Ppm düşürmek

Organik

Kıdemli Üye
Zaten çeşme suyunnun ppm sabittir(70-150 arası) o yüzden ilk 2 hafta falan minumum seviyeden ppm destegi attıgımız için sadece su veririz ondan sonra ppm artırkmak için gübrelerle destek atıp değerini arttırırız , ppmsiz su saf sudur.

Darwinn

Üye
Zaten çeşme suyunnun ppm sabittir(70-150 arası) o yüzden ilk 2 hafta falan minumum seviyeden ppm destegi attıgımız için sadece su veririz ondan sonra ppm artırkmak için gübrelerle destek atıp değerini arttırırız , ppmsiz su saf sudur.
yok kanka benim çeşme suyu çok değişken ortalama 400 civarı çıkıyor gübreleri düzgün eklemek için market suyu alıyorum bir filtre yardımıyla ppm düşürmek mümkünmü

koala

tembel hayvan
kanka bende de bu degerler var mecbur icme suyu kullanıyorum. apartmanin borulari paslanmis olabilir ne kadar eski bi apartman? ben nem. makinasinw direk musluktan koyduğumdan su anda pas lekeleri goruyorum. resmen makinada dikkat et

Darwinn

Üye
kanka bende de bu degerler var mecbur icme suyu kullanıyorum. apartmanin borulari paslanmis olabilir ne kadar eski bi apartman? ben nem. makinasinw direk musluktan koyduğumdan su anda pas lekeleri goruyorum. resmen makinada dikkat et
bende su arıtıcısı var arıtıcıdan koyuyorum nem makinasına yoksa 2 günde leş atıyor arıtıcı da 5 filtre var değer yükseltici ıvır zıvırlar var otalama aynı oluyor :D mecbur içme suyuna devam

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • B bongalov:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • B bongalov:
    ***** ***** ********* hahahaha hahahaha ******** ******** ******
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ****** ***** hahahaha ********
  • A angeshar:
    ***** ** ********** ********* ******* **** *** *** ********** ****** hahahaha** ***
  • KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer:
  • C Canner:
    ******** ***** *** ********** ********* ******* ********* hahahaha ***** ******** hahahaha ******* *******
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ***** hahahahahahahaha hahahaha** hahahahahahahaha********
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    **** ********** **
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • T Turco:
    * *
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • L Levrekbaz45:
    ******* hahahahahahahaha
  • L Levrekbaz45:
  • B bongalov:
    ****** hahahaha ***** ******** ** ******* hahahaha* *** ****
  • A ax-b:
    ***** ****** ****** ****** ***** ******* ********* ******* ****** hahahaha
  • A ax-b:
    hahahaha ******* ***** ** *******
  • L Levrekbaz45:
  • A ax-b:
    hahahaha ****** ******** ******* ******* ******* ****** ********* hahahaha* ****** hahahaha** *******
  • H happyworld:
    ******** ******* ********* ******* ** hahahaha ******* ***** **** hahahaha** ******
  • L Levrekbaz45:
    hahahaha** ***** ****** ******* hahahaha ******* **
    L Levrekbaz45: hahahaha** ***** ****** ******* hahahaha ******* **