SİHİR Mİ?

ADELMARS

Yeni üye
Kankalar hayatımda yaklaşık 5 yıldır esrar kullanan biriyim, merak ettiğim bir konu var ve sizlere de bu konuyu sunmak isterim...
Kafam güzelken kiminle yakın ve samimi bir diyalok kursam karşımdaki kişiler de kafasının iyi olduğunu hissettklerinden bahsediyor. Ben de, bire bir karşımdaki insanları incelediğim zaman arkadaşlarım söylemese bile onların da duman olduklarını analiz edebiliyorum çünkü  bazen afallıyor, gülüyor vb tepkilerde bulunabiliyorlar, ince espriler yapıyorlar felan..  Ben de düşündüm acaba bu kafanın böyle bulaşıcı bir sihri olabilir mi diye, yoksa bu insanlar içtiğim malzemenin dumanından mı duman oluyor hala anlamış değilim... Aranızda buna benzer tecrübesi olan varsa bahsedebilir.

Öncelikle konuyu doğru yere açmana dikkat etmeni istiyorum onun haricinde tabiki dumandan etkileniyorlar içen içmeyen herkes direncine göre dumandan etkilenir içmese bile ama bunlar daha çok anlık etkiler oluşturur içici de zaten bu anı uzatmak için sürekli içer bu doğal bir şey birde içiciye aydınlanma hissi farkındalık hissi verdiğinden böyle düşünmen normal bir şey, iyi forumlar.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********