Sizce bu nedir?

Günaydın agalar, yeni katıldım. Zamanında aldığım sigaralardan çıkan tohumları öylesine saklamıştım saksıya ekince(haziranda ektim)aşağıdaki gibi oldular ama neye benzediğine dair fikrim yok, gübre falan koymadım hiç düz suladım boş çıkarsa üzülmiyim diye, yetiştirmekten de hiç anlamam forumda gezinip okuyorum. Bunlar nedir? Ne yapayım?

#Cigâ

Doktor
katkısız ne güzel büyümüş bitki dişi kanka bu arada çiçeklenmeye girmiş bile hiç bilmeyen adamların salladığı tohum ne güzel çıkıyor :D şanslısın baya onun dışın da usta groweler yardımcı olur sana

Relaxed

Yeni üye
Benim kofte gibi baya benziyor pistil renkleri bile mor ile kizil karisimi bisey vedoo yaz balkonda bakiyon galiba o yardimci olur sana bak bu da benm kofte kanka

#Cigâ

Doktor
Benim kofte gibi baya benziyor pistil renkleri bile mor ile kizil karisimi bisey vedoo yaz balkonda bakiyon galiba o yardimci olur sana bak bu da benm kofte kanka
ne güzel büyümüş ama adamın bitkisi

JrGrow

Üye
''ruderalis'' türünden bir cigara köfteci tohumlarının tamımı neredeyse bu türden oluşur araştır görüceksin

S

silas

Guest
pine apple kush'a benziyor köfteci tohumlarında sık rastlanır kesinlikle gübre vermelisin kafayı çok etkiler

Hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim, bir süredir sessizce dolaşıyordum burada tecrübenize danışmak istedim. Yetiştirme konusunda bilgisiz olduğum için gübre konusunda hiç bir fikrim yok veya karşıma çıkan her gübre yorumuna sorgusuz itaatkarlılığım söz konusu :D nasıl bir gübre tavsiye edersiniz? en hızlı nereden alabilirim? Tutmaz düşüncesiyle ektiğim için yorumlarınızdan sonra üzerine titremem gerektiğini düşünüyorum. Bu bebeği **** etmeden nasıl iyi edebilirim?

Relaxed

Yeni üye
Dostum benimde ilk grow ama su vedoonun duvarina bi msj at onla konus o outdoor bilir bana kalsa ogrendigim kadar forumdan suan bud candy big bud en son da overdrive bu 3 luden 250ml en kucuklerini alip yatirim yapabiljrsin bosa cikarmaz toprak ve sudan siparis verebilirsin ben verdim ertesi gun geldi elime yine dedigim givi vedoo bi danis bol hasatlarr :))

Dostum benimde ilk grow ama su vedoonun duvarina bi msj at onla konus o outdoor bilir bana kalsa ogrendigim kadar forumdan suan bud candy big bud en son da overdrive bu 3 luden 250ml en kucuklerini alip yatirim yapabiljrsin bosa cikarmaz toprak ve sudan siparis verebilirsin ben verdim ertesi gun geldi elime yine dedigim givi vedoo bi danis bol hasatlarr :))

Eyv agacım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Mordecai Chat bot:
    kawinnnz kawinnnz: **