Overdrive Sorunsalı! Yardım Lütfen

nightowl

Üye
Photo kızım çiçeklenme 6. haftada, tricom takibime göre overdrive başlamam lazım. AN kullanıyorum tüm gübrelerimi, overdrive 250-500 ml bulamıyorum, 1 ve 4 litre var hep satışta. 4ml için de o kadar almak istemiyorum. Yerine AN ile çakışmayacak güzel bir öneri ihtiyacım var. Bilenler yeşillendirirse çok sevinirim.

@Aguş @silas @Kanka ve tüm üstadlar...

Son düzenleme:

photo

Üye
merhaba bendede plagron terra bloom var big bud ve overdrive ihtiyacım var ama dediğinz gibi çok pahalı kullanmasak çok fark edermi acaba ?

nightowl

Üye
Bigbud kullanıyorum ben, 2-3-4-5 haftalarda kullandım, baya faydasını gördüm, ama bu overdrive işi soru işareti bende, 2'şer ml 2 hafta kullanıcam yani yılda 4ml toplamda. Almasam mı diye düşünüyorum ben de.

Aguş

Doktor
Bloombastic overdrive a göre daha verimli diyen çok gördüm,
Overdrive olmasada olur mu evet olur ama %10 %15 hacim farkı yaratıyor üstünde %27 ye kadar çıkabildiği yazar
2 Sene birşey olmadanda kullabilirsin ağızını kapalı tut her kullanımda çalkala yeter

nightowl

Üye
Bu kızımızı pas geçip, yeni başlattığım iki kıza bloombastic uygulamaya karar verdim, tek başıma tek kızdan 200+ bana yetecek zaten :) fazlada gözüm yok. Bu durumda, 2 haftalık 4ml besinin farkını göreceğim aynı şartlar aynı genetik ile yaklaşık bir sonuç verecektir. Teşekkürler @Aguş canım kardeşim. Bu arada tricom takibi için müsaitsen resim atmak isterim sana :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • N Newholland:
    **** ***** ****** *** ******** ******** *** ****** ** ****** ***** ***** **** hahahaha***** ********** ******** ********** ****** *********
    +1
  • needrich10 needrich10:
    *** hahahaha****** ** ******* **** ******* **** *** ***** ****** ***** hahahaha** * ***** ****** ****** ******** ** ********* ******* ***** **** ** ***** ***** ** ******* ****** **** ******
  • needrich10 needrich10:
    ********* ******* ****** **** ***** ****** *** ******** ******** *** ****** ** ****** ***** ***** **** hahahaha***** ********** ******** ********** ****** *********
    +1
  • T Tropikal.MR:
    ***** ******** ****** *** ********* ****** ***** ****** ****** ****** ** ****** ***** ***** ****** *** ***** *** ***** *** ******* ***** *** ******* ******* ********** ******** ******** ***** ***** ******** *********
  • T Tropikal.MR:
    ***** **** ** ****** **** ******** ****** ****** **** ******* ******* *** **** ********** ********* ** ******* **
  • N Newholland:
    ********* ******* ****** hahahaha** ****** **********
  • needrich10 needrich10:
  • N Newholland:
    ****** ***** hahahaha ** ******* ***** *** ****** ** ******* *** ******
    +1
  • puceneck puceneck:
    ******** *** ********* ***** hahahaha** *******
  • N Newholland:
  • needrich10 needrich10:
    ***** ****** *** *** ***** ****** ******** ****** ***** **** hahahaha*** ***** hahahaha ** ******* ***** *** ****** ** ******* *** ******
  • M Menet:
    ******** ***** ********** ** ******* *** ***** ***** ****** **** ********* ***** **
  • N Newholland:
    ***** ****** *** *** ***** ****** ******** ****** ***** **** ******** *** *** ***** **** ****** ******* ** ***** * *** ******** ******** ** ******* *********
  • needrich10 needrich10:
  • N Newholland:
    *** ******* ** ***** *** hahahaha*
  • needrich10 needrich10:
    *** **** hahahaha *****
  • needrich10 needrich10:
    ** hahahaha*** ****
  • N Newholland:
  • needrich10 needrich10:
    ******* ******* hahahaha*******
  • N Newholland:
    hahahaha*** * ***** ** ****** *** ******* hahahaha** ******** ****** ****** ********* *** **** ******* ******* ***** ******* ***** ********* ***** ******** ***** ***** ******** *** *** ****
  • C carnaccs1:
    +1
  • puceneck puceneck:
  • needrich10 needrich10:
    ** *** **** ***** ********** hahahaha* ********* ******* ****** ********** hahahaha****** * ***** ** ****** *** ******* hahahaha** ******** ****** ****** ********* *** **** ******* ******* ***** ******* ***** ********* ***** ******** ***** ***** ******** *** *** ****
    +1
  • N Newholland:
    ** *** **** ***** ********** hahahaha* ********* ******* ****** ********** ********
    +1
  • C carnaccs1:
    hahahaha** ****** ****** hahahaha** * ****** hahahaha*** ******* ***** hahahaha*** *** *** ******** ****** ****** ********* ** ******** *** ** ***** ********* ********* ********* ***** **** ** ****** *****
    C carnaccs1: hahahaha** ****** ****** hahahaha** * ****** hahahaha*** ******* ***** hahahaha***...