Ruhuna el fatiha mı kankalar?

• Konbuyu başlatan Üye silindi 20691
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 20691

Guest
Ruhuna el fatiha gibi geldi bana. Öyle diyosanız okumaya başlıcam :D

Kanka

Administrator
Yönetici
su problemini giderip 3 de kulhuvallah okursan belki allah dua nı kabul eder

Kanka

Administrator
Yönetici
topragın tam kurumasını bekle sulamayı öyle yap he birde ortalama bu zamanlar calmag ister bıtki , bıde sulamayı yapmadan once parmagını bıraz topraga batır nemliyse verme , bide alttan su cıkınca az daha ver sonra bırak boğmana gerek yok

Ü

Üye silindi 20691

Guest
topragın tam kurumasını bekle sulamayı öyle yap he birde ortalama bu zamanlar calmag ister bıtki , bıde sulamayı yapmadan once parmagını bıraz topraga batır nemliyse verme , bide alttan su cıkınca az daha ver sonra bırak boğmana gerek yok
Sağ ol kankacım bilgi için.

bir de yakalamışken sorayım bitkiye sadece 2 yaprak açmış 1 haftalık haline ne kadar su vermek gerekiyor bununla ilgili tam bilgiyi nasıl edinebilirim? Sulama konusunda ciddi problemler yaşıyorum.

Kanka

Administrator
Yönetici
bununla ılgılı bı konu yazmıştım ama sen buna göre bıraz daha yuksek tut ona göre yap hesabını kanka

Ü

Üye silindi 20691

Guest
bununla ılgılı bı konu yazmıştım ama sen buna göre bıraz daha yuksek tut ona göre yap hesabını kanka
Sağ ol kankam bol hasatlar

jointmonster

Yeni üye
hayır ne el fatihası sakın öyle düşünme kanka. 25 gün 7 cm boyda duran ak-47 (jüpiter :d ) ölüyodu,kökü incecikti, şu an 60 cm. lütfen kanka onu sev ve büyüyeceğini bil.

aşırı su verme, yapraklarını okşa,su verince toprak dibe çökerse toprağını tazele yeter.

biz onları sevelim onlar bizi dünya dışına çıkarsın :)

!!20 gün fark var kanka.!!

IMG_20200824_115745_101.jpgIMG_20200914_023745_519.jpg

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 20691

Guest
hayır ne el fatihası sakın öyle düşünme kanka. 25 gün 7 cm boyda duran ak-47 (jüpiter :d ) ölüyodu,kökü incecikti, şu an 60 cm. lütfen kanka onu sev ve büyüyeceğini bil.

aşırı su verme, yapraklarını okşa,su verince toprak dibe çökerse toprağını tazele yeter.

Ekli dosyayı görüntüle 3107Ekli dosyayı görüntüle 3108
Keşke daha önce yazsaydın be kankam :(

Growcannabis

Kıdemli Üye
Sağ ol kankacım bilgi için.

bir de yakalamışken sorayım bitkiye sadece 2 yaprak açmış 1 haftalık haline ne kadar su vermek gerekiyor bununla ilgili tam bilgiyi nasıl edinebilirim? Sulama konusunda ciddi problemler yaşıyorum.
Kanka her gün sulama. Küçük bitkileri 4-5 günde bir sula. Yoprağ işin nem ölçerler var amazonda ondan bir iki tane al sapla toprağa ne zaman su biterse o zaman su ver.

Growcannabis

Kıdemli Üye

Ekli dosyayı görüntüle 3107Ekli dosyayı görüntüle 3108
Kanka ak47 dev bir bitki)))

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********