Paronayak-Herkesin bana baktığını düşünmek falan

Loyd

Üye
Arkadaşlar sigara içince, dışarı çıktığım zaman herkesin bana baktığını falan düşünecek şekilde tribe giriyorum, paranoayaklık falan oluyor bazen sigaranın kafasını düşüşte güzel bir şekilde yakalıyorum, onun dışında özgüven eksikliği, baba 2 kelimeyi bir araya getirmeye çekiniyorum, normalde tam tersi bi kişiliğim vardır, ben eskiden sigara içince saatlerce gülen konuşan ne bileyim şrnşıkraktım yani, ama artık öyle olmuyor, indica sativa olması çok farkettirirmi

Godotyu

Yeni üye
Anksiyete bozuklugu sana tavsiyem sigarayi azalt bunun bi ilerisi panik atak yok ya falan diosanda bekle ve gor derrim

acemiceday

Müptezel
Arkadaşlar sigara içince, dışarı çıktığım zaman herkesin bana baktığını falan düşünecek şekilde tribe giriyorum, paranoayaklık falan oluyor bazen sigaranın kafasını düşüşte güzel bir şekilde yakalıyorum, onun dışında özgüven eksikliği, baba 2 kelimeyi bir araya getirmeye çekiniyorum, normalde tam tersi bi kişiliğim vardır, ben eskiden sigara içince saatlerce gülen konuşan ne bileyim şrnşıkraktım yani, ama artık öyle olmuyor, indica sativa olması çok farkettirirmi
Bir spor salonuna git yazıl ve azıcık sosyallesşmeyi dene kanka. Sigarayı gündüz saatlerinde içmemek ile kendini düzene sokma da fayda var.
Eğer içince dışarıda bu derece negatif tribe giriyorsan, ozaman ne gerek var ki ?
Sen bunu keyif için yapmaya yeniden tat almaya başlayınca keyfini tekrar yakalamaya başlarsın kanka

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
Sigarayı içtiğim zaman sanki dünyanın en büyük suçunu işlemişim gibi geliyordu bana da sigaraya hiç ara vermedim ramazan hariç şimdi o duygunun ne kadar boş bir duygu olduğunu anladım cigara bir suç değildir bence bırak kanallar açık kalsın sabri abi :)

Loyd

Üye
Valla ansikiyeti bozukluğumu, paranoayaklık mı çözemedim çok kötü çöküşe girdim doktor falan diyorsunuz hasta olduğumu düşünmeye başladım

Loyd

Üye
Sigarayı içtiğim zaman sanki dünyanın en büyük suçunu işlemişim gibi geliyordu bana da sigaraya hiç ara vermedim ramazan hariç şimdi o duygunun ne kadar boş bir duygu olduğunu anladım cigara bir suç değildir bence bırak kanallar açık kalsın sabri abi :)
Ben herkesin bana baktığını, çok belli ettiğimi insanların hakkımda konuştuğunu falan düşünüyorum ara ara

Loyd

Üye
Bir spor salonuna git yazıl ve azıcık sosyallesşmeyi dene kanka. Sigarayı gündüz saatlerinde içmemek ile kendini düzene sokma da fayda var.
Eğer içince dışarıda bu derece negatif tribe giriyorsan, ozaman ne gerek var ki ?
Sen bunu keyif için yapmaya yeniden tat almaya başlayınca keyfini tekrar yakalamaya başlarsın kanka
Çok sosyal biriyim gündelik hayatta, spora gidiyorum hiçbişeydr sıkıntı yok normal zamanlarda içince böyle oluyor

Loyd

Üye
Bide beni şoförlük iptal oluyor. Yıllardır sürdüğüm arabayı nereye cevireceğimi bilemiyorum bak burası en önemli belirleyici etkenlerden 7/24 sürdüğüm arabayı kullanamıyorum

kropotkin

Yeni üye
kanka bende de oluyor metroda bide uzaktan gidiyosan bütün yol tripten tribe herkes bana bakıyo biri gülüyo bana gülüyo falan dışarda takılmayı azalt bence çünkü gittikçe beter oluyo bence çok büyütme kafanda hastaymış triplerine de düşme evde takıl biraz dışarda takılcaksan da yalnız olma kendine gelince kaç evine en iyisi

onun üstüne git sınırlarını zorla kafayı yapınca kim ne düşünüyosa sikimde değil de takma sen yanlış yapmıyosun öbür türlü antidepresanlara bulaşma yüzleş ve savaş dostum

Loyd

Üye
kanka bende de oluyor metroda bide uzaktan gidiyosan bütün yol tripten tribe herkes bana bakıyo biri gülüyo bana gülüyo falan dışarda takılmayı azalt bence çünkü gittikçe beter oluyo bence çok büyütme kafanda hastaymış triplerine de düşme evde takıl biraz dışarda takılcaksan da yalnız olma kendine gelince kaç evine en iyisi
Aynısı oluyor işte, paranoayağa bağlıyorum ulan diyorum bu oc neye baktı öyle falan filan tribe giriyorum bu sefer

Azer

Üye
cigarayı bırak ben bırakacağım mecbur ne kadar sevsek yıllarca tüketsekte panik atak oldum bugün 2 3 kez kriz geldi ömrümde böyle olduğumu hatırlamam not olarak içmedim bugünde ağzıma sürmedim ama ona rağmen 2 3 kez kriz geçirdim evde resmen çok kötü bi durum çok

artifikir

Yeni üye
bizim keyfimizin yan etkileri bunlar. ileri aşamada şizofrene gidiyor iş zihnin yumuşaksa. 45 yaşımdayım ve 25 senedir her zaman içiyorum. ara ara bunalıma girdiğimde (bahsettiğin gibi şeyler) ara veriyorum. temizlenip tekrar devam ediyorum. bu süre zarfında maalesef alkole yöneliyorum çünkü kafayı seviyorum. bir karaciğere bir akciğere devam... bende böyle gelişiyor mevzular. her zaman beyne ama bunu sakın unutma...

hazeBABA

Üye
knk daha bu gün dolmuşa bindim sabah okula gidecem içtim cigaramı dolmuşa bindim etkisi başladı tripden tripe giriyom insanlar bakıyo düz oturuyom her tarafım kafam dizlerim titriyor herkes bana bakıyor sanıyom kafamda deli düşünceler bilmediğim birr yerde indim arabadan hemen dışarı attım keendimi ayıldım biraz soğuk havadan sonra başka dolmuşa bindim 2 senedir içiyom hiç olmuyodu son 1 aydır böyle mesala bu gün gr fazla içtim bide kaliteliydi ondan da olabilir diye düşünüyom og kush içmiştim

Trefalgar

Kıdemli Üye
Toplu taşıma da cart curt icmeyin beyler insan bazen kötü oluyor helede cigara bittiyse. En iyisi az insanın olduğu sakin yesilligin ve manzaranin bol olduğu parklarda icmek. Sabahlari evde içmek de pek güzel olmuyor 4 duvar arası

Tripli esrarcı

Yeni üye
Agam ben köy yerinde yaşıyorum içerken yakalancam korkusu bı giriyo anaşılacağimdiye bi tiribe giriyorum bidaha köyün içinde turluyorum paronayak bı şekilde ve bu tripler benim kafamı bozmaya başladı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Coke Coke:
    ***** ****** ********* *** ** ******** ********* ******** ********* ****** ***** ***** ***** ***** ****** hahahaha*
  • universesingularity universesingularity:
    hahahaha** ***** ****** **** *** ******** ******** hahahaha*
    +1
  • A aleksey:
  • Coke Coke:
    *** *** hahahaha***
  • Coke Coke:
  • A aleksey:
    **** ******** **** hahahaha* ***** ** **** **** ********* hahahaha****
  • A aleksey:
    ****** hahahaha* hahahaha* *******
  • A aleksey:
    ****** *** ****** *** **
  • A aleksey:
    ****** ****** hahahaha**
  • Coke Coke:
    ******** ******** hahahaha* ***** *** **** *** *** **** ****** ******* hahahaha*
  • A aleksey:
  • A aleksey:
    ******* **** ***** **
  • Coke Coke:
    ********** ********** ** ******** ******* hahahaha*** *** ********* **** hahahaha***** hahahaha* ******* **
  • Coke Coke:
    ******* **** ***** ********* ***** ***** hahahaha ********** **** ***** hahahaha
  • A aleksey:
    ********* ********* **** ***** **** hahahaha* ********** ***** hahahaha****
  • A aleksey:
    hahahaha
  • Coke Coke:
    ********** ********** ** ********* ******** hahahaha*
  • Coke Coke:
  • A aleksey:
    ** ****** *** *** ** hahahaha *** ******** *****
  • A aleksey:
    ********* ******* **** **
  • Coke Coke:
  • A aleksey:
    **** hahahaha**
    +1
  • Coke Coke:
    ****** ***** hahahaha**** ****** *** *** ****** hahahaha** ****** ********
  • A aleksey:
  • Coke Coke:
    ******** ******* hahahaha hahahaha ****** hahahaha* *** *** hahahaha**** hahahaha**
    Coke Coke: ******** ******* hahahaha hahahaha ****** hahahaha* *** *** hahahaha**** hahahaha**