S.S. Dark Devil // F.B. Forbidden Runtz //D.P. Blueberry Auto

Herkese selamlar, iyi growlar...

Bu benim 4. Growum
Malzemeler
90x90x160 kabin
100m3 giriş fanı
190m3 çıkış fanı
Kabin içi vantilatör
2 buçuk litre nem makinası
Karbon filtre
Enfun marka 1000w 2 adet qb
20 litre air saksı
Nem ve sıcaklık ölçer
1 adet ağ

Besinler
Biobizz root juice
An Sensi grow A+B
An Sensi Bloom A+B
Bigbud powder
Kushi kush (tarihi geçmiş :D ama yinede 3 hafta verdim)
Biobizz calmag

Öncelikler sadece dard devil'a topping attım diğerlerine eğitim falan vermedim. Sadece çok uzamış oldukları için müsait olan yerden ana gövdeyi ezerek eğdim. Hiç ph kontrolü yapmadım. Sıcaklık gündüz 30-31 akşam 26-27 derece. Fanlar ve vantilatör 7/24 çalışıyor.

İlk fotolar malesef yok ara ara çektiklerim var. Mayıs 6 da baş verdiler. Bu gün yaklaşık 1 buçuk ay oldu.

Köklendirip, direk 20 lt saksılara attım. İlk sulamam root juice ile 2.5 litre saksı başı.Toprak kuruduktan sonra filizlerin durumuna göre suluyorum.

Çiçeklerin fotosu aşağıdadır. Bir önceki growumdan aldığım hasat ve bir kaç fotoğrafı da ekliyorum. Yapıcı yorumlara açığım...

Tekrardan selam kankalar, bu gün topraktan çıkalı tam 60 gün oldu. 3. Haftada çiçeğe girdiler. Çiçeğin 5. Haftası.
Saksı başı 2.5 litre suluyorum. A.N. Sensi bloom A+ B part ve bigbud powder kullanıyorum.
2 buçuk litre suya 10+10 ml sensi bloom 1.25 gram big bud powder ilave edip veriyorum. Ayın sonuna hasat ederim gibi hayırlısıyla.
Sıcak stresi baş gösterdi. D.P Blueberry strese ilk yenil dusen oldu. S.S. Dark Devil'ın maşallahı var, umrunda değil. F.B. Forbiddenruntz stabil ne iyi ne kötü ama onda da stres belirtileri var. Hayırlı diyorum. Bir kaç foto ekliyorum. Herkese iyi growlar...

Son düzenleme:
Kanka ph kontrol etmeden yapmak baya riskli fakat şansına iyi denk gelmiş sanırım kullandığın suların ph değeri idealmiş fakat yine de bir cihaz ekleyerek ölçerek kullanmanı öneririm sadece sağlık değil verim açısından da + sı olur.

Rioo

Üye
Herkese selamlar, iyi growlar...

Bu benim 4. Growum
Malzemeler
90x90x160 kabin
100m3 giriş fanı
190m3 çıkış fanı
Kabin içi vantilatör
2 buçuk litre nem makinası
Karbon filtre
Enfun marka 1000w 2 adet qb
20 litre air saksı
Nem ve sıcaklık ölçer
1 adet ağ

Besinler
Biobizz root juice
An Sensi grow A+B
An Sensi Bloom A+B
Bigbud powder
Kushi kush (tarihi geçmiş :D ama yinede 3 hafta verdim)
Biobizz calmag

Öncelikler sadece dard devil'a topping attım diğerlerine eğitim falan vermedim. Sadece çok uzamış oldukları için müsait olan yerden ana gövdeyi ezerek eğdim. Hiç ph kontrolü yapmadım. Sıcaklık gündüz 30-31 akşam 26-27 derece. Fanlar ve vantilatör 7/24 çalışıyor.

İlk fotolar malesef yok ara ara çektiklerim var. Mayıs 6 da baş verdiler. Bu gün yaklaşık 1 buçuk ay oldu.

Köklendirip, direk 20 lt saksılara attım. İlk sulamam root juice ile 2.5 litre saksı başı.Toprak kuruduktan sonra filizlerin durumuna göre suluyorum.

Çiçeklerin fotosu aşağıdadır. Bir önceki growumdan aldığım hasat ve bir kaç fotoğrafı da ekliyorum. Yapıcı yorumlara açığım...

Kanka kırmızı olan sömekler hangi genetik?

Kanka ph kontrol etmeden yapmak baya riskli fakat şansına iyi denk gelmiş sanırım kullandığın suların ph değeri idealmiş fakat yine de bir cihaz ekleyerek ölçerek kullanmanı öneririm sadece sağlık değil verim açısından da + sı olur.
Kanka pH perfect teknolojisi sayesinde bir sıkıntı çıkmadı, umarım çıkmaz da . Kesinlikle katılıyorum bir ph ölçer lazım...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    ******* **** ****** hahahaha *** ***** **** *******
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahaha
  • NewGardener NewGardener:
    ****** ***** ** hahahaha* ****** *** **** ****** ** ********** hahahahahahahahahahahaha*****
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • Y yılmaz34:
  • Night owl Night owl:
    * * ***** ******** **** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
  • Y yılmaz34:
  • Y yılmaz34:
    ********* ********** hahahaha****
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ****** ***** *
  • Y yılmaz34:
  • Y yılmaz34:
  • Y yılmaz34:
  • Y Chat bot:
  • K kamasunqa:
    hahahaha ******* ****** ****** ** * ***** ***** ********** ********** *** ** ********* ******** ****** ******* **** ** ****** ***** ****** **** ****** hahahaha* ****** hahahaha ***** ******* ******** *** ***** ***** ****** *** *****
    +1
  • P puslu77:
    *** ***** ********* ******** ******* ***** ******* **** ***** ****** ****** * ****
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ***** ** ******** ****** ***** **** ****** hahahaha* ** ****
  • Night owl Night owl:
    * ***** ***** **** ***** ***** ** ******** hahahaha ******* ****** ****** ** * ***** ***** ********** ********** *** ** ********* ******** ****** ******* **** ** ****** ***** ****** **** ****** hahahaha* ****** hahahaha ***** ******* ******** *** ***** ***** ****** *** *****
  • R reviens:
    ******** ******* ******** ******** ******* ********* ****** ********* ***** ****** ****** ***** * ********* *** ******* ****** hahahaha ***** ******** hahahaha ********** ********** ******* ********* ***** hahahaha ******
    R reviens: ******** ******* ******** ******** ******* ********* ****** ********* ***** ****** ****** *****...