sömekler nasıl sizce

MPT76

Üye
ilk photo growum sömekler sizce nasıl
9 mayısta ektim toprağa iyi growlar herkese

enoc

Yeni üye
Dostum nacizane görüşüm mükemmel duruyorlar Seni güzel bir 1 1,5 ay bekliyor

enoc

Yeni üye
Aynen 1 ay a kendine gelir bi 10 15 günde bloom sürer diye düşünüyorum

MPT76

Üye
Kanka ust somekler her zaman alttan daha kalın olur.
kanka bide bunlar photo 17 lt saksıda baktım outdoor yeni tohumlar aldım ben şimdi çatlatıyorum nasipse onları ekicem setim hazır benim sadece kabinim yok 3 auto yapıcam gardolapta bakayım diyorum sistemi içine koyup auto için EN AZ VE SANA GÖRE İDEAL SAKSI litresi kaç litre olmalı gardolaba sığma açısından yani hasatı fazla etkilemeden bi limit varmı kafanda gardolaba sıgması bakımından

MPT76

Üye
Kanka onların her biri ayrı kelle :) onlar kalinlaşcak işte nasil anlatayım ki bunu ilk grow senin sanırım.
üst dallar iyi şişti altlarda geliyo yavaş yavaş bakalım ilk kez kendi bitkimi içicem geçen bir tırtık attım daha olmadan fırında yaptım aman tanrım dedim biz çurbacılardan aldıklarımızla hiç bir alakası yok nasıl giriyor kafaya kova yaptım birde uzun gidiyor kafası dahada bırakmam ben bu grow işini hobi gibi oldu bana zaten kanka böyle sizlerle konuşmayı fellan çok seviyorum bitki ile alakalı sürekli okuyorum ediyorum bişeyler katıyorum kendime ilerde karbondioksitli sistem yapıcam kendime kafam kadar sömek istiyorum :)

püskütvarmı

Ordinaryüs
Kankam kimseye bahsetme bu olaydan en yakınına bile . En kral sigara her zaman kendi sigarandir . Bunun kimseye bahsetme yeterli dostum . En yakın arkadaşına dahi yarın aranız açılır hep tripte olursun.

MPT76

Üye
Kankam kimseye bahsetme bu olaydan en yakınına bile . En kral sigara her zaman kendi sigarandir . Bunun kimseye bahsetme yeterli dostum . En yakın arkadaşına dahi yarın aranız açılır hep tripte olursun.
yok kanka bahsetmiyorum evimde usulca devamke sessiz sakin dumanımız tütsün yeterli gerisine gerek yok :)

MPT76

Üye
@OttoMan47 yorumları beğeniyorsun bi yorum yapmıyorsun kanka seninde emeklerin var bu growda sayende şişiyor bu sömekler sayende kurtulduk hastalıklardan felan seviyorum seni kral adamsın :) ah bide başına şu talihsiz olay gelmeseydi keşke duyunca çok üzüldüm ama yapıcak birşey yok kankam

OttoMan347

√SEFİR√
@OttoMan47 yorumları beğeniyorsun bi yorum yapmıyorsun kanka seninde emeklerin var bu growda sayende şişiyor bu sömekler sayende kurtulduk hastalıklardan felan seviyorum seni kral adamsın :) ah bide başına şu talihsiz olay gelmeseydi keşke duyunca çok üzüldüm ama yapıcak birşey yok kankam
Kanka @Püskütvarmı gardaşım yorumlamış bende destekliyorum :D o senin kısmetinmiş bro biz vesile olduk ancak maşallah mutlu görünüyorlar sömeklerin de yaprakların da, daha da şişecek inşallah güneşin iyi besinlerin de düzenli verdinmi aynen devam. Herhangi bi sıkıntı problem olursa ben hep buralarda olacam inşallah hasatınızı almanız için yanınızdayım :)

MPT76

Üye
Kanka @Püskütvarmı gardaşım yorumlamış bende destekliyorum :D o senin kısmetinmiş bro biz vesile olduk ancak maşallah mutlu görünüyorlar sömeklerin de yaprakların da, daha da şişecek inşallah güneşin iyi besinlerin de düzenli verdinmi aynen devam. Herhangi bi sıkıntı problem olursa ben hep buralarda olacam inşallah hasatınızı almanız için yanınızdayım :)
Eksik olma reis

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • T Turco:
    * *
    ErdemRS6 ErdemRS6: **