Photo 3 Genetik Günlüğüm

Yesil888

Ordinaryüs
Üstad @Yesil888 benden çektiği kadar kimseden çekmemiştir çok hatalar yaptım düzelecez inşallah
Boş sulama yapayım diyorum ama nalet toprak ta kurumuyor
Kanka büyütecele yapraklarin altina üstüne iyice bak, cipilak gözle göremiyecegin kadar kücük böcekler görecek misin? Bu arada hemen neem azal al. Yaprak bitinden süpheleniyorum, sadece bu zarali o sekilde yer yapraklari. Eger böcek yoksa endise edecek bir seyde yok. Sana bir tavsiye, disardan geldigin elbiselerle kabine girme. Mayis ayinin ortasindayiz, disarsi zarali bir cok böcekle dolu, farkinda olmadan elinde,elbisende kabine getrisin o zaralilari. Sen hele hayirlisi ile bir hasat alda, hasata göre o zaman danismalik faturasi gönderirim sana artik 10gr mi,20 gr olur bilemem.:D:D

Son düzenleme:

Bandaleros

Müptezel
Kanka büyütecele yapraklarin altina üstüne iyice bak, cipilak gözle göremiyecegin kadar kücük böcekler görecek misin? Bu arada hemen neem azal al. Yaprak bitinden süpheleniyorum, sadece bu zarali o sekilde yer yapraklari. Eger böcek yoksa endise edecek bir seyde yok. Sana bir tavsiye, disardan geldigin elbiselerle kabine girme. Mayis ayinin ortasindayiz, disarsi zarali bir cok böcekle dolu, farkinda olmadan elinde,elbisende kabine getrisin o zaralilari. Sen hele hayirlisi ile bir hasat alda, hasata göre o zaman danismalik faturasi gönderirim sana artik 10gr mi,20 gr olur bilemem.:D:D
Ya üstadım yemin ederim labaratuvar kurallarını uyguluyorum buna rağmen de giriyorsa helal olsun girsin yesin yaprakları ☺️
Dün akşam neem azal 1 litre suya 10 damla karıstırıp spreyy olarak heryere sıktım yaprak altı üstü toprak vs vs
Dışarıdan gelince önce duş reisim sonra kabin yapıyorum dedim ya laborant oldum yeminle
Kazasız belasız growu bitirelim de üstad kilo iste benden

Yesil888

Ordinaryüs
Ya üstadım yemin ederim labaratuvar kurallarını uyguluyorum buna rağmen de giriyorsa helal olsun girsin yesin yaprakları ☺️
Dün akşam neem azal 1 litre suya 10 damla karıstırıp spreyy olarak heryere sıktım yaprak altı üstü toprak vs vs
Dışarıdan gelince önce duş reisim sonra kabin yapıyorum dedim ya laborant oldum yeminle
Kazasız belasız growu bitirelim de üstad kilo iste benden
Kanka 10 damla ne kadar eder bilmiyorum ama, 1 lt ye 8 ml neem azal karistirmalisin ve 3 günde bir, en az 3 kere sikmalisin.

Üstad @Yesil888 benden çektiği kadar kimseden çekmemiştir çok hatalar yaptım düzelecez inşallah
Boş sulama yapayım diyorum ama nalet toprak ta kurumuyor
estağfurullah abi ne çekmesi baş tacısın abi üsten 3. fotoda yapraklar içe doğru kıvrılmış bu genelde ışık stresinden kaynaklı diye biliyorum.
birde cal mag le desteklemeye devam damarlar beyazı gidesiye kadar

Bandaleros

Müptezel
estağfurullah abi ne çekmesi baş tacısın abi üsten 3. fotoda yapraklar içe doğru kıvrılmış bu genelde ışık stresinden kaynaklı diye biliyorum.
birde cal mag le desteklemeye devam damarlar beyazı gidesiye kadar
üstad dun akşam neem yaptım yapraklardan bu sabah 1 tanesı baya bı salmıştı yapraklarını
bu sabah neem i döktüm şişeyi iyicene temizleyip çıkmadan gene yapraktan cal mag verdım öğleden sonra resım ıstıyıcem şuan ışık kapalı periyodunda

Yesil888

Ordinaryüs
bu urun ıcın ne dıyosun ustad
Bunu kullanmadim ama, bununla ayni isi yapan canna cure kullandim, tavsiye ederim, bitkinin yapraklarini güclendiriyor, foto sentezi destekliyor, bitki daha iyi gelisiyor. Bunun yerine canna cure al. Sana yazarim nasil kullanacagini.

Bandaleros

Müptezel
Ustadlarım son durum aşağıdaki gibidir

Dün akşam Ve bu sabah yapraktan cal-mag ve biobizz bio alg a mic vermeye devam ettim saki iyi gibiler
birde akşam yafiften Bi LST yaptım ana dalı biraz aşağı doğru eğdim... bu aksam bı tık daha eğicem yavaş yavaş alıştıreyım dedim çünkü dal çok sert elime almayayım dedim açıkçası.
sabah ta biraz daha kablonun boşunu aldım...

https://ibb.co/2n5kjjq

@Yesil888
@pineapple express

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    +1
  • Tropikal.MR Tropikal.MR:
  • R Rudee:
  • R Rudee:
    ********** ***** ******** **
  • R Rudee:
  • Tropikal.MR Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha hahahaha** ********
    +1
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahaha ***** ****
  • H heamkk:
    hahahaha ***** **** ***** ******* ******** ********** * ****** ********* ********* *** ********* ** ****** ***
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahaha
  • H heamkk:
    ***** **** ***** ******** ****** ***** ***** hahahaha** *** hahahaha
  • A akrepco:
  • A akrepco:
    hahahaha* **** *******
  • A akrepco:
    hahahaha* ******* ********** ******** ****** ***** ****** **** ****** ********** hahahaha ** ********
  • RuhsuzGarden RuhsuzGarden:
    ***** hahahaha* ********* hahahaha **** ** ** ****** ****** ****** ******** ****** *** hahahaha**** ******* **********
    RuhsuzGarden RuhsuzGarden: ***** hahahaha* ********* hahahaha **** ** ** ****** ****** ****** ******** ****** ***...