Nem oranını düşüren nem makinası sorunu

Rufus Walabi

Yeni üye
Evet, ortamdaki yüzde otuzbeşlik nemi de 2 saat açık kalma sonucu yüzde 28'e düşürdü namussuz. Henüz growa başlamadım denemek için açık bıraktım döndüğümde vaziyet böyleydi kankalar.

Vantilatörü henüz yerleştirmedim ama tepede havalandirma açıktı.

Not: duşakabin içinde yapıyorum, karbon filtre tepede 400w lambanın biraz üzerinde duruyordu. Nem makinası da yerde. Her yer buhardı kabinin icinde ama nem oranı 28 idi. 

Tahminim henüz vantilatör olmadığı için böyle olduğu yönünde ama sormak istedim.

Forumda daha evvel açıldıysa konu veya  affola aradım fakat tatmin edici bir bilgiye ulaşamadim.

Rufus Walabi

Yeni üye
Evdeki tek banyoyu grow room yapmadık herhalde kanka evde iki banyo var.
Diğerinde duş alirken de termometreyi oraya goturup test ettim onda mı problem diye termometre sağlam çıktı.

trip1likedo

Yeni üye
Öncelikle bende growa yeni başladım. Kabin içi cooltubesiz 400w ışığı açtığımda nem makinası açık olduğu halde nem %30 ve altına düşüyordu. Işığın 30 cm altında ölçüm yaptığımda bu şekilde.. Aynı zamanda üstte havayı çeken altta da temiz hava girişi sağlayan fanlar açık olduğu halde durum buydu. Güzel bi reflektör sipariş ettim hem sıcaklık hemde nem sorunum çözüldü..

Loocke27

Yeni üye
Selam kankalar Ben bir odanın içinde yapıyorum tek ışık var Pervane falan yok filtre de yok şimdiye kadar bayağı büyüdü fotoğraf atmak istiyorum ama bilmiyorum yüklemesini ve bu nem olayı ne kadar olması lazım Ben de ki 30 derecenin altında Tekbir ışıkta ne yapıyorum bir metreyi geçti bu nem konusunu bir odada ben nasıl nem yapabilirim yoksun Nem makinesi mi almam lazım

Benim tohum Royal queens amnesiea 16 haft sürüyor bitmesine  hiç yapan oldu mu bu markadan selamlar

Rufus Walabi

Yeni üye
Şimdi kankalar soruma cevap alamamış gibi hissediyorum o yüzden şöyle bişey soracağım, soğuk buhar makinesinin bulunduğu nem oranını yükseltmeme gibi bı durumu olabilir mi? Görünürde makine gayet tıkır tıkır buharını döküyor dışarı.

Benim makineden şüphelenmeye basladim yenisini almami tavsiye eder misiniz?

Grover

Yeni üye
kanka yüksek nem makinende bi problem yok arkadaşın dediği gibi cooltube dene hallolmuş onunki

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M Marryhuana:
    *** ******* ******** hahahahahahahaha **** ***
  • muadip muadip:
    ********* **** ***** **** ******** ********** ***** * ****** hahahaha***** hahahaha
  • H happyworld:
    * ***** **
  • muadip muadip:
    +1
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
    hahahahahahahaha
  • muadip muadip:
    hahahaha*** * ** ********** **** ******* ** *** ******* * ******* **** ******** ***** ******* **** ******** ******** **** **********
  • M Marryhuana:
    +1
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
  • A anonimm:
  • muadip muadip:
    **
  • A anonimm:
  • muadip muadip:
    ******** ***** *** **** *** hahahaha**** ********* ******** ******* ******* ******
  • M Marryhuana:
    ****** ******** ***** ********* hahahaha* *** ***** hahahaha*
  • BABASULTAN07 BABASULTAN07:
    ** hahahaha ****** *** *** hahahaha* **** ****** ****** ****** ** ****** **** *******
  • M Marryhuana:
    ********* **** hahahaha* ***
  • A anonimm:
    ********* hahahaha***** ***** *** **** *** ******
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
    ****** hahahaha** **** ******** ***** *** *** **** **
  • muadip muadip:
    ******** hahahaha** ***** ***** *** hahahaha** hahahaha*** ********
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha***
    +1