Otobüste köpek patlattı kankalar

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
Kankalar 3 gün önce memlektten iş yerine dönerken 30 gram civarı cigara vardı çevirmeye girdik , jandarma birinci kapıdan girdi kimlik toplamaya başladı kimliği filan çıkartırken bir baktım köpek bişe yapmaz korkmayın sesi geldi onlarda ikinci kapıdan girdi herhalde çünkü goremedik farkına vardığımizda köpekle aramızda 2 metre vardı köpek geldi direk cebime kafayı koydu lan git diyom yüzüne bakıp kafam zaten bir milyon adam dedi inin assaga bir arkadaş daha vardı yanımda otobustekiler bize bakıyor **** rezillik dedi üzerinizde ne var direk çıkarttik verdik sonra ifade de filan bizi yakalayan herif nasıl mutlu bunlar kesin prim aliyorlar , bize geçmiş olsun diyor dedim ne geçmiş olsun damgaladin bizi bu dedim met mi şeker mi eroin mi Allah'ın otundan ne istiyorsunuz öyle işte işimiz bu cart curt yinede ifadeyi kendileri yazdı yardımcı oldular sonra da idrar testi kan testi aldılar , hastanede herkes bize bakıyor ulan diyorum nelerden döndün neler yaptın patladigin şeye bak aslında ben daha önce çoktan patlamam lazımdı ondan çok zoruma gitmiyor , denetim yedik bakalım bundan sonra napacaz he şunuda soyleyim en çok zoruma giden şey idrar bitine kadar cigara içemeyecegim başka bişe umrumda değil .

Ü

Üye silindi 27771

Guest
İçmenin hatta cigara içipidrar vermeye gidince bile temiz çıkartmanın yolu var ama yayılmaması için anlatamam kankam, sen temiz temiz sporunu yap bol su iç vücudu. Devirdaim olsun birazda kafan açılır idrar gittikten sonra içip yardırmaya devam

Layikim

Yeni üye
İçmenin hatta cigara içipidrar vermeye gidince bile temiz çıkartmanın yolu var ama yayılmaması için anlatamam kankam, sen temiz temiz sporunu yap bol su iç vücudu. Devirdaim olsun birazda kafan açılır idrar gittikten sonra içip yardırmaya devam
Reis bizi aydınlat, işyeri nedeni ile bazen sıkıntı yaşayacağım diye korkuyorum.

Ü

Üye silindi 27771

Guest
kankam anlık çözüm o idrar vereceğin zaman 20dk içinde vs karışık mevzular bir çok iç organını mahveder sen bana güven bak spor yap bol su iç devirdaim olsun kanın, bira yoğurt maydonoz efsanesine inanma, maydonozlu detoks suyu yap kendine gün içinde 1.5 litre iç normal su niyetine

Ü

Üye silindi 27771

Guest
Gecmis olsun kanka, ah be kankam cevirmeyi görünce ativersen cepinden hic bir sey olamayacakmis.
olmuyor öyle kanka bende aynısını yıllar önce yaşadım çıkarıp arka boş olan koltuğa attım köpek önce malzemeyi buldu sonra gelip benim cebimi koklayıp durdu yıktı bana ihaleyi

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
gecmis olsun kanka,sehirler arasi yolculuk yapiyorsaniz malesef otobusler durduruluyor ve ozellikle yilbasi zamanlari dahada aziyor bu jandarma ve polis. Sanki dedigin gibi ikramiye verilcekmis gibi 1 saatlik yol uzerinde 10 tane farkli cevirmeye denk gelebiliyorsun. Otobusten uzak durun sehirler arasi gidiyorsaniz ve uzerinizde emanet varsa. Blabla car ile gidin hem daha ekonomik hemde cevrilme ihtimaliniz otobustekinden cok daha az.

C

Canna

Guest
Haklsin ama en azindan üzerinde cikmadi, o lanet itleri cok severim ama iste böyle buluyorlar bizim malzemeyi.

mami10_

Doktor
Geçmiş olsun kankacım, hazırr konusu açılmışken ben kendi yöntemimden bahs edeyim, köpeklerin nefret etdiği bir kaç koku var bunlardan en etkilisi naftalin ve amonyak
Amonyak zaten köpeği komaya sokuyor baygın insan bile koklarken ayılıyor iğrenç kokuya.
Ben yarım litrelik bir termosa güzelce paketlediğim dalgayı koyarım sonra üstüne su ilave ederim (soğuk) sonra o termosu amoonyakla silerim dışını suda zaten koku alamıyorlar, ama yola çıkarken güzelce duş alın üzerinizde dalganın kokusu kalmasın, cebinize çantanıza da bir iki tane de naftalin atın sonra rahatca istediğiniz yere gidin. Kedi de işe yarıyor @TohumsuzEsrar kankanın dediği gibi, umarım bu yorumu amcalar okumaz. Tekrardan geçmiş olsun

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
Cümleten sağolun kankalar olan oldu bundan sonra dikkat edeceğiz , buraya konu açmamim sebebi ayık olun bu allahsizlar hala cigarayi uyuşturucu olarak görüyor damgalanmak aileniz sıkıntıyizsa gerek yok , ben çok takmıyorum ailem sulalem biliyor içtiğim ama bu basimizdaki anti özgürlükculer olduğu suruce double ayık olun tirnaginiza taş değmesin

Tunç

Kıdemli Üye
Kanka neymiş merak ettim sürprize çağırırlarsa önlemimizi almış oluruz en azından

Geçmiş olsun kankacım, hazırr konusu açılmışken ben kendi yöntemimden bahs edeyim, köpeklerin nefret etdiği bir kaç koku var bunlardan en etkilisi naftalin ve amonyak
Amonyak zaten köpeği komaya sokuyor baygın insan bile koklarken ayılıyor iğrenç kokuya.
Ben yarım litrelik bir termosa güzelce paketlediğim dalgayı koyarım sonra üstüne su ilave ederim (soğuk) sonra o termosu amoonyakla silerim dışını suda zaten koku alamıyorlar, ama yola çıkarken güzelce duş alın üzerinizde dalganın kokusu kalmasın, cebinize çantanıza da bir iki tane de naftalin atın sonra rahatca istediğiniz yere gidin. Kedi de işe yarıyor @TohumsuzEsrar kankanın dediği gibi, umarım bu yorumu amcalar okumaz. Tekrardan geçmiş olsun
Sen böyle anlattıktan sonra geçmiş olsun kanka artık nerde bir naftalin kokusu var nerde bir amonyak kokusu var otobüslerde şurda burda daha da üzerine gider amcalar

Ü

Üye silindi 28492

Guest
Elindeki kokuyu bile aliyor namussuzlar.
Bende bi taktik vereyim agalar.
Yeni cekilmis toz karabiber bu da kopekleri uzak tutacaktir.
Ama en temizi bi vakum aleti almak olur.
Vakumladiktan sonra paketin etrafini da bir guzel alkol ya da kolanya gibi bir malzeme ile silmek lazim.
Hava limanlarindan defalarca gectim karabiberle. Denenmistir.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********