Sigara alırken dolandırıldım ?

unabomber

Yeni üye
Arkadaşlar selam, direkt konuya geliyorum. Geçen yıl sigara aldığımız biri vardı, isim vermemek için buna x diyeceğim. Bu x başta direkt evime getiriyordu, arada tırnakladığı oluyordu ama eve geldiği için çok takmıyorduk, bu yıl daha az görüşsek de yine birkaç kez alışverişimiz oldu. Geçtiğimiz 1-2 aydır bu x'e ulaşamıyorduk mesajlar tek tikte kalmaya başladı, bu esnada bu kanalı çözen arkadaşıma 'ben x bu yeni numaram' diye bir mesaj geldi ama bu sefer profil fotoğrafında başka biri vardı. Kanalı çözen arkadaşıma sorduğumda fotoğraftaki adamı gördüğünü, daha önce x ile buluştuğunda bu adamın yanına gidip beraber ondan aldıklarını söyledi, yeni elemana da y diyeyim. Y'ye mesaj atıp kendimi tanıttığımda çözebileceğini söyledi, mesajlara çok geç cevap verdiği için bir süre görüşmedik kendisiyle ama arada online diye mesaj atıyordu. Birkaç gün önce tekrar yazdım, bana bayağı uzak bir semtte olduğu için önce taksi parası falan istedi, sonra biraz daha toplu alırsak kendi gelmeye ikna oldu ve anlaştık. Fiyat verirken de 'senin gibi dostlara' falan dediği için eski muhabbetten de dolayı hiç şüphelenmedim bu süre boyunca. Sonra evin önüne taksiyle geldi, yanında biraz daha olduğunu isterse daha uyguna verebileceğini söyledi, bu da gayet okeydi benim için çünkü x'ten alırken de aynısını yapıyordu. Ben de tam anlaştığımız kadar nakit çekmiştim, ibandan atmayı teklif ettim. Önce yanındaki arkadaşından iban vermesini istedi, sonra taksiyi hala beklettikleri için uğraşmayıp bu da benim sana kıyağım olsun diyip elime tutuşturup taksiye binip gittiler. Verirken de x'in arkadaşı olmasan buraya hayatta gelmezdim falan dedi hatta. Ben kıyak geçtiği için de sevinerek eve geri girdim, eve girip paketi açtığımda içinden yol kenarından yolunmuş otlar çıktı. Hemen geri aradım ama aradıktan sonra engel attı ve tekrar ulaşamadım. Durumu anlatmak için x'e yazdım ama tek tikte kaldı mesajlar(paket olduğundan şüpheleniyoruz). Şimdi ben bu durumda ne yapabilirim? Tırnak falan atsa uğraşmazdım ama bunu paradan daha çok gurur meselesi yaptım ve uğraşmak istiyorum. Eleman da muhtemelen biraz belalı bir tip, ben kız arkadaşımın evindeydim ve evin önüne çağırdığım için etiket oldum biraz. Ucu bana dokunmadan bir şekilde bir şeyler yapmak istiyorumecaef2ec-7416-4e39-938a-10674eb8ef18.jpg0bc0cd7a-3614-4cb4-9b13-8121467df5f2.jpg

powered

Üye
Ucu sana dokunmayacak sa ya başka adrese yönlendirecek sin yada takip edip bekleyeceksin bişey yaparken de kendini göstermeyecek sin ama bir şey yapma bence unut gitsin

Bomberx

Yeni üye
Kanka uğraşma boşkoy elbet birileri yakalar bunları otturlar merak etme kimsenin ahi kalmaz kimsede geçmiş olsun başka dert vermesin

Tommy vercetti

Müptezel
Arkadaşlar selam, direkt konuya geliyorum. Geçen yıl sigara aldığımız biri vardı, isim vermemek için buna x diyeceğim. Bu x başta direkt evime getiriyordu, arada tırnakladığı oluyordu ama eve geldiği için çok takmıyorduk, bu yıl daha az görüşsek de yine birkaç kez alışverişimiz oldu. Geçtiğimiz 1-2 aydır bu x'e ulaşamıyorduk mesajlar tek tikte kalmaya başladı, bu esnada bu kanalı çözen arkadaşıma 'ben x bu yeni numaram' diye bir mesaj geldi ama bu sefer profil fotoğrafında başka biri vardı. Kanalı çözen arkadaşıma sorduğumda fotoğraftaki adamı gördüğünü, daha önce x ile buluştuğunda bu adamın yanına gidip beraber ondan aldıklarını söyledi, yeni elemana da y diyeyim. Y'ye mesaj atıp kendimi tanıttığımda çözebileceğini söyledi, mesajlara çok geç cevap verdiği için bir süre görüşmedik kendisiyle ama arada online diye mesaj atıyordu. Birkaç gün önce tekrar yazdım, bana bayağı uzak bir semtte olduğu için önce taksi parası falan istedi, sonra biraz daha toplu alırsak kendi gelmeye ikna oldu ve anlaştık. Fiyat verirken de 'senin gibi dostlara' falan dediği için eski muhabbetten de dolayı hiç şüphelenmedim bu süre boyunca. Sonra evin önüne taksiyle geldi, yanında biraz daha olduğunu isterse daha uyguna verebileceğini söyledi, bu da gayet okeydi benim için çünkü x'ten alırken de aynısını yapıyordu. Ben de tam anlaştığımız kadar nakit çekmiştim, ibandan atmayı teklif ettim. Önce yanındaki arkadaşından iban vermesini istedi, sonra taksiyi hala beklettikleri için uğraşmayıp bu da benim sana kıyağım olsun diyip elime tutuşturup taksiye binip gittiler. Verirken de x'in arkadaşı olmasan buraya hayatta gelmezdim falan dedi hatta. Ben kıyak geçtiği için de sevinerek eve geri girdim, eve girip paketi açtığımda içinden yol kenarından yolunmuş otlar çıktı. Hemen geri aradım ama aradıktan sonra engel attı ve tekrar ulaşamadım. Durumu anlatmak için x'e yazdım ama tek tikte kaldı mesajlar(paket olduğundan şüpheleniyoruz). Şimdi ben bu durumda ne yapabilirim? Tırnak falan atsa uğraşmazdım ama bunu paradan daha çok gurur meselesi yaptım ve uğraşmak istiyorum. Eleman da muhtemelen biraz belalı bir tip, ben kız arkadaşımın evindeydim ve evin önüne çağırdığım için etiket oldum biraz. Ucu bana dokunmadan bir şekilde bir şeyler yapmak istiyorumEkli dosyayı görüntüle 19207Ekli dosyayı görüntüle 19208
Kanka geçmiş olsun uğraşılmış planlı bişey bu paketlere bakınca anladım üzüldüm adına

Twist

Yeni üye
Dostum geçmiş olsun olan olmuş keşke olmadan tedbirli davransaydın. Bu ufak bi ders niteliğinde olsun yol ver gitsin ona yaramayacak zaten sen de gözden çıkar. Belki de hepimizin benzer hikayeleri var ve bu yüzden buradayız

Avare

Doktor
Kanka belalı bir tip demişsin ondan daha belalı olmadığın sürece anca üzerine bir bardak su içip önündeki maçlara bakacaksın.
Geçmiş olsun tekrardan.

Emmy

Müptezel
Arkadaşlar selam, direkt konuya geliyorum. Geçen yıl sigara aldığımız biri vardı, isim vermemek için buna x diyeceğim. Bu x başta direkt evime getiriyordu, arada tırnakladığı oluyordu ama eve geldiği için çok takmıyorduk, bu yıl daha az görüşsek de yine birkaç kez alışverişimiz oldu. Geçtiğimiz 1-2 aydır bu x'e ulaşamıyorduk mesajlar tek tikte kalmaya başladı, bu esnada bu kanalı çözen arkadaşıma 'ben x bu yeni numaram' diye bir mesaj geldi ama bu sefer profil fotoğrafında başka biri vardı. Kanalı çözen arkadaşıma sorduğumda fotoğraftaki adamı gördüğünü, daha önce x ile buluştuğunda bu adamın yanına gidip beraber ondan aldıklarını söyledi, yeni elemana da y diyeyim. Y'ye mesaj atıp kendimi tanıttığımda çözebileceğini söyledi, mesajlara çok geç cevap verdiği için bir süre görüşmedik kendisiyle ama arada online diye mesaj atıyordu. Birkaç gün önce tekrar yazdım, bana bayağı uzak bir semtte olduğu için önce taksi parası falan istedi, sonra biraz daha toplu alırsak kendi gelmeye ikna oldu ve anlaştık. Fiyat verirken de 'senin gibi dostlara' falan dediği için eski muhabbetten de dolayı hiç şüphelenmedim bu süre boyunca. Sonra evin önüne taksiyle geldi, yanında biraz daha olduğunu isterse daha uyguna verebileceğini söyledi, bu da gayet okeydi benim için çünkü x'ten alırken de aynısını yapıyordu. Ben de tam anlaştığımız kadar nakit çekmiştim, ibandan atmayı teklif ettim. Önce yanındaki arkadaşından iban vermesini istedi, sonra taksiyi hala beklettikleri için uğraşmayıp bu da benim sana kıyağım olsun diyip elime tutuşturup taksiye binip gittiler. Verirken de x'in arkadaşı olmasan buraya hayatta gelmezdim falan dedi hatta. Ben kıyak geçtiği için de sevinerek eve geri girdim, eve girip paketi açtığımda içinden yol kenarından yolunmuş otlar çıktı. Hemen geri aradım ama aradıktan sonra engel attı ve tekrar ulaşamadım. Durumu anlatmak için x'e yazdım ama tek tikte kaldı mesajlar(paket olduğundan şüpheleniyoruz). Şimdi ben bu durumda ne yapabilirim? Tırnak falan atsa uğraşmazdım ama bunu paradan daha çok gurur meselesi yaptım ve uğraşmak istiyorum. Eleman da muhtemelen biraz belalı bir tip, ben kız arkadaşımın evindeydim ve evin önüne çağırdığım için etiket oldum biraz. Ucu bana dokunmadan bir şekilde bir şeyler yapmak istiyorumEkli dosyayı görüntüle 19207Ekli dosyayı görüntüle 19208
Abi sen ne anlatıyon allah askina tribe girdim ya :D

Mymami

Yeni üye
Kardeşim ya bu boku kendin yapacaksın yada sende onlar gibi olacaksın gidip kendi işini kendin çözücen. Dışardan aldığın eşya zayıf çıkar bok çıkar zehir çıkar az çıkar çok çıkar şans takma kafana bizi bile deviriyorlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
    W WindySideTR: ** ******** **********