygundur
haydi bol şans

Kaa

Yeni üye
Toprak costuran mineral felan sagliyor yukardaki kankalarimin yorumlari guzel ama gorende hayatimiz full organik sanir tapragin yuzde 20sine karistir bas bitkiyi devam  ozel mesajda detayli bilgi verilir

Yylmzz

Yeni üye
Konuyu hortlatıyorum kankalar varmı organik sıvı solucan gübresi kullanan

Dalga bu kankalar sitede açıklamasını okudum potasyum magnezyum ve daha birçok mineral barındırıyor faydalı bişeye benziyor hemde ekonomik ama bizim kızlarda ne derece etkili olur bilmiyorum belkide zararı dokunur kullanan arkadaşlar Yorum yaparsa sevinirim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **