Photo 3 Genetik Günlüğüm

Bandaleros

Müptezel
Şuan takılı ışık fc8000mars
Co2 tüp hazırda bekliyor
2.kabin için mars fc6500 var
Photoları tam gününe kadar bekliyim diyorum üstadım maximum verim ve thc almak istiyorum

Yesil888

Ordinaryüs
Ben uzun zaman harmanlik kalma dedim.Al hasati yenisine baslarsin :) Co2 konusunu bana danisma, o konuda sedece teorik bilgim var.

Bandaleros

Müptezel
Selamlar Üstadlarım ve Kankalarım
Bu sabah toplam 1.5 litre gübreli su hazırladım.
6 photoya pay ettim. yapraklardan da cal-mag vermeye devam...
dünden itibaren 15 dakika çalışır 15 dakika kapanır olarak karbon filtreyi çalıştırdım çünkü koku başladı hafif :)
Sabah 1 kere 15 dakika Ozon jeneratörü Akşam da 15 dakika Ozon jeneratörü çalıştırıyorum...
Son Durum Aşağıdaki Gibidir...

https://ibb.co/qCzwVvn

@Yesil888
@pineapple express
@Night owl
@TabldotLife
@VisneliKadayif

Bandaleros

Müptezel
Aynen devam et, cok güzellesmeye basladilar, calmag a da devam, ozondan anlamam, hic kullanmadim.
Üstadım Resimleri detaylı inceleyebilirmisin kelle uçurmanın vakti gelmedi mi sence 2 bitki 5. boğuma geldi
diğer 2 bitki 3 veya 4. bogumda
1tane gelişimi geriden gelen var
yani 5. boğuma gelenlerin kellesini alıyım mı ?

Bandaleros

Müptezel
Al 5. bogumu ve mainliling yap. Bu egitim toopingle, LST karisimi bir egitim. Bilmiyorsan bu egitimi, youtube ye yaz "cannabis mainliling" cikan videolari seyret. Alttan ayarlardan alt yazi seceneklerini ac,Türkce yap. Türkce alt yazili izlersin.
Tamam Üstadım İngilizcem Üst Seviyede :) Mesleki Bilgimi veremiyorum Ama uzun bir süre Yurtdışında Yaşadım Üstadların Üstadı :)
Kıdemli Üye de Oldum Bi Havalandım : )))

Yesil888

Ordinaryüs
Tamam o zaman izle o videolari. Bu egitim sayesinde biklerini hem acarsin, hemde kelle sayisini cogaltirsin. Bu sayede alacagin hasat fazlallasir. Bitkiyi actigin icin alt sömekler daha iyi isik alir ve gelisir. Tekli kalin kablo al, 10 mt filan, egitim icin gerekli.

Bandaleros

Müptezel
Tamam o zaman izle o videolari. Bu egitim sayesinde biklerini hem acarsin, hemde kelle sayisini cogaltirsin. Bu sayede alacagin hasat fazlallasir. Bitkiyi actigin icin alt sömekler daha iyi isik alir ve gelisir. Tekli kalin kablo al, 10 mt filan, egitim icin gerekli.
Üstadım İnce eğitim Kablosu almıştım Onunla Başlıyım Kalın Olandan da sipariş geçicem yakında
şuan eğitimleri izliyorum

Bandaleros

Müptezel
Maşallah abi gayet sağlıklı ilerliyor bende hiç kullanmadım ozon ben genelde budadığım yaprakları kabin içinde tutuyorum karbondioksit salsın diye
Ozonu böcek sinek örümcek gibi zararlıları dışarıda tutmak için içeride varsa ölmeleri için birde küf mantarı engellemek için kullanıyorum ustad bakalım işe yarıyacakmı şu ana kadar hiç sinek vs görmedim inşallah gelmez

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • O obeb:
    ******* **** ******** hahahaha* ******** ******** ****** *****
  • H hussii:
    ******** ******** ********** *** ********** ********* hahahaha ***** ** hahahaha ***** ****** ***** ****** ******** ******* ********** ********** **** ** *** ******** ***** ******** ********** ***** **** ****
  • O oziozi:
  • O obeb:
    ******** ******** ********** *** ********** ********* hahahaha ***** ** hahahaha ***** ****** ***** ****** ******** ******* ********** ********** **** ** *** ******** ***** ******** ********** ***** **** ****
  • O oziozi:
  • O oziozi:
  • O obeb:
  • O oziozi:
    ***** ***** hahahaha*** hahahaha* ***** ******** ****
  • H hussii:
    ***** ******** ****** ********** *** ***** ***** ****** ******** ** ******** ****** ******** *** *** ******* ******* ********** ******** ******** *** ****
  • O obeb:
    ******* hahahaha **** ********
  • O oziozi:
    *** ****** hahahaha**** ****** **********
    +1
  • O obeb:
    ***** ******** ****** ********** *** ***** ***** ****** ******** ** ******** ****** ******** *** *** ******* ******* ********** ******** ******** *** ****
  • H hussii:
    ********* ***** ******* ******* ********* hahahaha** ****** ***** **** **********
  • H hussii:
  • O obeb:
  • O obeb:
  • H hussii:
    ***** ******* **** ********** ******** ********** ***** ***** hahahaha *******
  • H hussii:
    ****** ***** ********** ******* **
  • O obeb:
    ********* ***** **** **
  • O obeb:
  • O obeb:
    *** **** ******** ********* **
  • H hussii:
    ** ** ** *** ****** ******* ***** ******** **** ******* ********** hahahaha* hahahaha ****** **** ***** **** *** *** ***** ***
  • O obeb:
  • O obeb:
    **
  • H hussii:
    ****** ****** ******* ***** ****** hahahaha ****** ***** ********** ** ***** ********* *** ****** ********* ** ******* ***
    H hussii: ****** ****** ******* ***** ****** hahahaha ****** ***** ********** ** ***** ********* ***...