Renk farklılıkları

Ahmetdmn

Yeni üye
arkadaşlar öncelikle iyi gunler kimi yer koyu yeşil kimi yer açık yeşil bir sorun varmı sizce yoksa buyumusiyle alakalı bir durum mu benim bir hatam varmı acaba yapmış olduğum teşekkürler
IMG_20220711_135411.jpg

sanaldarbe

Kıdemli Üye
normal bi durum dostum senlik bişey yok, bitkilerin daha yeni büyüyor, şimdi her yeni açan yaprak açık yeşil olacak, fan yaprakları daha koyu yeşil olacak

sanaldarbe

Kıdemli Üye
rica ederim ne demek, soracaksınki öğrenesin, hepimiz aynı şekilde öğreniyoruz :)
bu arada tepeleme göremiyorum ama bitkiler biraz boya gitmiş sanki, yataydan bir fotoğraf çek at istersen bi kontrol edelim

Ahmetdmn

Yeni üye
rica ederim ne demek, soracaksınki öğrenesin, hepimiz aynı şekilde öğreniyoruz :)
bu arada tepeleme göremiyorum ama bitkiler biraz boya gitmiş sanki, yataydan bir fotoğraf çek at istersen bi kontrol edelim
Eyvallah dostum kanka şuan ışıklar kapalı yansın 7 de yancak çekip Aticam biraz boya gitti ışık yukardaydi assa çektim biraz dhaa ama ben tekrar foto çekip Aticam snaa kanka kontrol edersin snaa zahmet

AwaKe4

Müptezel
Eyvallah dostum kanka şuan ışıklar kapalı yansın 7 de yancak çekip Aticam biraz boya gitti ışık yukardaydi assa çektim biraz dhaa ama ben tekrar foto çekip Aticam snaa kanka kontrol edersin snaa zahmet
Kankacım buraya fotoğraf atarken de kapalı evrede fotoğraflarını çek at ki bitkilerin renklerini düzgün görelim. Gün ışığı renk veren ışıklarda pek sorun olmuyor ama cobled gibi mor vs ışıklarda anlaşılmıyor renkler.

Ahmetdmn

Yeni üye
Kankacım buraya fotoğraf atarken de kapalı evrede fotoğraflarını çek at ki bitkilerin renklerini düzgün görelim. Gün ışığı renk veren ışıklarda pek sorun olmuyor ama cobled gibi mor vs ışıklarda anlaşılmıyor renkler.
Anladım sağol kankam benimkiler zaten beyaz renk

Son düzenleme:

sanaldarbe

Kıdemli Üye
ışığı yaklaştırman gerekiyor dostum çok boya gitmişler

eğer akşam saat 10 da ışıklar yanacak şekilde ayarlarsan elektrik faturan daha uygun gelir aklında olsun, akşam 17:00 22:00 arası kullandığımız elektrik en pahalı elektrik, 22:00 5:00 arası kullandığımız elektrik de en ucuz

Ahmetdmn

Yeni üye
ışığı yaklaştırman gerekiyor dostum çok boya gitmişler

eğer akşam saat 10 da ışıklar yanacak şekilde ayarlarsan elektrik faturan daha uygun gelir aklında olsun, akşam 17:00 22:00 arası kullandığımız elektrik en pahalı elektrik, 22:00 5:00 arası kullandığımız elektrik de en ucuz
Anladım kanka elektrik konusunu bu peryoda geçim o zaman mesafeyi de daha assa çekim o zman 15 gün önce felan 7 tane tohum yaktım fazla ışıktan biras ondan çekindim aslında çöp oldular ben biraz dhaa aşsa düşürüyorum ışığı o zman şuan yerden mesafesi ışığın 70 cm

sanaldarbe

Kıdemli Üye
akşam 10da yansın ışığı ertesi gün 4e kadar çalışsın
boya gitme konusuna da hızlı şekilde müdahale et, ışığı yaklaştırman lazım

sanaldarbe

Kıdemli Üye
estağfurullah kardeşim ne sormak istersen sor biliyorsam yardım ederim
70cm den 60cm e indir bu akşam, yarın 55cm i denersin bi, büyüme yanlara doğru değil yukarı doğru devam ederse 45cm e kadar indir, günde 5cm 5cm indir birden indirme

Ahmetdmn

Yeni üye
Anladım dostum mantığı büyümeyi yanlara doğru verene kadar yavaş yavaş assagi çek diyorsun ışığı mesafe ölçüsünü bitkinin üstündenmi alım yerden mi

Son düzenleme:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • S SuperKafa:
  • deyorke deyorke:
    ***** ***** *** ******** **** hahahaha **********
  • deyorke deyorke:
    ********** ******* ********* *** ******* ** ****** *** ****** **** hahahaha ********** ***** *******
  • S SuperKafa:
    ***** hahahaha* ********** ****** ***** ********* *******
    +1
  • S SuperKafa:
    ********* ******* *
  • S SuperKafa:
    ****** *** ********** ********* ********* ****** hahahaha* ***** *** ****** ***** ********** ******* ********* *** ******* ** ****** *** ****** **** hahahaha ********** ***** *******
  • deyorke deyorke:
    **** *** **** ******* hahahaha ****** ********* ** ******* ********* hahahaha** *** ****** ** **********
  • S SuperKafa:
    ****** ****** ******* ******** ****** ***** ***** hahahaha* ***** *** ***** ** ******
  • deyorke deyorke:
  • S SuperKafa:
    ** hahahaha*
  • deyorke deyorke:
    *** hahahaha*
  • deyorke deyorke:
  • S SuperKafa:
    ***** hahahaha* ****** ***** ******* ********** ******** ******** **********
  • S SuperKafa:
    ********* ****** *** ******** *
  • S SuperKafa:
    *** ** ***** *
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*
  • deyorke deyorke:
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    ****** hahahaha
  • deyorke deyorke:
  • S SuperKafa: