Photo 3 Genetik Günlüğüm

Yesil888

Ordinaryüs
Afiyet olsun @Yesil888 üstadım
Toprak yerli orta ayarda çünkü light bizz açık çoprak koymuştum sineklendi idarelik buna koydum

ph 6.5 yarım litre suya super vit ve tarantuladan damlatıp veriyorum suyunu
Dün kafam güzelken fazla su verdim

yukarıda yazdım 2 gün önce ışıkları kapalıyken soğuk yediler
Şuan nem %70 lerde sıcaklık 25 26 derecelerde
15.gün photo gen
@Yesil888
Kanka AN serisi gübreyi hic bilmiyorum, ama elinde gübreleme semasi olmasi lazim, o semadaki miktarlarin yarisi ile gübrelemeye basla. AN kimyasal oldugu icin cok güclü bir gübre. Sinege karsida neem azal kullanabilirsin. Canna ya mi gecmek istiyorsun? Istiyorsan asagidaki linki tikla, arkasindan auswählen den canna terayi sec ve mavi renkli BERECHNE yi tikla karsina orjinal canna gübre semasi cikacak. O semadaki bütün gübreler gerekli.

Son düzenleme:
Kankalarım son durum bu
Bugun 20lt bez saksılara koydum kızları
Yorumlarınızı bekliyorum

@Yesil888 @Night owl @pineapple express

Kankalarım son durum bu
Bugun 20lt bez saksılara koydum kızları
Yorumlarınızı bekliyorum

@Yesil888 @Night owl @pineapple express
Dostum ısı nem kaç ?
Ve Kaslarına pek geçir ve fıs fıs sık

Yesil888

Ordinaryüs
Üstad yapraklar solmaya başlamıştı besin eksikliğine girmiş dedi bir dostum hemen saksıya al dedi biobizz allmix toprak
Ben sana zaten yazmistim besin eksikligini. Su anda nem ver en az 80, kök gelistirici gübre ver.Yaw kanka ya yazdiklarimizi uygularsin, kafana göre gitmeden, yada yakinda söker atarsin, yenisine baslarsin. Biobizz topraga almissin, bu güzel. 14 gün NPK gübresi istemez o toprak. Dedigim gibi toprak kurudukca cok az su ile kök gübresi ver. Toprak kurumadan kesin su verme, cürütürsün filizlerin köklerini.

Tanıdık seti verirken beyaz toz vermişti faydalı mikrop lazım olacak demişti onu serp köklerine dedi uyguladım
Değiştirirken kökler güzeldi
Sın birkaç gün tarantulalı su vermiştim kökleri güzel gördüm

Grow Muhabbetleri
Help Users
    Ü Üfürükçü gargamel: ******** ******* ***** ********** ** **********