Out door köfte tohum kuru hasat verimi nedir ortalama

wolferic

Müptezel
siz soruyu yanlış okumuşsunuz ortalama dış ekim verim nedir köfte tohumdan ne alınabilir Maximum ve minumum
hocam 5 gram ile 2 kg arasında değisir demeleri gerekiyor sorduğunuz soruya nazaran cevap verilecek olursa.on numara günes aldi veg i uzun tuttun besinlerini eksiksiz verdin sulamanı düzenli yaptin 6 7 ayda kğ mertebelerine rahat ulaşırsın gerisi genetiğine kalmış bulunduğu iklim senin temas edebilecegin bi durum olmadiğindan bunada tam net bir rakam verilemez. sabahtan aksama güneş almayan biyerde gölgede verimsiz bi toprakta besin vermezsen sulamanida ph ayarsiz kafana göre su dokup gecersen yinede bitkinin hic büyümemesiyle 50 gr vermesi gibi arada büyük bir makas olabilir .mesela toprak verimsiz ama nekadar verimsiz birsuru değişken varken insanlar senden foto görmeden tahmin yapamaz imkansız bu

Sağol reisim bende böyle anlatayım toprak verimli ama ben toprağı 19 litre saksı sığacak kadar kazdım içine allmix toprak ve solucan gübresi karıştırarak doldurdum sonra güneş bütün gün güneş doğup batana kadar güneş alıyor direkt hemde gübreleme ise advanced nutriens gübre takvimine uyuyorum ve pHına dikkat ediyorum genelde marketlerden hazır su kullanıyorum 2 kere sıvı solucan gübresi uygulaması yaptım ve bir kere yabancı otlardan kurtarmak için etrafını çapaladım sadece merak ediyorum kimi 100 gr geçmez diyor kimi 1 kg bulur diyor ondan sormuştum sağolun

Sağol reisim bende böyle anlatayım toprak verimli ama ben toprağı 19 litre saksı sığacak kadar kazdım içine allmix toprak ve solucan gübresi karıştırarak doldurdum sonra güneş bütün gün güneş doğup batana kadar güneş alıyor direkt hemde gübreleme ise advanced nutriens gübre takvimine uyuyorum ve pHına dikkat ediyorum genelde marketlerden hazır su kullanıyorum 2 kere sıvı solucan gübresi uygulaması yaptım ve bir kere yabancı otlardan kurtarmak için etrafını çapaladım sadece merak ediyorum kimi 100 gr geçmez diyor kimi 1 kg bulur diyor ondan sormuştum sağ
Geç kaldın yüksek hasarlar almak için şuan ekersen Eylül gibi sigaralar çiçeğe girer simdi

Speed

Üye
Geç kaldın yüksek hasarlar almak için şuan ekersen Eylül gibi sigaralar çiçeğe girer simdi
Şimdi ekersen eylülde çiçeğe girer diye bir şey yok. Ne zaman gün dönmeye başlarsa bitki o zaman çiçeğe girer. Yani 21 Temmuz'da. İstersen bugün tohum patlat, ayın 7'sinde yaprak çıkartmış olsun, 21 Temmuz'da 14 günlükken çiçeğe girmeye başlar. Auto tohumlarda durum farklı ama köfteci tohumun auto çıkma ihtimali de çok çok zayıf.

Şimdi ekersen eylülde çiçeğe girer diye bir şey yok. Ne zaman gün dönmeye başlarsa bitki o zaman çiçeğe girer. Yani 21 Temmuz'da. İstersen bugün tohum patlat, ayın 7'sinde yaprak çıkartmış olsun, 21 Temmuz'da 14 günlükken çiçeğe girmeye başlar. Auto tohumlarda durum farklı ama köfteci tohumun auto çıkma ihtimali de çok çok zayıf.
Ben 1 haziranda ektim peki ziyan olmazlar dimi efendim

güvenlik kaygın yoksa şu anki durumun fotosunu paylaşırsan daha gerçekçi tahminler yapılabilir hocam. 1 aylık bitki iyi gelişmişse 1 ay daha vegde kalsa iyi hasat alırsın. ama çorbacı tohumu yerli ırk ise tohum yaşken iyi durur ama kurutunca içi boş boş çıkabilir.
yarın foto atıcam ama böyle diyeyim daha fişe halinde 6 yaprak filan bir karıştan daha kısa

Speed

Üye
İyi bir bakım bana 300 kuru hasat verirmi advanced nutriens gübre takvimi ve verimli toprak
Buna cevap vermek çok zor. Alacağın hasatı belirleyecek birçok faktör var. İklim, toprak, gübre, genetiğin potansiyeli, veg süresi, eğitim... Daha da uzar yani ve kimse de sana şu kadar kuru hasat alırsın diyemez.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • O oziozi:
  • O obeb:
    hahahahahahahaha
  • O oziozi:
    **** ****** ****** hahahaha* ******* ******** ********* hahahaha* ******* **** ********* **** hahahaha** ***** **** ****
  • O obeb:
  • O obeb:
  • O oziozi:
  • O oziozi:
  • O oziozi:
    ******* ***** ********** hahahaha
  • O oziozi:
  • O oziozi:
    hahahaha* ****** *****
  • O obeb:
    *** ** ******* hahahaha* * *** ***** ****** ******* *****
  • O obeb:
  • O obeb:
  • O oziozi:
  • O obeb:
    ******** **** ***** ******** ****** ******* *** *** hahahaha* *******
  • O oziozi:
  • O obeb:
  • O obeb:
    ****** ****** ******* ******* hahahaha****
  • O oziozi:
    **** ***** ****** **** ***** ****** ******** ***** ******** ****** ******* *********
  • O obeb:
  • O oziozi:
  • O oziozi:
  • O obeb:
  • O oziozi:
    *** hahahaha* ***** ******** **** *** *********
  • O obeb:
    O obeb: ******** **** ** *** *********