sizce ne durumda ?

arkadaşlar bitkim oto fakat genetiğini maalesef bilmiyorum. 5. haftasında şu an 38 cm. ön çiçeklenmeye girdi. ilk deneyimim. lst uygulamaya çalıştım fakat en alttakiler ışık görmediği için bazı yapraklarda budamalar yaptım zararı olur mu sizce ?

Relaxaddiectt

Kıdemli Üye
arkadaşlar bitkim oto fakat genetiğini maalesef bilmiyorum. 5. haftasında şu an 38 cm. ön çiçeklenmeye girdi. ilk deneyimim. lst uygulamaya çalıştım fakat en alttakiler ışık görmediği için bazı yapraklarda budamalar yaptım zararı olur mu sizce ?
olmaz kanka bir süre elleme stresten çıksın auto olduğu için pek karışmamak lazım. Lstyi birdahakine tepeyi bağlayıp yatırırsın

tepeyi bağlayıp nası yapcam bilmiyorum video falan var mı ? sanki hep alt dalları sağa sola çekip bağlıyolardı diye biliyorum. bu şekilde bırakayım mı şu an için

teşekkür ederim. bi kaç gün sonra videodaki gibi tepeyi yatırmaya çalışayım mı ya da şimdi yapayım mı ? alt dallara uyguladığım bağlamaları çözmelimiyim sence relax ?

AwaKe4

Müptezel
Knka artık bu bitkiyi elleme eline ne geçerse bi dahakine iyice araştır oku kafanda oluştur sonra grow a başla. Sen gidip fan yapraklarını iple bağlamışsın. Videoyu izlemedim ama muhtemelen doğrudur. ona bakarak ileride yapacaklarına bi ön hazırlık olur.

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Ya şu saksıyı ağzına kadar doldurun adamı deli etmeyin

olayı tam anlamadığım için en başta tepeden eğmediğimden dolayı kelle vercek dallar ışık görsün diye yaprakları bağladım aynı zamanda kelle verecek dalları da bağlayıp eğdim ışığa doğru. videoyu izledikten sonra anladım olayı bundan her türlü hasat alıcam ama bidahakine daha iyi olur. ahmet sende düzgün yorum yapacaksan yap ya da sus her tarafın deli olsa nolur

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Araştırmadan konu açıyonuz bişey diyincede suçlu oluyoruz. Ne yaparsan yap bilader istersen toprak koyma

saksıyı ağzına kadar doldurmanın artısı nedir benimki gibi doldurunca ne olur sorularına aydınlatıcı yorumlar yaparsan bizde öğrenmiş oluruz. deli etme diye yorum yaparsan benimde sana söyleyeceğim budur. öğrenmeye geldik aydınlatcaksan aydınlat dostum sende.

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Kanka gerilme tamamen samimi bir yazıydı delirsem nolacak çok çok telefonu kırarım oda bana zarar :D açıklaması şu bitki saksının altında kaldığında kök toprak havalanması sağlıklı olmuyor hem rüzgar hem ışık alması gereken yerleri saksı boğmuş oluyor. Dahada ne diyim sana. Bu ara çok karşılaşıyorum bu durumla kimsede söz dinlemiyor haklı isyan yani

tamamdır barıştık o zaman :D verdiğin cevap da bende baya bi aydınlatma yaşattı bazı problemler için. teşekkür ederim. kusura bakma sende :)

lst için ip değil de elektrikçiden bükülebilir tel alıp kanca şeklinde yapsan işin daha kolay olur dostum.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    **** *** ******* hahahaha** ******* ********** **
  • A active661:
    ***** ***** hahahaha* ** ****** ******** * ****** ****** ******* **** ****** ****** ****** ** ** ***** ******** ****** ******
  • A active661:
  • A active661:
    hahahaha** ** **** *** hahahaha*
  • A active661:
    ********* ********** ********* **** hahahaha****** ***** ******
  • Didrug Didrug:
    hahahaha** ***** ****** ***** ***** * ****** hahahaha hahahaha***** ** ***** ****** * ***** *** **** hahahaha** **** ********** ******** ***** ** ***** ***** hahahaha* ** ****** ******** * ****** ****** ***
  • Didrug Didrug:
    ********** ******** * ********** ******* **** ********* ******** *** ***** **** *** ****** ********** ********* ****
  • Didrug Didrug:
    ******** ***** ******* ****** ******* **
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
    ******** ** ******* ********** ***** hahahaha
  • A active661:
    ******* hahahaha***** **** hahahaha** * ******* ***** ********* ********* **** ****** **********
  • A active661:
    hahahaha* *** ***** ******** ***** ** ******* ****** ******* *** ******** ********* **** ******* ******** ** ***
  • A active661:
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** ********* ****** *** ***** hahahaha
  • A active661:
    **** hahahaha******** ****** ********** **** hahahaha ******** *
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** **** **** ******* hahahaha **** ****** **** **** hahahaha* *******
  • A active661:
    ** ** ********* *** hahahaha* **** *** hahahaha***
  • A active661:
    ***** **** hahahaha********* ********** ** ******
  • istr istr:
  • istr istr:
  • VendettaX VendettaX:
    VendettaX VendettaX: ****** ****** ********** ******* *********