polen sorunu bilen arkadaşlar yardım lütfen

bambro

Üye
Kankalar balkonda 2 tane çiçeğim var. Gelişimleri 10 numara devam ediyor. Fakat bulunduğum bölge çam ve zeytin ağaçlarının göbeğinde. Yakın zamanda polen akımı başlayacak. O kadar yoğun oluyorki evin içinde yemyeşil polenler süpürüyoruz. Bu polen istilası çiçeklerimize etki eder mi? Konuya hakim dostlardan yardım bekliyorum. Herkese neşe muhabbet dolu kafalar.

Cashflow_

Yeni üye
Kankalar balkonda 2 tane çiçeğim var. Gelişimleri 10 numara devam ediyor. Fakat bulunduğum bölge çam ve zeytin ağaçlarının göbeğinde. Yakın zamanda polen akımı başlayacak. O kadar yoğun oluyorki evin içinde yemyeşil polenler süpürüyoruz. Bu polen istilası çiçeklerimize etki eder mi? Konuya hakim dostlardan yardım bekliyorum. Herkese neşe muhabbet dolu kafalar.
Bişey olmaz abi dağa tasa kaldırıp atıyorum zehri hiç bakmadan 4ay sonra gidip topluyorum bazen unuttuğum bile oluyor kasmayın bu kadar buda bitki domateste salatalık ta buğdayda oda buda hepsi aynı kategoride sikintiyyok..

sativasever

Müptezel
Kanka yakın çevrende başka esrar yetiştiren yoksa problem olmaz :D Ama yakınlarda erkek tohum patlarsa en fazla 1-2 polen denk gelir çiçeğine 1-2 tohum yapar :D çok çok zor ihtimal yani

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • B bongalov:
    hahahaha**
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ***** ********** ********* **** ******** ********** hahahaha****
  • B bongalov:
  • B bongalov:
    B bongalov: ****** ****** ********* ***** ******* ****** ****** *********