NE ZAMAN SÖKMEM GEREK HAVALAR BOZDU? İLK GROWUM BİLGİM YOK

Italyann

Yeni üye
Abilerim, kardeslerm selam. Haziran bası gibi rastgele atmıs oldugum tohum iki metre oldu. Bu tür nedir bilen var mı? Havalar bozuyor yagmur gösteriyor yarın sökmeyi düsünüyorum konu hakkında yorumlarınız lazım. Bu arada beslemek icin en ufak gübredir, ısıktır vs hic bir sey yapmadım tamamen orijinal ürün :D IMG_4608.jpegIMG_4596.jpegIMG_4604.jpegIMG_4584.jpegIMG_4582.jpeg

mardinli47

Yeni üye
Kanka önce ağacın önünü sağını solunu bir temizle yanındaki otlara kadar temizle etrafı temiz olsun biraz o sararmış büyük 5 yapraklarıda tirnaginla kopar at aktardan soğuk sıkım keçi boynuzu ozü pekmezi alacaksın 5 litre bidona 5 çay kaşığı dok çalkala sonra bitkiye ver bu aralığa kadar bomba olur dobi bilye kadar dolu yagmazsa birşey olmaz bu ağaca ağaç olmuş maşallah keşke ben olsaydım orda bak ne yapardım onu :D

Italyann

Yeni üye
Kanka önce ağacın önünü sağını solunu bir temizle yanındaki otlara kadar temizle etrafı temiz olsun biraz o sararmış büyük 5 yapraklarıda tirnaginla kopar at aktardan soğuk sıkım keçi boynuzu ozü pekmezi alacaksın 5 litre bidona 5 çay kaşığı dok çalkala sonra bitkiye ver bu aralığa kadar bomba olur dobi bilye kadar dolu yagmazsa birşey olmaz bu ağaca ağaç olmuş maşallah keşke ben olsaydım orda bak ne yapardım onu :D
Ailemle kulladıgımız bahce oldugu icin pek etrafını genisletme sansım yok kanka :D sökmüyorum o zaman ama bu dedigini yaparım. Gübre falan ise yarar mı yararsa ondan da cözelim

mardinli47

Yeni üye
Yaprakları ince kanka ve boyundan dolayı anladım indiga daha bodur ve 5 yaprakları geniş olur ince olmaz ince olan sativa familyasındandır
Yarasayla solucanı ağaç satan yerlerden keçi boynuzu özü bu aktarlardan alacaksın bu şifalı malzemeler satan yerler

Italyann

Yeni üye
bugün temin etmeye calısıcam kanka ama bu yagmurlar cok kafamı kurcalıyor bir sey olmaz degil mi?

acemiceday

Müptezel
bugün temin etmeye calısıcam kanka ama bu yagmurlar cok kafamı kurcalıyor bir sey olmaz degil mi?
Dostum hasatin bol bereketli olsun.
Gübre paran varsa coşturacak bir kaç kalem elinin altında bu tip durumlarda takviye için bulundurmakta fayda var bro.
Bence hasat etmeye daha var. Pistillerin çoğu halen beyaz ve kahverengilesme çok az.
Bir mikroskop alarak bakabilirsin en güvenilir yöntem hazır olup olmadığını sağlıklı anlarsın.
Güzel iş cikarmisin. Bence seneye daha indika baskın olan bodur genetikleri yetistirmeyi tecrübe edebilirsin.

istr

Ordinaryüs
Kanka değil yağmur yıldırım düşse bişey olmaz ( abartı ) , sativa zaten ince yapraklı bir bitki olduğu için rüzgarı yağmuru absorbe eder, hatta rüzgar gövdeyi kalınlaştırması açısından iyi gelir, hava bu şekilde devam ederse biraz ışıksızlıktan büzüşme gözlemleyebilirsin ama şu döneme kadar kendi başına geldiyse bundan sonra sen ona değil o sana bakar kanka, başına bişey gelecek diye endişelenmene gerek yok, nasıl daha iyi hasat alacağına odaklansan daha iyi olur

Italyann

Yeni üye
Dostum hasatin bol bereketli olsun.
Gübre paran varsa coşturacak bir kaç kalem elinin altında bu tip durumlarda takviye için bulundurmakta fayda var bro.
Bence hasat etmeye daha var. Pistillerin çoğu halen beyaz ve kahverengilesme çok az.
Bir mikroskop alarak bakabilirsin en güvenilir yöntem hazır olup olmadığını sağlıklı anlarsın.
Güzel iş cikarmisin. Bence seneye daha indika baskın olan bodur genetikleri yetistirmeyi tecrübe edebilirsin.
Yarasa ve solucan gübresi birde keçi boynuzu özü yeterli mi arkadas öyle demisti senin baska önerin var mı? Birde indica daha mı iyi oluyor

Italyann

Yeni üye
Kanka değil yağmur yıldırım düşse bişey olmaz ( abartı ) , sativa zaten ince yapraklı bir bitki olduğu için rüzgarı yağmuru absorbe eder, hatta rüzgar gövdeyi kalınlaştırması açısından iyi gelir, hava bu şekilde devam ederse biraz ışıksızlıktan büzüşme gözlemleyebilirsin ama şu döneme kadar kendi başına geldiyse bundan sonra sen ona değil o sana bakar kanka, başına bişey gelecek diye endişelenmene gerek yok, nasıl daha iyi hasat alacağına odaklansan daha iyi olur
Önerin var mı kanka ne yapmam lazım

istr

Ordinaryüs
Yarasa ve solucan gübresi birde keçi boynuzu özü yeterli mi arkadas öyle demisti senin baska önerin var mı? Birde indica daha mı iyi oluyor
Önerin var mı kanka ne yapmam lazım
Organik olarak mardinlinin bahsettiği gübreler iyidir, sativa konusunda mardinliye güvenebilirsin, o da outdoor sativa büyütüyor, yani mardinlinin dediği yolu izlemen güzel olur, hali hazırda gözüken hasatın da fena değil zaten. Sativa mı daha iyidir indica mı konusuna gelecek olursak, o tamamen tüketiciye göre değişir, sativa enerjik ve high dediğimiz bi kafa verircen indica familiası genelde daha dinlendirici ve miskinlik verici bi kafaya sahip

acemiceday

Müptezel
İndika olursa eğer boyu daha kısa ve tıknaz alçak yaygın dallar olur. Hasatta etkili olur :) indika veya sativa kafaları hakkında ki farklari biliyorsundur diye düşünüyorum bro

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • C clackster:
  • C clackster:
    ** ****** hahahaha ******** **** ***** ******* **
  • D despotdes:
  • A ax-b:
  • C clackster:
  • D despotdes:
    hahahahahahahaha
  • C clackster:
  • Mordecai Mordecai:
    **** ******** ********* ***** **** ******** *** ****** hahahaha* * ** ******** ********** *** *** * ***** hahahaha*** **** ******* ********** *** *** ******** ****** ***** ***** **** ** *
  • A ax-b:
    ******* ****** ***** **** ** ********* ******** ******** ********* ***** **** ******** *** ****** ***
  • D despotdes:
  • A ax-b:
    hahahaha***** ******** ***** ********* *** **** **** ******
  • C clackster:
    ********** ** * ****** hahahahahahahaha
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    ****** ******* *** **** hahahaha* ***
  • C clackster:
  • D despotdes:
  • C clackster:
    ***** hahahaha* *** ****** ****** **