Nisan Başında ekildi çiçeğe girmiyor 1.80cm

kralkobraa

Kıdemli Üye
:DValla baba onuda yapıyorum sağolasın.Ama 5 aydır kelle koltukta köpekler çözük yastığın altında otomatik bildiğin gibi değil baba tükendim.Bundan sonra 50 kökte olsa indoor abi :) Zaten Winter is coming yani :)
Kanka vallahi ikimiz aynı düşüncedeyiz bende yanımda dolu tüfekle yatıyorum bide taşıma ruhsatlı glock 17 ve çelik yelek var kanka harbi dolu dolu geziyoruz polis gelse şaşırır a*k ne ararsa var :D

Beyler S.aleykum kizlar beklenen performansı göstermeye başladı kelle koltukta devam. Allah emek veren kimsenin emeğini boşa çıkarmasın

Bloom ilerledikçe yaprak uçlarinda yanma bitkiler gözümü dolduruyor fakat dallarda bir incelme agaçlarda bir keyifsizlik hissediyorum agrotime fosfozink hariç full organik. Tecrübeli büyüklerim, brolarim gördükleriniz benimle paylaşirmisiniz.Yuzduk sonuna doğru geldik 1 ay sonra kesersem agaçlar 8 aylık ömrünü tamamlamiş olacak.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • C Cetegrian:
  • I ichbinkrytpon:
  • I ichbinkrytpon:
  • Avare Avare:
    **
  • Avare Avare:
  • I ichbinkrytpon:
  • I ichbinkrytpon:
    hahahahahahahaha
  • I ichbinkrytpon:
    ****** hahahaha *****
  • I ichbinkrytpon:
  • I ichbinkrytpon:
  • I ichbinkrytpon:
    hahahaha ******** ****** ** ****** ** **** ********
  • K kiryue0:
  • K kiryue0:
    hahahahahahahaha ***** ********** hahahaha*** ** ******** hahahaha* ******** ******* **** *** ***
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    *** ******** *** **** hahahaha*** hahahaha**** ********
  • T Tatata:
    ***** ****** ******* ******* hahahaha*** ********** ***** ** ****** ********* ******* **** **** ******* **** ** hahahaha** hahahaha******* **** *** ***
    T Tatata: ***** ****** ******* ******* hahahaha*** ********** ***** ** ****** ********* ******* ****...