Süpriz idrar yiyenlerden bilgi !

HibenHigh

Yeni üye
Arkadaslar ben de su anda denetim surecindeyim yazin da yurtdisi seyehati planliyordum. Denetim yurtdisina cikmama engel olur mu ?

Ü

Üye silindi 36878

Guest
Agalar herkese selam. Size başka Bi sorum olacak. Lyrica kanda ve idrarda ne kadar kalır. Amatemdeki tetstte çıkar mı? Kandan mı bakıyorlar idrardan mı?bende gözüken baktıkları şeyler sentetik kannabinoid türevleri ve Barbitürat, opiat,kokain metabolitleri, kannabinoid.,benzodiazepin, barbitürat, buptenorfinamatem,
Temizlenmesi için napmak lazım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Siqertenkele

Kıdemli Üye
Arkadaslar ben de su anda denetim surecindeyim yazin da yurtdisi seyehati planliyordum. Denetim yurtdisina cikmama engel olur mu ?
Yurtdışına çıkabilirsin problem çıkmazsa denetimli serbestlikte tedavidiysen programı bitirmeden gidersen iki uyarı sonrası dosyan kapanır mahkemeye ordanda ceza alırsın . Ama tedavi veya imzaya gitmen gereken bi durum yoksa problem olmaz

Siqertenkele

Kıdemli Üye
Agalar herkese selam. Size başka Bi sorum olacak. Lyrica kanda ve idrarda ne kadar kalır. Amatemdeki tetstte çıkar mı? Kandan mı bakıyorlar idrardan mı?bende gözüken baktıkları şeyler sentetik kannabinoid türevleri ve Barbitürat, opiat,kokain metabolitleri, kannabinoid.,benzodiazepin, barbitürat, buptenorfinamatem,
Temizlenmesi için napmak lazım.
Yüksek doz ağrı kesici olarak idrarda çıkıyor kanı bilmiyorum tam .

Muptii

Yeni üye
Arkadaşlar bende bu konuyla ilgili bir kaç şey yazmak istiyorum birincisi surpriz idrar konusu şu zaman cagirirlarmi bu zaman cagirirlarmi diye soranlar var adı üstünde sürpriz idrar ne zaman ne şekilde cagiracaklari hiç belli olmaz bu birazda sizin davranislariniza bağlı yani birebir ve seminer görüşmelerinde şüphe çekerseniz dosya sorumlunuza bilgi verirler ve sizi teste yollarlar ama cekmeseniz bile mutlaka yollayacaklar benim 7. Seminerim bitti hala cagiran olmadı ikinci mesele temiz cikarmiyim sorusu bu kişiden kişiye değişir thc maddesi yağa tutunuyor ben içtikten 9 gün sonra test verdim negatif çıktı eğer icerseniz şunu tavsiye ederim her akşam yatmadan ev yapımı yoğurt yiyin sabah kalktiginizda bir bardak sirkeli su için oda el yapımı olursa daha iyi olur birada tuketebilirsiniz

Arkadaşlar bende bu konuyla ilgili bir kaç şey yazmak istiyorum birincisi surpriz idrar konusu şu zaman cagirirlarmi bu zaman cagirirlarmi diye soranlar var adı üstünde sürpriz idrar ne zaman ne şekilde cagiracaklari hiç belli olmaz bu birazda sizin davranislariniza bağlı yani birebir ve seminer görüşmelerinde şüphe çekerseniz dosya sorumlunuza bilgi verirler ve sizi teste yollarlar ama cekmeseniz bile mutlaka yollayacaklar benim 7. Seminerim bitti hala cagiran olmadı ikinci mesele temiz cikarmiyim sorusu bu kişiden kişiye değişir thc maddesi yağa tutunuyor ben içtikten 9 gün sonra test verdim negatif çıktı eğer icerseniz şunu tavsiye ederim her akşam yatmadan ev yapımı yoğurt yiyin sabah kalktiginizda bir bardak sirkeli su için oda el yapımı olursa daha iyi olur birada tuketebilirsiniz
seminer öncesi bireysel görüşmelerde psikolojik danışmanı bağlamak gerekiyor, aranız iyiyse süpriz gününü veriyor çoğu, bana söylemişti sağolsun.

muhabbetleri komple okudum kanka, banada bi kağıt geldi, adamlar 1 sarılı sigaraya bizi amateme yolladılar valla. dün sms geldi ds de dosyanız açıldı işlemleriniz için 2 gün içinde gelin hesabı, şuan elimde takılıyorum gitmeden son keyifler, komple kesip strese girmeden işi bitiririz, ilk idrarı ne zaman isterler acaba, elimdeki sigarayı bırakasım yok bi kaç gün daha :)

Ü

Üye silindi 36878

Guest
İki haftada idrardan atar diye düşünüyorum ama. Bol su içimiyle. Bi de bu lilinin ben lili olduğunu da üşümüyorum zaten gerikaydı. İçinde kim bilir ne var çok kafa yapmamıştı. Pazartesi vercem tam on beş gün olcak. On beş günde idrardan temizlemez mi sence?
Yüksek doz ağrı kesici olarak idrarda çıkıyor kanı bilmiyorum tam

Abelard

Yeni üye
Selamlar carsamba gününe kadar vaka sorumlusu beni cagiriyor baska sehirdeyim uyarı hakkım kalmadı metabolizma hızlı 9 gunde temiz verdigim oldu ama eğer persembe idrari verirsem 6 gun birakmis olacagim bir sekilde sallamam lazim bana ne onerirsiniz ne yapabilirim

harmangenc

Kıdemli Üye
Selamlar carsamba gününe kadar vaka sorumlusu beni cagiriyor baska sehirdeyim uyarı hakkım kalmadı metabolizma hızlı 9 gunde temiz verdigim oldu ama eğer persembe idrari verirsem 6 gun birakmis olacagim bir sekilde sallamam lazim bana ne onerirsiniz ne yapabilirim
en temiz yol devlet hastahanesinden rapor almak

İbo Dayı

Yeni üye
Tedavi dediğiniz seminer mi ? İdrara çağırıldım ilk seferde temiz verdim. Denetimliye sevk edildim. Bir psikolog görüştü önce. Sonra da vaka sorumlusu görüşmeleri ve seminerler başladı. Bir seneye yakın sürdü ve bitti.

remotti

Yeni üye
Arkadaşlar merhaba iyi akşamlar. Ben sadece şunu öğrenmek istiyorum. Sürpriz idrara gitmezsem eğer uyarı mı yiyorum ilk seferimde? Henüz uyarım yok. Dosya kapanır diyen birkaç kişiyle konuştum ama mantıklı gelmedi.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ***** ***** ********* *** ******** hahahaha* ********* ** *** **** hahahaha ******** ***** * *** ***** ******* ** **** **** ******** ** ******* ***
  • bandaleros bandaleros:
    ********* ********** * * ********* hahahaha *****
    +1
  • TroubleStyla TroubleStyla:

hahahaha ***** hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ** ******* ******** *** ******* *** ********** hahahaha ***** ******* ****** ******** ***** ******** ********
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    ******** *** ********* hahahaha*** ***** ******* ********* **** ******* **** ******** *** ******** hahahaha* ****** ** ***** ********* ********* hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ** hahahaha**** ******* ** ****
    ******* ******* hahahaha* ****** *** **** hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ********* hahahaha ** ******** **** ********* **** ********* ****** ***** ******** ******** ** ****** ******** ** ***** *********
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ** ***** ******** ****** ***** ******* * **** **** ***** ****** ***** ***** ***** ****
    +1
  • Deex Deex:
    **
    +1
    ***** ***** ***** *** ******* *** ********** ****** **** ******** ***** ****** ****** ***** ****** ***** ** ********* ***** hahahaha* ***** ********** ** ***** ******** ****** ***** ******* * **** **** ***** ****** ***** ***** ***** ****
    +1
  • Deex Deex:
    hahahahahahahaha ****** ** ******** **** **********
    +1
  • Deex Deex:
  • Deex Deex:
    **** ** hahahaha ******** ****** **
  • bandaleros bandaleros:
    ******** ******** ********* hahahahahahahaha ****** ** ******** **** **********
  • Deex Deex:
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ********* **** ****** ***** ****** ***** **** ***** ** ******* ****** *** ******** hahahaha*** **
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ******** **** ******** hahahaha*
  • Deex Deex:
    ******** ********* **
  • Coke Coke:
    ****** ******** **** ***** ** hahahaha*** *****
  • Deex Deex:
  • Deex Deex:
    Deex Deex: ** ** ******* ****** ***