Grand daddy Purple hasat tahmin varsa alırım

VendettaX

Ordinaryüs

2 gün daha yermi sizce dostlar yoksa alayım mı karanlığa
Birde hasat tahmini alayım ) şimdiden teşekkür ederim
Öncelikle içimden söylemek istediğim bırak karanlık flush olaylarini kes gitsin derdim ama şeker yapraklarindan snairim tricom fotoğraflarini gördüm ışığa en net olulasan ve beslenme sırasında tepelerde olan bu tricom taneleri tabiki çiçekden.belki biraz daha erken olgunladabilir ve growerleri.yaniltabilir bı çok açıdan ele alalım kanka sen purple Haze sativa bir bitki yetistiriyosun ve etkileri ise uyku kaçıran düşündüren konuşturan enerjini cokda bozmayan genetikler oluyor eğer ağır indica olsa daha 10-15 günde bekleyebilir bitki derim ama bu sefer tricomlarda gördüğümüz bu nokta kadar kahverengilik arttikca cbd oranı yani medikal etkiler bitkimizde etkin hale gelmeye baslicaktir ne demiştik sativa haze genetikler doğru zamanda hassas bı denge ile hasat edilmeli yoksa kaybı gerçekten acı verici olabilir erken yada geç hasat zamanı bu genetik cinsde sigaraları başkalastirir ve haze genetiklerde istemediğimiz bir forma sokar. çok keyifli içim saglamaz bence acilen karanlığa almalısın şimdi tekrar incelicem fotoğrafları yine yazarım hasat zamanı çok yakın gorunuyor .

VendettaX

Ordinaryüs
Ben şimdiye hasat etmiştim bu güzelliği kurumaya almıştım tricom ve genel görünüş çok güzel olmuş ham sigara çiğ yeri kalmamış pek hasat ettikden sonrada tricomlarin 10 güne kadar geliştiği söyleniyor bende böyle düşünüyorum ve bitkiyi kesmeye karar vermeden eğer uyguluyorsan flush - karanlık evresi - buz ile uygulanan teknikler vs vs bunlarında hesap katarak git bazı genetiklerde geç yada erken hasat inan bana büyük degisiklikler yapabiliyor bitki için
Ve bitkiye baktıkça içim açılıyor be kanka potansiyelinin büyük kısmını açığa çıkarmış gibi duruyor işi biraz daha fantaziye vurmak istersen toprağa 3-5 tane buz kalipi atabilirsin karanlığa alınca purple Haze renk pigmentlerinin anahtarını harikalar diyarina açmak için elverişli bı genetik renkleri değişir ve son anda uygulanan buzlu su veya buz tedavisi bitkiyi şoklayarak thc üretiminin bı nebze artmasını vs sağlayacak karanlık 3 günde aynı şekilde 72+ saat karanlıkta kalan bitki savunma mekanizmasını çalıştıracak ve bu yaptığımız işlemlere karşı daha dayanıklı bı hale gelmek istiyecektir bunlarida 3-5 gün içersinde halledip bitkiyi keswrsen bence tadından yenmez.. sonrasında doğru kurutma ve kürleme işlemi hepsinden +1 alırsın verim kalite vs konusunda hepsi eksiksiz yerine getirirsen bu prosedürelri %3 belki %5 etkisi olucaktir genel anlamda bı çok detayı birleştirir uygular isen genel tabloya faydası dokunucaktir sadece karanlık yada sadece sulama yada kesmeden önce buz vs koymak bitkiye hiç bir anlamı olmicak gibi gelir bana bı iki ufak değişiklik ve bir kac gün bitkinin çok daha iyi olması için yeterli gelmicekdir hasat edene kadar geçen bütün süreyi doğru kullan kanka zamanın az .

Yesil888

Ordinaryüs
Maşallah kanka dumanın bol olsun çok güzel görünüyorlar @Yesil888 ustaya bi soralım ona göre hareket et
@VendettaX usta gerekeni yazmis, bana gerek yok ama su linkteki bilgileri okuyabilirsiniz.

muadip

Doktor
Eline sağlık kanka kaliteli sömekler görüyorum :) amberlesme baya ileri seviyede dahada amberlesme devam edicek geç kalmissin diyebilirim. Ben finali %20 amber ile yapıyorum. Bize thc lazim :) afiyet olsun kanka :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: **** ******* ***** *** *****