Sativa auto önerisi verebilir misiniz?

Selam kankalar, sativa auto bitki önerisi istiyorum. Kesinlikle uyutmayacak, enerji verecek bitki istiyorum. İndica gibi içip uyku getirmesini ve hareketsiz bırakmasını istemiyorum. Alıp deneyimlediğiniz, iki sponsordan alınmış bitkilerden biri olabilir.

Woppy

Ordinaryüs
Ayrı saksılarda aynı kabinde olur ama o alan için 19 lt 2 saksı çok gelir ve 2 bitki için 400w cob LED yeterli fazlası elektirik israfı ve bitkide stres yaratır o alanda

Ü

Üye silindi 31138

Guest
Ayrı saksılarda aynı kabinde olur ama o alan için 19 lt 2 saksı çok gelir ve 2 bitki için 400w cob LED yeterli fazlası elektirik israfı ve bitkide stres yaratır o alanda
200tl fark var diye onu alayım dedim düz mantık :)
Peki 1 auto tohum için kaç lt olsa normaldir saksı ? Mesela 2 tane 12 lt yapsam ayrı ayrı olur mu ? Ve birde aynı saksıya 2 tane koysam 19lt 400w ölçülerde nasıl olur ? Siz olsanız hangisini yapardınız mantıklı olan nedir sizce ? Teşekkür ederim verdiğiniz ve vereceğiniz cevap için.

Woppy

Ordinaryüs
Knk oto bitkiler için 19 lt son nokta photo bitkidede en az 19 lt olmalı. 2 bitki kesinlikle aynı saksıda yetiştirme verim yine tek bitkiden alacağın kadar olur. Ben olsam 12 lt 2 adet saksıyı koyarım üstünwdw 400w yeterli sonra ver startı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********