Selam kankalar toprakla buluşalı 75 gün oldu, ilk deneyimim balkonda büyüyorlar güvercin gübresi ile ilerliyoru

esrarii

Müptezel
sökmeden önce , hepsine günde 12 saat kapkaranlık ver bir hafta ki , bitkiler çiçeklenmeye girsin. 12 /12 ayarla zamanı veg den çiçeklenmeye geçersen bitkiler kendini bulur

Joker007

Yeni üye
sökmeden önce , hepsine günde 12 saat kapkaranlık ver bir hafta ki , bitkiler çiçeklenmeye girsin. 12 /12 ayarla zamanı veg den çiçeklenmeye geçersen bitkiler kendini bulur
Kanka 12/12 çiçekleme olayını ne kadar bir zaman uygulayayım? Hasat zamanına kadar mı ? Ayrıca erkek dediğin bitki 12/12 çiçek zamanı bana ne gibi faydası olacak ? Boşa emek vermek istemiyorum erkek ise. Son olarak şu durumda hasatı ne zaman alırım tahminince?

Joker007

Yeni üye
Kanka 12/12 çiçekleme olayını ne kadar bir zaman uygulayayım? Hasat zamanına kadar mı ? Ayrıca erkek dediğin bitki 12/12 çiçek zamanı bana ne gibi faydası olacak ? Boşa emek vermek istemiyorum erkek ise. Son olarak şu durumda hasatı ne zaman alırım tahminince?
Ve bitkilere budama işlemi uygulamadım o olayı kaçırdım, edindiğim bilgiler doğrultusunda 5.ci hafta kelleyi kesmem gerekiyormuş ve bu durumu sonradan öğrendim, bunu şimdi uygulamış olsam öldürürmüyüm bitkiyi önerin nedir kanka bu durumda ?

esrarii

Müptezel
tepeden bi iki büyükbaş beş yaprak alabilirsin , çiçeğe girince bi iki daha beş yaprak alırsın. çiçeklenmeden sonraki süreç yani çiçeklenme üç ay sürecek.. erken hasat istiyosan , veg den çık , pistil peşine düş

Joker007

Yeni üye
Tepeden derken, en üst kelleyi mi alayım ? Peki sence erken hasat mı yapayım kanka ? Sen olsan ne yapardın ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
    T Tropikal.MR: ******* *** ***** * ** ********** ****** hahahaha**** ** ******** *** ********* ******...