OKB ve diğer hastalığı olanlar

salvadord

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar 17 yaşımdan beri türlü madde kullandım. Bu süreçte depresyon OKB ve panik atak hastalığına yakalandım. Şuan hafif OKB ve az depresyon kaldı benim gibi olanlar varmı?

Grower Canna

Yeni üye
9 10 yıldır esrar vb maddeler hap falan kullandım bunun 4 yılı her akşam olacak şekilde geçti son 2 yıldır kendimde psikoljik olarak çok değişiklik hissetmeye başladım ufak bir olumsuzlukta aşırı sinir yoğun stres ve dönem dönem bunalım tarzında bir hal alıyorum azımda aft denilen küçük yaralardan çıkmaya başladı stres kaynaklı profesyonel tedavi almadım ama kendimi kontrol etmeye çalışıyorum son 1 yıldır madde kullanımını bıraktım arkadaşlara tavsiyem ot harici hiçbir madde kullanmayın otu da eğlence amaçlı haftada bir sigarayı geçmesin

Bizim arkadasta ole 3 bira icti ardindan 1 duman aldi cocuk kalkti ayaga yerinde duramiyo sigra yakiyo yarida atiyo ddm kendine gel mk 3 biraadan sonra bi duman sana etki etmez piskolojik demekki birde bizim arkdasin abisi kendini olum tribine sokuyo mus diyom bu sativa bi duman al bisey olmaz beni oldurmekmi istiyon diyo

Açılın beyler ben geldim
Anksiyetem var;
Obsesif Kompulsif Bozukluk: hastaneye gittim devlete beni dinleyip sadece teşhisi koyup ilaç yazıp gönderdi lanet olsunki ilaç hiçbir boka yaramadı 30mg lik pazara kullanıyordum 1/2 sene de kullandım müptelası şeklinde geziyordum o 2 sene boyunca her gün kendimi şizofren ve bipolar zannediyordum heryerden araştırıyordum makaleler okuyordum psikiyatri şizofreni yok dese bile ilacın dozunu arttırıyordu ben ikna olamıyorum, bu sefer o bitti bipolar hastalığına sardım **** hergün kalkar kalkmaz bipolar mıyım diyordum öyle lanet bi bok ilacı da kendi growum olunca bıraktım, daha geçen sene BİLİŞSEL DAVRANIŞÇI TERAPİ
almaya başladım özel psikiyatri beni tek seansta bu terapiyle düzeltti yani boşu boşuna 2 sene ilaç kullandım ve 20 yaşıma kadar eziyet çektim pislik bişey ama araştırınca tedavisini de buldum ve çok basitmiş. Devlet hastanesine gitmeyin bu konuda gerekirse sorun bilişsel davranışcı terapi eğitim lisansınız var mı diye

SOSYAL FOBİ; Yine sadece BDT tedavisi ile geçen bir hastalık Allah belasını versin bu hastalığın kaç tane ortamdan soyutladım kendimi çekindim utandım konuşamadım yazarken sinirleniyorum şuan **** devletin bu konuda bi bok bilmezliğininde **** beyler kusura bakmayın.

KAYGI BOZUKLUĞU; Bu yine anksiyetenin kuruntu bölümü birine zarar verir miyim diye bıçakları saklarsınız acaba balkondan atlat mıyım diye kaygılanır korkarsınız anlatıcak çok şeyim var kısa kesiyorum tedavisi Yine BDT

Panic Atak: Kalp krizi geçirdiğinizi sanıp her gece hastanenin aciline koşarsınız. Berbat bişey tribe girersiniz yine BDT

ARKADAŞLAR BU HASTALIK SAHTE ALARM HASTALIĞIDIR ORTADA Bİ BOK YOKTUR AMA NASIL BAHÇEDE YABANİ OT ÇIKIYOR BEYİNDE DE BÖYLE DÜŞÜNCELER ÇIKIYOR

Eğer bir dizi güllik gülistanlık olsa kaçınız izler en fazla 3 bölüm ve sıkılırsınız beyinde iyi durumda giden hayatınızda çatlatıyo sizi tongaya düşürüyor beyin düşman yaratıyor haliyle işte olay bunun farkına varıp bilinçlenmek.

SIKINTISI OLAN HEMEN GİTSİN BDT ALSIN KESİN ÇÖZÜM :)

CahilKush

Doktor
Merhaba arkadaşlar 17 yaşımdan beri türlü madde kullandım. Bu süreçte depresyon OKB ve panik atak hastalığına yakalandım. Şuan hafif OKB ve az depresyon kaldı benim gibi olanlar varmı?
Kankam Şimdi bende gerçekten mevcut 2 ana ciddi psikolojik sıkıntım var biri bi polar bozuktur çok ciddi seviyelerde depresif dönemlerim de silah la ihtihar girişimimden sayısız yoğun bakımda kalışıma kadar intiharlara sebep olan dönemlerden gene bi polar yüzünden kokain çekmiş özgüveni çok yerinde olarak gezmişliğim çoktu ve bunlar istisnasız bir döngü içerisindelerdi bir diğeri İse çoğunuz neredeyse hiç duymadığı zaten varlığı da yeni yeni fark edilen ama uzun zamandır olan mishophonia hastalığıdır hayatımı zehir eden ömrümü siken sırf ağzını şapurdatıyor diye nefes alıyor diye ailemi öldürme kıvamına gitirten düşmanımın bile başına gelmesini istemediğim bir hastalıktır.

Konuyu neye mi bağlayacağım dostum çocukluğumdan beri olan bu hastalıklar yüzünden onlarca işinde prof .psikolog psikiyatrist ne bok varsa gitmeme rağmen çözülmemiş ve hayatı mı mahveden bu hastalıkları çözmek için her türlü ilaç tedavi alıp hiç bir yarar görmeyip hatta ilaçlardan mal olan ben bunları nasıl çözümledim biliyor musun kanka.

Bir gün sahilde oturuyordum çok sevdiğim bir grup olan pink floyd'un Morooned diye bir müzikleri var tavsiye kesin ederim onu açtım ve bayadır denemek istediğin taşları üst üste dizme ve dengede tutma işlemini yapmak için bir kaç taş topladım saatte baktım 16:23 dü neyse taşı dizdim moruk sonra dedim ki ne kadardır uğraşıyorum acaba bu işle artık sıkıldım dedim kafamdan da dedim 5 maks 10 dakika geçmiştir moruk bir baktım saat 18:44 ve inan o 2 saat 5 dakikadan uzun gelmedi meditasyon beni bulmuştu ve abi O an benim hayatım da bir çoğu şeyin çözüldüğü andır artık neredeyse hiç bi polar evreleri geçirmiyor mishophonia'yıda eskisine nazaran neredeyse yok denecek kadar az deneyimliyorum.

sana demek istediğim şey şu kanka tedavileri çok uzakta arama tedavi her an her yerde ben şanslıydım o beni buldu sen kendin şans yarat kendin bul derdin çözülsün istiyorsan önce sen en dibine kadar bileceksin derdin ne ki çözebilesin yada çözebilsinler.

Kankam Şimdi bende gerçekten mevcut 2 ana ciddi psikolojik sıkıntım var biri bi polar bozuktur çok ciddi seviyelerde depresif dönemlerim de silah la ihtihar girişimimden sayısız yoğun bakımda kalışıma kadar intiharlara sebep olan dönemlerden gene bi polar yüzünden kokain çekmiş özgüveni çok yerinde olarak gezmişliğim çoktu ve bunlar istisnasız bir döngü içerisindelerdi bir diğeri İse çoğunuz neredeyse hiç duymadığı zaten varlığı da yeni yeni fark edilen ama uzun zamandır olan mishophonia hastalığıdır hayatımı zehir eden ömrümü siken sırf ağzını şapurdatıyor diye nefes alıyor diye ailemi öldürme kıvamına gitirten düşmanımın bile başına gelmesini istemediğim bir hastalıktır.

Konuyu neye mi bağlayacağım dostum çocukluğumdan beri olan bu hastalıklar yüzünden onlarca işinde prof .psikolog psikiyatrist ne bok varsa gitmeme rağmen çözülmemiş ve hayatı mı mahveden bu hastalıkları çözmek için her türlü ilaç tedavi alıp hiç bir yarar görmeyip hatta ilaçlardan mal olan ben bunları nasıl çözümledim biliyor musun kanka.

Bir gün sahilde oturuyordum çok sevdiğim bir grup olan pink floyd'un Morooned diye bir müzikleri var tavsiye kesin ederim onu açtım ve bayadır denemek istediğin taşları üst üste dizme ve dengede tutma işlemini yapmak için bir kaç taş topladım saatte baktım 16:23 dü neyse taşı dizdim moruk sonra dedim ki ne kadardır uğraşıyorum acaba bu işle artık sıkıldım dedim kafamdan da dedim 5 maks 10 dakika geçmiştir moruk bir baktım saat 18:44 ve inan o 2 saat 5 dakikadan uzun gelmedi meditasyon beni bulmuştu ve abi O an benim hayatım da bir çoğu şeyin çözüldüğü andır artık neredeyse hiç bi polar evreleri geçirmiyor mishophonia'yıda eskisine nazaran neredeyse yok denecek kadar az deneyimliyorum.

sana demek istediğim şey şu kanka tedavileri çok uzakta arama tedavi her an her yerde ben şanslıydım o beni buldu sen kendin şans yarat kendin bul derdin çözülsün istiyorsan önce sen en dibine kadar bileceksin derdin ne ki çözebilesin yada çözebilsinler.
Geçmiş olsun kanka senin adına sevindim.
Mizofoni hastalığı biliniyor ve yaygın bir hastalık aslında.
Bende de var seninki derecesinde değil fakat diğer rahatsızlıklarıma göre bunu hastalıktan saymıyorum bile öyle söyliyim

Morded

Kıdemli Üye
Valla beyler Bi keresinde bende gittim hastaneye ama doktor dediki sadece ilaç yazıyoruz bende ilaç istemedim konuşarak terapi verdi bende sadece çok agır sinir krizleri geçiriyordum başka herhangi Bi sıkıntı yoktu sinirlendiğim zaman hiç bir şey önüme geçemiyordu gözüm kimseyi görmüyor Du yıllarca her türlü maddeye kullandım çogunluk olarak her gün ex atıyordum bazen 5 6 taneyi bile bulabiliyorum ilk baş ex i bıraktım vucut kafa yapmaya alışık oldugu için sadece alkol kullandım uzun müddet ama şöyle bir sorun var ki sinirlendiğim canım sıkıldığı zaman hemen alkol içiyordum ve içtigim de olaylar daha çok sarpa sarıyor Du sonra askere gittim 6 ay boyunca sadece 2 3 kere içtim askerden geldim alkolu bırakma kararı aldım. İçsemde çok nadir içiyorum bazen. Sonra esrarı sadece tek içtigim de bende baya Bi sakinleşmek oluyor ailemle güzel geçiniyorum işimde sıkıntılar yaşamıyorum. Bu melet de bizim burda çok pahalı ve az verdikleri için kendim yetiştirmeye başladım. Daha ilk growum ve sistemimi henüz tam kurmadım. İnşallah ileride çok güzel sigaralar yetiştirip daha sakin bir hayat sürmek istiyorum. Tek temennim bu yönde. İyi günler iyi dumanlar.

Morded

Kıdemli Üye

Kanka harbi o anını yaşamana çok sevindim ve ilham almak için bir şaheser yazmışsın.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********