olu emiciler

padi

Yeni üye
abi, bakin bu yillardir kafamda.
abi etrafimizda olu emiciler var.
kim mi bunlar? sensin, benim, en yakin arkadasin, sevgilin
herkes olabilir. 
ne yapiyor dersen, abi olu emiyolar.
bakin elinizdeki jointi bi dusunun. yeni sarilmis veya sarilmak uzere. bunlar once kendilerini "sariyo muyuz? kim sariyo? simdi mi sariyoruz?" seklinde one cikartabilir. sarma cumlesine dodge atarlar, cumleden kosarak uzaklasirlar.
sarmazlar. sarmiyorlar, sardirmiyorlar. zaman kazanip o kafayi tutmak istiyorlar. anlasilir.
sarildigi zaman da adeta bir tokyo merkez istasyonu edasiyla tutuyorlar. donus tamamen onlarin eline geciyor. istedikleri gibi duruyolar, "pasam bi sigara yakalim once,  dur yavas git, heyt, hoyt, kola alalim" falan oluyor. diyorsun aga bu nedir.
sonra, asil olu emici olduklari anlasildigi an,
sona kalan o kulu emdikleri an. boyle bogazin sikilir agzindan kul cikar ya, o an onlar vardir iste. ver daha bitmedi o derler, hupletirler. harbi cikadabilir, genelde kul cikar sadece.
bu insanlar etrafimizda varlar. ben once abimde farkettim. allahidir. 
sonra kuzenim, en yakin arkadasim, sevgilim, annem,
dedim aga bi dur.
sonra baktim bende oyleyim. 
cunku hepimiz oyle degil miyiz aslinda.
bide bonga iki torchla girenler vardir, ama onlari insandan saymadigimiz icin sorun yok. **** yabanileri.
neyse.
sarin, sardirin, dondurun, olu emici olmayin. 

birakin yansin abi

not: turkce klavyem yok, affedin

padi

Yeni üye
Bu ölü emiciler hiç sekmez abi, bir dahaki seansınızda arkadaşlarınızı inceleyin. En ibme olanlar genelde ölü emicidir.
En fazla farkına varmamışsınızdır.
Bu kadar da netim aga.

i'm Flora

Yeni üye
Teşhisi koydum. Tr'deki ilaçlı skunk'ın yoğun kullanımı sonrasında oluşan psikolojik problemler
 :) 
güzelim lemon haze'ler white widow'lar varken neden? niye?

padi

Yeni üye
Gençler Yakuza laughing Buda’m var kafam efsane kimseye geçit vermem orada.
Patentini de alıcam, yıllar sonra dersiniz ağa padi demişti lan diye.

THCman

Yeni üye
Cvp: olu emiciler

padi' Alıntı:
herkes olabilir. 
bakin elinizdeki jointi bi dusunun. yeni sarilmis veya sarilmak uzere. bunlar once kendilerini "sariyo muyuz? kim sariyo? simdi mi sariyoruz?" seklinde one cikartabilir. sarma cumlesine dodge atarlar, cumleden kosarak uzaklasirlar.
sarmazlar. sarmiyorlar, sardirmiyorlar. zaman kazanip o kafayi tutmak istiyorlar. anlasilir.
sarildigi zaman da adeta bir tokyo merkez istasyonu edasiyla tutuyorlar. donus tamamen onlarin eline geciyor. istedikleri gibi duruyolar, "pasam bi sigara yakalim once,  dur yavas git, heyt, hoyt, kola alalim" falan oluyor. diyorsun aga bu nedir.
sona kalan o kulu emdikleri an. boyle bogazin sikilir agzindan kul cikar ya, o an onlar vardir iste. ver daha bitmedi o derler, hupletirler. harbi cikadabilir, genelde kul cikar sadece.
dedim aga bi dur.
bide bonga iki torchla girenler vardir, ama onlari insandan saymadigimiz icin sorun yok. **** yabanileri.
neyse.

birakin yansin abi

Bu adam bu muhabbeti içiyor aga, içmekle kalmıyor adam analizini yapıyor. Kesinlikle her cümlene katılıyorum ve çevremizde ki herkes gerçekten öyle ve buna bizde dahiliz, bunun adı kendini bilmeye başlamak, yavaş yavaş uykudan uyanıyorsun anladığım kadarı ile bir süre sonrada kendindeki akypaklıkları görüp kendinden nefret etmeye başlayacaksın... Mümkün olduğunca bu tür insanlar ile oturmayacaksın yada ortamda adaleti sen ayarlayacaksın ve herkese kapak usulü vereceksin ki kimse kudurmasın.

Ayrıca not: Bazı kelekler vardır, çek çek çek hadi yav bu ne yav, iki dumanı alamadın bilmem ne vs. konuşan tipler olur ya onlardan ölüyü emmiyor artık ölünün emdiğinide emiyor. Sanane kardeşim istediğim gibi içerim keyfimin kahyasımın.

Bir bakmışsın artık yanlız oturmuş ve sadece kendi başına içiyorsun, egoizmin ile baş başa... Kendin dahil herkesin böyle olduğunu farkedip bunun için yapacak birşeyinin olmadığını görmek... her neyse devam koy göte rahvan gitsin.

wooZ

Üye
herkes olabilir.
sarildigi zaman da adeta bir tokyo merkez istasyonu edasiyla tutuyorlar. donus tamamen onlarin eline geciyor. istedikleri gibi duruyolar, "pasam bi sigara yakalim once, dur yavas git, heyt, hoyt, kola alalim" falan oluyor. diyorsun aga bu nedir.
dedim aga bi dur.
neyse.

birakin yansin abi

Bide daha beter tipler vardır ben onlara "yap kafayı, aç kafayı" derim kısaca bu lavuklar gelir, sigaranızı içer, yemeğini yer ve boş muhabbet olsun garp garip haraketler olsun vs... sayamıyacağım bir sürü garip şeyler yapar tutulursunuz ona genelde arkadaşınız olur yada arkadaşınızın arkadaşı olduğu için lafta söylemezsiniz bide kafanız kopuyosa tutulursun kafan açılır böyle insanlarda uzak durun yok yani boşuna millete kurulmaya gerek yok xxD heh heh bide bunlar 2 saatte yapar bunlar sonra bi bahane bulur "yok kanka ben yarın erken uyanıcam, yok kanka ailem geç gelmeme laf eder falan fişman" kaçar gider ordan evde yaşar kafasını i*neler giderler....

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • R Reacher:
  • buranere buranere:
    ********* ***** ******* ***** hahahaha hahahaha * ** ***** hahahaha** ***** ****** ******** ***** ** **** hahahaha ********** ********** ***** ****** ******
  • buranere buranere:
  • buranere buranere:
    ***** ***** ********* ********** ***** ***** hahahaha* ****
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ********* ******* ********** **** ******* ***** ********* **** ******** ***** ** ***** ** ********* ** ******** ********** ***** ********* ********** ***** ***** hahahaha* ****
  • D doğadostu1004:
    ******* *** *
  • D doğadostu1004:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    +1
  • D doğadostu1004:
    ******* hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ********* **** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    ** ********* ***** ***** **
  • kawinnnz kawinnnz:
    ********** ***** ******* ***** **
  • D doğadostu1004:
    ***** ********* ****** **** ***** ******* **** ***** *
  • D doğadostu1004:
    ****** ******* ***** ******** ******* ******* ****** ********* ** ** * *** hahahaha
  • D doğadostu1004:
    ** ***** ******** ** ***** ****** ******* ******* *** ******* ***** ******* ********
  • D doğadostu1004:
    *** ***** *** ********* ******* **** **** hahahaha *
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** *** ********** ***** ******** hahahaha***
  • D doğadostu1004:
    ***** **** ****** *** ** **** ******** ********* * ******** **** **** **** hahahaha* *** ***** ********
  • S Chat bot:
    hahahaha** *** ****** *** *****
    S Chat bot: hahahaha** *** ****** *** *****