Sativa vs indika hangisi iyi “saçmalığı”.

WDT

Üye
Bu tezatı anlamıyorum. Hangisi daha iyi ?Lütfen bunun cevabını harman kalmış adam lardan dinleyin.Deli goncayla büyüdük biz. Güldüreni,ağlatanı , acıktıranı ve coşturanı vardı. Sabahları güldüren denk gelsin isterdik.şimdi her sabah 6:30 da popüler ismi ile “indika” içerek güne başlıyorum.Gayet enerjik ve zindeyim. Yeni neslin yeni gelişen grow kültürünün tanımlamasına göre bayılmam lazım ama....hangisi daha iyi ? indika ! Sativa ?Bu sorunun net cevabı nı harman kalmış adamlardan dinleyin !

Ustam bu tezat değil tercih meselesi o zamanlar imkan yoktu ne bulursak içiyorduk şimdi imkan var. Ozamanlar torbacı kimyasal nedir bilmezdi ne kadar kayrı meşru olsa da temizdi sigaralar dediğin gibi kimi güldürür kimi ağlatır tı ama artık torbacıdan bir sigara alıyorsun 1 hafta 10 gün pisliğini vucudundan atamıyorsun.bu arada İyi bir tohum tüm fikirlerini değiştirir.
Bu arada harman kalan hepsini içer ayrım yapmaz ama elinde imkan varsa sevdiğini içer

• Like
Tepkiler: WDT

Morded

Kıdemli Üye
Sabah kahvesiyele güzel bi sativa gider sativa genetiklerden ak48 öneririm üzmeden büyüyen egitime ve her zorlu koşula dayanaklı bi genetik akşam eve gidip koltuktan kaldırmasın bayıltsın diyorsan indica olarak da en iyi thc yi veren aurora indica genetigini öneririm koltuga yapıştırıp agzın kurusa bile o kolayı dolaptan almaya üşeniyor insan ögle saatlerinde günün stresini azaltsın istiyorsan lemon kush tavsiye ederim enerji ve bayma karışık sinirden stresten uzaklaştıran hiç bir problemi size umursatmayan mitüş bi genetik.

WDT

Üye
Sabah kahvesiyele güzel bi sativa gider sativa genetiklerden ak48 öneririm üzmeden büyüyen egitime ve her zorlu koşula dayanaklı bi genetik akşam eve gidip koltuktan kaldırmasın bayıltsın diyorsan indica olarak da en iyi thc yi veren aurora indica genetigini öneririm koltuga yapıştırıp agzın kurusa bile o kolayı dolaptan almaya üşeniyor insan ögle saatlerinde günün stresini azaltsın istiyorsan lemon kush tavsiye ederim enerji ve bayma karışık sinirden stresten uzaklaştıran hiç bir problemi size umursatmayan mitüş bi genetik.
Aurora indika thc nedir kanka. Gorilla glue 27 yazıyo

WDT

Üye
mevzu nedir anlat bakalım
yeni neslin tanımlaması da doğru sativa çoşturur indica bayıltır adamı doğrudur.
hibrit çaprazlamalar var artık onları saymıyorum.
Kanka ben deli Gonca diyorum sen çapraz hibrit diyosun. Ne anlatayım ben sana ne istiyosun ? Evet indika sabah 6:30 başlıyorum akşam 23 e kadar devam. Ve evet zımba gibiyim full power geziyorum. Gorilla glue indika. Foto göndereyim mi ? Dumanın bol olsun dostum

Cannakush

Yeni üye
Bu tezatı anlamıyorum. Hangisi daha iyi ?Lütfen bunun cevabını harman kalmış adam lardan dinleyin.Deli goncayla büyüdük biz. Güldüreni,ağlatanı , acıktıranı ve coşturanı vardı. Sabahları güldüren denk gelsin isterdik.şimdi her sabah 6:30 da popüler ismi ile “indika” içerek güne başlıyorum.Gayet enerjik ve zindeyim. Yeni neslin yeni gelişen grow kültürünün tanımlamasına göre bayılmam lazım ama....hangisi daha iyi ? indika ! Sativa ?Bu sorunun net cevabı nı harman kalmış adamlardan dinleyin !
Güldüren ağlatan ne böyle bir cinsi yok kim ne anlattıysa zamanında savita rahat hissettirir sıkmaz beyni tam savitaysa tüy gibi olursun heran neşelenecek gibi ama bu tür şeyler insan psikolojisi ile alakalı bir şey işte her zamanki psikolojini nasılsa beyin Seni o şekilde hissetmeni sağlar duyardık güldüren ağlatan da öyle bir şey yok savita indica var hafif ağır

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Adım üzerimde Harmankush.
Ne sativası ne indicas.
Makbul olan çarşafın içerisinde olanı :D

Yahut duman çıkaranı dermişim.

Malum ben grow yapamıyorum köftecilere de düdüklenmek istemediğim için köylüden alım yapıyorum. Köylüye daha değil sativa indica. Nasıl kurutması gerektiğini nasıl cure yapılır öğretebilmiş değilim. Yakın 3 ilçeden 3 ayrı kanaldan alım yapacağım bu sene bakalım hangisi nasıl çıkıcak.
Bu arada geçmiş zamanda yaptığım bir alımda adam komple 8-10 ağacı parçalayıp karışık koyduğu için bazen sativa bazen indica tadı veriyordu. Dur çıkmadan şundan bi kapak alayım dediğim sigara 15 dakka sonra beyler benden pas sanırım biraz üşütmüşüm diyip planları ertelememe neden oluyordu. Fakat geçen sene aldığım kişi bu sene fazla kelle yapmadı kafası da o kadar iyi değil dediği halde mis gibi bir sativa içmiştim. Adamlar daha bunun ayrımında bile değil.

Ben eğer farklı kanallardan ve eğer farkını da anlarsam her zaman ayrı kaplarda tutarım sigaralarımı. Kampa yahut dışarı çıkıcaksam sativa. Evde dünya ile irtibatı keseceksem indica içerim.

Bu arada hendeğin sigaraları cannabis cup a gitse derece alır. Onu da söylemeden edemem.

• Like
Tepkiler: WDT

Mpt77

Yeni üye
Aslında sativa ve indica yıllardan beri var olan şeyler lakin bizler bilmediğimiz için abinin tanımladığı şekilde tanımladık sigaraları ama teknolojinin gelişmesi ile birlikte neyin ne olduğunu yeni yeni öğreniyoruz şahsen ben bile bilmiyorum indica nedir sativa nedir doğru düzgün köye kendimden yaşca büyük abilerimin ortamına oturduğum zaman aynı muhabbetler geçiyor işte bu güldüren bu yatıran gibisinden benim için sonuç önemli ben mutluysam sativa veya indica farketmez. Sonuçta ikisininde yeri ayrı doğal olsun yeter

Grow Muhabbetleri
Help Users
    TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel: ******* ********* ********