Odayı nasıl bir alimimyum madde ile kaplamalı

Gaco

Yeni üye
15 metrekare odayı alimimyum folyo ilemi kaplasam , yoksa alimimyum şilte varda satan biyere sordum işini görmez dedi kararsız kaldım yardım dostlar

GROWER_TR

Yeni üye
Alüminyum folyo kaplı camyünü taşyünü falan var reis hem ısı ve ses yalıtımı sağlıyor hem yansıtıcı ben ondan kullanıyorum tavsiye ederim ekran resmini linke bırakıyorum. Grow sitelerinde satılan folyo film vb çok kullanışlı değil bence

C

Cibril

Guest
Alüminyum folyo kaplı camyünü taşyünü falan var reis hem ısı ve ses yalıtımı sağlıyor hem yansıtıcı ben ondan kullanıyorum tavsiye ederim ekran resmini linke bırakıyorum. Grow sitelerinde satılan folyo film vb çok kullanışlı değil bence

Kral bunu nasıl yapıştırdın duvara. Ben WC de yapıyorum grow fayanslara nasıl yapıştırırım...

Gaco

Yeni üye
Beyler alan büyük ondan ucuza mail etmeye çalışıyorum alimimyum şilte önerdi biriside almaya gittiğimde bu ışığı ısıyı yansıtmaz dedi kararsız kaldım

ayteach

Müptezel
Aliminyum iyi bir yansitici degildir. Mylar yada panda film yapabilirsin. Maliyeti az olsun diyorsan beyaza boya

Ü

Üye silindi 19038

Guest
Araba güneşliklerine bak dostum bence en uygun o olur

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • higthead higthead:
  • T Turco:
    ******** ***** ********* * ***** ****** hahahaha ***** *
  • T Turco:
    *** ******* ***** hahahaha *** ***** **** **
  • higthead higthead:
  • T Turco:
    ***** ****** ******* ***** * ** ******* ***** ***** ***** * * ** **** *** ******
  • T Turco:
    ******** hahahaha**** *** ** **** *** ******** ********
  • higthead higthead:
    ****** ******** ****** ****** *** **** ****** ******* *** **** *** *** **** *** **********
  • T Turco:
  • higthead higthead:
  • T Turco:
  • T Turco:
    ***** ****** **** ***** ****** ********* ** *** *** ** **** hahahaha**
  • higthead higthead:
    ****** ****** hahahaha* ****** ****** ***** *** ****** ***** ****** ******** ***** **** **** hahahaha
  • higthead higthead:
    ****** ******** **** ***** ***** ** ******** *** ***** hahahaha **** ** ********* *** hahahaha ****** ********
  • T Turco:
    **** ****** ******* hahahaha* ******** *
  • T Turco:
    ****** **** ******** hahahaha* ******** **** ***** ***** ** ******** *** ***** hahahaha **** ** ********* *** hahahaha ****** ********
  • higthead higthead:
    ******** ******* ****** ******* ******** ********* ***** ********* hahahaha* ******* ******** ********* **** **** **** ********* ****** **** **
  • T Turco:
    ***** * ***** ***** hahahaha
  • higthead higthead:
    hahahaha*** ***** *** ***** ***** ********** **** ******** ******
  • T Turco:
    ** ***** ** **** ******* ** **** ******** *** **** hahahaha
  • T Turco:
    hahahaha
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • SariTursu SariTursu:
  • T Turco:
  • higthead higthead:
  • higthead higthead:
    ** ******* ******* **** *** ** ***** *** *** **** ***** **** ****** ** *** **** ********* **** ****** **** ******** **** ******* **********
    higthead higthead: ** ******* ******* **** *** ** ***** *** *** **** ***** **** ****** ** *** **** ********* ****...