Sömeklerin şişmesi durdu.Acil yardım..

asus1

Yeni üye
4x White diesel haze auto yetiştiriyorum kankalar 50 günlük oldular. Çiçeklenmenin 4. Haftası bitiyor ancak aralarından 1 bitkinin sömeklerinin gelişimi durdu yaklaşık 10 gündür takipteyim diğer bitkilerin sömekleri şişiyor sorun olan bitkinin sömeklerinde gram büyüme görmüyorum. 2 günde bir gübreli su veriyorum. Sizce problem nedir?

Kullandığım Gübreler
Grow Bloom Micro
Rhino Skin
Nirvana
Bud factor x
Big bud
Bud Candy

Gumili

Yeni üye
pistillerin yarısından fazlası kahverengi olmuş zaten. trikomlarda rakı beyazı olmuş. bana göre hasat gelmiş gibi. fush atıp karanlığa alsan olacak gibi.

convik

Doktor
sömeklere bakınca daha olmamış, trikomlara bakınca tam kararında olmuş. işbu sebeple trikom > genel foto. hasatın bereketli olsun artık baltayı tozlu raftan alma vakti.

asus1

Yeni üye
Arkadaşlar öncelikle önerileriniz için çok sağolun. Tricom takibini geç yaptığım için overdrive kullanmayada geç kaldım sanırım. Şimdi başlasam yararı olur mu? Yoksa hasat süresi uzayacağı için hasatın kalitesi düşer mi?

convik

Doktor
Arkadaşlar öncelikle önerileriniz için çok sağolun. Tricom takibini geç yaptığım için overdrive kullanmayada geç kaldım sanırım. Şimdi başlasam yararı olur mu? Yoksa hasat süresi uzayacağı için hasatın kalitesi düşer mi?
hocam bir hafta daha tolere eder bitki. ama bir hafta overdan çok verim alamayabilirsin. yine de dene istersen.

bu genetikler ne zaman iyileşir acaba sponsorları bu konuda biseyler yapmaya davet edebilirmiyiz buradan, bunun gibi bitkileri kendim dahil bir cok kiside görüyorum

A

aggressive

Guest
mid flower da çiçek gelişimi yavaşlar,bu bitki gelişiminde normal bir evredir.Bu gelişimi tekrardan hızlandırmak için bitkiye fosfor potasyum desteği vermek gerekir.Bu içerik de kullanmış olduğun AN gübre setinin Overdrive ürününde var.Çiçeğin 4. haftasında isen Overdrive kullanabilirsin.

asus1

Yeni üye
mid flower da çiçek gelişimi yavaşlar,bu bitki gelişiminde normal bir evredir.Bu gelişimi tekrardan hızlandırmak için bitkiye fosfor potasyum desteği vermek gerekir.Bu içerik de kullanmış olduğun AN gübre setinin Overdrive ürününde var.Çiçeğin 4. haftasında isen Overdrive kullanabilirsin.
Bilgilendirdiğin için çok teşekkür ederim hocam durumu çok güzel açıklamışsın.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    gorilladam gorilladam: **