Sararma ve fazla sulama problemi

weyyyk

Yeni üye
Niye böyle oldular uzun dönem olana su fazla geldi sanırım gitmeyen yerler var diye biraz fazla su vermiştim
Diğeri auto neden sarardı biliyor musunuz ne iyi gelir organik başarmaya çalışıyorum
Selam ,kanka. dediğin gibi fazla sulama yapmışsın, toparlar merak etme. Kanka, bitkilerine calmag veriyor musun. magnezyum eksikliği var bitkilerinde.

cannabis16

Ordinaryüs
Kanka bio bizz calmag var ondan alıp verebilirsin. Yada aktardan Epsom tuzu da olur. Hasat için mi flush atican kanka.
ben ilk resimdekinde besin kitlenmesi yaşandığını ve toprakta toksik tuzlanma olduğunu düşündüğüm için flush at demiştim..o yüzden atacak..
sadece calmag değil derdi bitkinin çünkü..komple beslenememe var...benim görüşüm bu..naçizane

ben ilk resimdekinde besin kitlenmesi yaşandığını ve toprakta toksik tuzlanma olduğunu düşündüğüm için flush at demiştim..o yüzden atacak..
sadece calmag değil derdi bitkinin çünkü..komple beslenememe var...benim görüşüm bu..naçizane
Selam kanka , sen öyle diyorsan öyledir. Saygı ile takip ediyorum seni, kanka.☺️ Ben hasat için atacaksa daha erken diye sordum. Kolay gelsin.

weyyyk

Yeni üye
hasat için atacaktım kanka ama flushdan sonra hasat zamanı ertelenebilirse dediğiniz gibi ilerleyeyim, ordinari kanka ve doktor bey kanka ne yapayım biraz daha şişmelerini beklemek istiyorum çiçeklerin elimde biobizz calmag var activera ve üçlü seti var ekstra ne yapabilirim bilmiyorum

hasat için atacaktım kanka ama flushdan sonra hasat zamanı ertelenebilirse dediğiniz gibi ilerleyeyim, ordinari kanka ve doktor bey kanka ne yapayım biraz daha şişmelerini beklemek istiyorum çiçeklerin elimde biobizz calmag var activera ve üçlü seti var ekstra ne yapabilirim bilmiyorum
Selam kanka , bitkin çiçekte kaç hafta oldu. Tricom takip ediyor musun. Hasat vakti değilse flush tan sonra gübreye devam edersin.

Merhaba kanka çiçekte 3. Haftası bitiyor totalde de 9. Haftasında.. tricom nedir bilmiyorum.. flush yapmam gerekiyor sanırım bu akşam, ne diyorsun kanka
Kankacim hasata daha çok var. Çiçekte ortalama 8 hafta sürer. Sen flush at bitkine toprak kuruyunca normal gübre takvimine dön. Ph önemli kesin kontrol et.

weyyyk

Yeni üye
Revive mi vereyim neyi nasıl vermeliyim? Ölüyorsa da klon deneyeyim diyordum ama vedalaşmak istemiyorum kanka anladın beni

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • G gardastohumlazim:
  • G gardastohumlazim:
  • psychdelicman psychdelicman:
    ***** ****** ** *** ** *** ****** ******* ******* ********* **** ******** ********
    +1
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    *** ***** * **** * **** * ****** hahahaha ****** ********** ** ****** *** ***** *** ** hahahaha *** ******** ****** ******* ******* *****
    ***** ***** ***** ********* ***** hahahaha ****** ** *** ** *** ****** ******* ******* ********* **** ******** ********
    ********* hahahaha* ******* **** ******* ******** hahahaha * ***** *****
  • G gardastohumlazim:
    ***** ******** *** *** ******** ****** hahahaha** ********* *** hahahaha* **** ***** *******
  • G gardastohumlazim:
    ***** ******* ******** hahahaha****
  • G gardastohumlazim:
  • G gardastohumlazim:
    ***** ********* ********* ***** ******** ******** ********* ***** hahahaha ****** **
    ****** ******* ***** ***** ******** * * **** ** ****** ******* ******* ***** ***** ********* ********* ***** ******** ******** ********* ***** hahahaha ****** **
    hahahaha* ********
    ***** *** ****** ********* ********** ** **** ********* *** hahahaha* ********* ******* ****** **** hahahaha *** ***** ****** *** ******* ******* **** ****** *******
  • G gardastohumlazim:
    hahahaha **
  • G gardastohumlazim:
    *** *** ******* ******** *** hahahaha**** *** ****** ***
    ***** **** ********* ** *** *** ******* ******** *** hahahaha**** *** ****** ***
  • G gardastohumlazim:
    **** **** ** ******* hahahaha
  • G gardastohumlazim:
    ** *** **** hahahaha
  • G gardastohumlazim:
    **** ** ******** ** ****** *** ** * ****** ****** **** ***** ******** ******
  • G gardastohumlazim:
    psychdelicman psychdelicman: ******** ***** ***** ****** *****