Sigara kokusu zayıf

Aemili31

Müptezel
Kanka cinsinden cinsine tadı kokusu değişkenlik gösterebiliyor. Toprak kokulu, dizel kokulu, çam kokulu vs bir sürü koku ve tad var

Weedchef

Yeni üye
Kanka cinsinden cinsine tadı kokusu değişkenlik gösterebiliyor. Toprak kokulu, dizel kokulu, çam kokulu vs bir sürü koku ve tad var
Kanka 1 hafta 10 gün sonra hasat edicem mecbur bu ak47 büyük ihtimalle kokusu sıkıntılı genetikmiş araştırdığım kadarıyla, artık ne geldi bahtımıza diyip içicez :D

Member420

Yeni üye
Dostum selam, koku ve tad arttırmak için an’nin Bud candy sini kullanabilirsin. Denedinmi bilmiyorum. Ayrıca kaç ana dalın var?

hzekrem

Yeni üye

Aemili31

Müptezel
Bud candy için çok geç artık kanka çiçeklenmenin başından itibaren verilmeye başlanmalı o etkisini göstermesi için

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Kokusu sonradan ortaya cikar iyi bir fermante doneminden gecirirsen. Someklerdeki koku ve tad i degistiren terpene dedigimiz bileşiklerdir. Sömekteki terpene oranını arttıran birçok ürün var bunların en el atında olanı ben genelde keçiboynuzu pekmezi öneriyorum. Bitkini terpene lerini geliştirir yetiştiği süre zarfında. Eger para harcayıp bir ürün almak istiyorsanız koku ver tadı hatta ayrıca thc oranını doğrudan etkiliyen size terpinator öneririm.
Türkiyedeki grow mağazalarında bulabilirmisiniz bilmiyorum https://www.terpinator.com/

Member420

Yeni üye
Bud candy için çok geç artık kanka çiçeklenmenin başından itibaren verilmeye başlanmalı o etkisini göstermesi için

Matematik yalan söylemez aga 0.01>0. Ayrıca 10 gün var diyor. 1 hafta süreyi uzatırsın hasat almazsın eder sana 17 gün. Zaten çiçeklenmenin ilk iki haftasını düşersen Ve çiçeklenmenin Ort. 60 gün olduğunu Düşünürsen 46 gün veriyorsun bud candy’yi. 17/46 Oranından yaklaşık 0.35 gelir. Tamam belki baştan kullanmaya başladığı etkiyi vermeyecektir ama etki edeceği şüphesiz. Koku ve tat yoksa benim için sigaranın bir anlamı yok. Arkadaşın yerinde olsam 20 gün daha uzatırım çiçeklwnmeyi. Belki kafası koltuğa yapıştıran bir sigara olur geç hasat ettiği için ama içerken keyif alırsın. Ayrıca gübreyi zaten birdahaki yetiştirmede kullanıcak sonuçta. Benim yorumum bu yönde.

Weedchef

Yeni üye
Kokusu sonradan ortaya cikar iyi bir fermante doneminden gecirirsen. Someklerdeki koku ve tad i degistiren terpene dedigimiz bileşiklerdir. Sömekteki terpene oranını arttıran birçok ürün var bunların en el atında olanı ben genelde keçiboynuzu pekmezi öneriyorum. Bitkini terpene lerini geliştirir yetiştiği süre zarfında. Eger para harcayıp bir ürün almak istiyorsanız koku ver tadı hatta ayrıca thc oranını doğrudan etkiliyen size terpinator öneririm.
Türkiyedeki grow mağazalarında bulabilirmisiniz bilmiyorum https://www.terpinator.com/
Çok sağol keçiboynuzu pekmezine yeni başladım flush attığım suyuma katıyorum senden öğrendiklerimizi uyguluyoruz işte :D

Weedchef

Yeni üye
Hepinizin değerli yorumları için teşekkür ederim kankalar bu sigaranın ak47 olduğuna emin oldum sayılır flush suyuma keçiboynuzu katıyordum tadı ve kokusu biraz daha kendine gelsin diye hasatı 1 hafta ileri tarihe atıcam sanırsam genetik tohumuda toprağa geçirdim oda önce 12 saat ışıkta büyüsün hasatta sonra 24 saate çekerim

Member420

Yeni üye
8 ana dal 20 filanda yan dal kaldı kanka yan dallar daha fazlaydı ama tatile filan giderken biraz kopardım para düşürmeyeyim sigaraya diye

Mantıklı tabi, gram altınla yarışıyor meret. Ayrıca kardeşim senden ufak bir ricam var; hasatı aldığında 8 ana dalı diğer dallarla karıştırmadan Sadece ana dalların Kuru ağırlığını söyleyebilirsen şayet çok sevinirim. Bol hasatlar şimdiden.

Weedchef

Yeni üye
Mantıklı tabi, gram altınla yarışıyor meret. Ayrıca kardeşim senden ufak bir ricam var; hasatı aldığında 8 ana dalı diğer dallarla karıştırmadan Sadece ana dalların Kuru ağırlığını söyleyebilirsen şayet çok sevinirim. Bol hasatlar şimdiden.
Tamamdır hasattan sonra bu başlık altında yazıcam sana gramajı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • H Heisenberg01:
    ** ** ******* hahahaha*** *** hahahaha* ******* *** ** ** ** ** ********** ****** ****** hahahaha* **********
  • kkush kkush:
    *** ** ***** hahahaha* ******* ** ******** ****** **
  • kkush kkush:
    *** ****** **
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ********* **** ****** **** **** *** **** ****** ********** ********* *******
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahaha**** ***** **** ***** ***** ******* ** ***** ***** ******* **** hahahahahahahaha*** ** **** ** ** ***** **
  • H Heisenberg01:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ** ******* *** ****** ******* ** **** ** ** ***** **
  • H Heisenberg01:
  • kkush kkush:
    hahahaha ****** ******** * ******* ******* ****** **** ** *** ** hahahaha* ********* **** ****** **** **** ***
    +1
  • M Marryhuana:
    ***** *** ****** ****** * ***** *** ******* ******* *** *** ********** *** * *** **** ********** ****** hahahaha **** *** ********** **** * *** ******* ******** *** ***
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ** ***** hahahaha* ******* ** ******** ****** **
  • M Marryhuana:
    *** hahahaha* ********
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha**
    ********* *** **
  • M Marryhuana:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ***** ** ******* *** ****** ******* ** ***** ******* ******** *** ***** ** ******* ******* ** ***** *** ********* **
  • M Marryhuana:
    ********** ***** ** ***** **** **** *** **** * ******* ******* **** ***** ** ****** ***** **** *** * **** ********
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
    **** hahahaha* ****** *** * hahahaha ** ******** ******** **** ****** ******* ******* ****** ***** ****** **
  • kkush kkush:
    ******** ****** ****** ***** **** **
  • M Marryhuana:
    ******* ****** ******** ** ***** **** * ******** ******** *** hahahaha* **** *** *********
    ********** **** hahahaha** ** ******** *** **** hahahaha** hahahaha* ****** *** * hahahaha ** ******** ******** **** ****** ******* ******* ****** ***** ****** **
  • M Marryhuana:
    ******* * ** **** ********* ********** ******* ***** ********* ***** *** hahahaha* *** ***** **** ********** **** ****** *****
    M Marryhuana: ******* * ** **** ********* ********** ******* ***** ********* ***** *** hahahaha* ***...