Misket. Esrarin hasosu.

Acara

Üye
Kankalar resimde gördügünüz, hasattan sonra kirparken elime yapisanlar. Siyirdim misket yaptim. Kafasi sömeklere göre cok daha sikidir. Bilimeyen ögrensin istedim.
Tibet te esrarı hasat etmeyip, elleriyle avuçlayarak yapıyorlar bunu. Videoları var YouTube da. Bende hasat sonrası sıyırıyorum ellerimi fenaaaaa . Afiyet olsun kanka.

Acara

Üye
Aynen Fasta da bu sekilde cikartiyorlar.
Kanka Fas ve Cezayir de çalışma fırsatım oldu. Orada normal somek sigara istesen de bulamazsın. Orada hasat sonrası trikomlari kendilerine has atadan miras bezleri var onlar aracılığıyla döktüruyorlar. Daha sonra düşen kubari bir kalıba koyup, presle sıķıştırıyorlar. El büyüklüğünde ve kalınlığında bir plaka oluşuyor. O plakalardan kesip ısıtıp dökülen parçalardan sigara yapılıyor. Bonkta ayrıca efsane. Amsterdam dahil çoğu yerde sigara içtim ama o sigaralar kadar güzel sigara görmedim. Genetikleride kendilerine has. Kendilerine has atatohum diyim gerisini siz anlayın tohumları orijinal Fas a ait.

Acara

Üye
Videosunu atarmısınız kankalar ? Hasat zamanım geldi deniyim bende
YouTube a vpn açıkken Making hush / charas in India yaz çıkan video örnek olur. Ama sen bütün hasatını böyle yapma. Adamların elinde tarla var. Tarlayı avuçlayıp avuçlayıp yapıyorlar:) sen ellerini yıkadıktan sonra normal hasatını tirim yap. Elin yapış yapış olacak. Ellerini ovalayarak sıkıca bastırıcan tabi ellerini parmaklarını birbirine toprak oluşmaya başlayacak. O işte zehir. Özel günlerde iç, afiyet olsun.

SxyHoroz

Üye
YouTube a vpn açıkken Making hush / charas in India yaz çıkan video örnek olur. Ama sen bütün hasatını böyle yapma. Adamların elinde tarla var. Tarlayı avuçlayıp avuçlayıp yapıyorlar:) sen ellerini yıkadıktan sonra normal hasatını tirim yap. Elin yapış yapış olacak. Ellerini ovalayarak sıkıca bastırıcan tabi ellerini parmaklarını birbirine toprak oluşmaya başlayacak. O işte zehir. Özel günlerde iç, afiyet olsun.
Eyvallah kanka. O kadar avuçlayıp **** etmem sigarayı zaten :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha* ******* ** ***** hahahahahahahaha*******
    +1
  • lavrens lavrens:
    ****** ****** ******* ********** hahahaha*** hahahaha ***** **** ***** ** **** **** ****** **** ****
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ********** ****** ** ******* hahahaha* ***** **** ***** hahahaha ***** **** ***** ** **** **** ****** **** ****
  • içiciadam içiciadam:
  • Lew4nd0w5k1 Lew4nd0w5k1:
    *** *** ****** hahahaha* hahahaha**** *** ***** *** ***** ********* ****** ***** *** ******* ******** * ***** ******* ** hahahaha******** ******* ** *****
    +1
  • Houp53 Houp53:
  • içiciadam içiciadam:
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha
  • içiciadam içiciadam:
    ***** **** **** ********** *** **** ** ***** *** *** ****** hahahaha* hahahaha**** *** ***** *** ***** ********* ****** ***** *** ******* ******** * ***** ******* ** *******
    ***** ******* * ***** ****** ****** *** ********** **** **** ********** *** **** ** *****
    +1
    **** **** **
  • NewGardener NewGardener:
  • Houp53 Houp53:
    ***** ******* ********** ****** ****** **** ****** ***** ********* ****** ****** ********* **** hahahaha* **** *********
  • içiciadam içiciadam:
  • NewGardener NewGardener:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** *** hahahaha**** ***** ***** hahahaha*
  • Houp53 Houp53:
    ** ******** ******* ***** ******* ******* **** ****** ******* ******* **** *******
    ***** * ** ****** **** ****** *** ********* ***** ******** hahahaha **** *** ******* ***** ****** **** ** ******* **** hahahaha* ****** ******* ********* ***** ******** **** *********
    +1
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha ****** ***** ********* ****** ******* ******* ********** hahahaha ****** ****** **
    ****** ** hahahaha*** hahahaha* ***** *** hahahaha**** ***** ***** hahahaha*
  • Houp53 Houp53:
    *** ****** hahahaha*** *********
    ***** hahahaha* **** ********* ********* *** **** *******
  • T Turco:
    * *
    T Turco: * *