Merhaba.Bilgi edinmek gerek

Losete00

Üye
Merhaba,
Forumda 3 4 gündür kayıtsız takılıyorum kankalar.Grow hakkinda çoğu şeyi öğrendim ve acil ekmek gerek :D.2 saksı yapmayı düşünüyorum.Ama bunun için kesinlikle tecrübeli kişilerden bilgi edinmek istedim.Bana setup için gereken şeylerden marka önerilerinizi söylerseniz mutlu olurum.Fan,aksiyel fan,ışık,kabin vb. Şeylerden önerilerinize ihtiyacim var.Birde aile evinde odamda yetiştirmek istiyorum.Kapanık biriyim.Uni için ders çalışmaktan odamdan felanda çıkmıyorum.Obsesif kompulsifim.Odama kimseyi sokmam kedimi bile.Bu bi sorun yaratır mı koku ve gibi.Yardimcinolan herkese simdiden teşekkür ediyorum

D

Ü

Üye silindi 23638

Guest
bro selam,

fikrimi sorarsan 1 ay daha arastırmalarına devam et. en azından olusan sorumları yapılan hataları iyice kavra. ekipman toplamak en son işin olsun cünkü onlar senin bilgini yansıtıcak enstrümanlar olucak. ailenden saklı yapmanı tavsiye etmiyorum cünkü bu harmanlıkla alınacak bir karar sonucu olusan sürec olmamalı tam tersine keyif alarak yapacagın sevgini katacagın ilgini verecegin bir hobi olmalı. öncelikle bunları düsünmelisin. alacagın hasat bugun baslasan 3-4 ay seni baglayacak bir durum.

yinede ben yapıcam diyorsan, growkent, magicplant gibi sitelerden toplayabilirsin forumda zaten birsürü konu var.

pineappleexpress

Kıdemli Üye
kanka grow hakkında çoğu şeyi 3-4 günde öğrendiğini düşünüyorsan daha giriş kısmındasın demektir. rastawesome kankama katılıyorum. geçtiğimiz günlerde 1-2 arkadaşla daha böyle bi konuşmamız oldu. onlara söylediğimi aynen buraya bırakıyorum.

1:

kanka genel hatlarıyla bilmek için forumdaki belli başlı bazı başlıklara bakmış olsan hepsinin cevabı var. 7 aydır forumu takip ediyorum, 3 aydır falan aktif üyeyim. böyle sorulara cevap verilmediği için 1-1.5 aydır bildiklerimle cevap vermeye çalışıyorum. en geç 2 günde 1 bu soruları gelip birisi tekrar soruyor başlık açıp. o yüzden muhtemelen cevap vermeyecekler. çünkü bugün bunları soruyosan bilgi yeterliliğin belli.. cevap verilse, 2-3 günde bir gelip bunlar gibi cevabı forumda 100lerce kez verilmiş soruları sormaya devam edeceksin. cevap verilmez ve araştırırsan o henüz sormadığın ama soracaksın dediğim şeyleri de öğrenmiş olacaksın. tecrübeye bağlı, ustalık gerektiren spesifik konularda zaten inan ki ustalar yardımcı oluyor.

not: benzer hareketleri zamanında ben de yaptım yanlış anlama kanka.

2:

1.5 haftalık araştırma ile bir şey satın almamanı veya grow'a başlamamanı tavsiye ederim. çünkü okudukça fikirlerin değişebilir. 1.5 hafta hiç bişey. 1.5 ay olmalı o bence. heyecanlı ve sabırsız olmanı anlayabiliyorum ancak daha çok pişman olmamak için sabırlı ol bence. yanlış alışverişler yapıp boşa para harcamamak adına.. ben ve birçok kişi bu hatayı yaptık, ondan söylüyorum. şartlarına ve imkanlarına göre alman gereken şeyler veya yetiştirme medyan, ışığın vs değişebilir.

kanka grow hakkında çoğu şeyi 3-4 günde öğrendiğini düşünüyorsan daha giriş kısmındasın demektir. rastawesome kankama katılıyorum. geçtiğimiz günlerde 1-2 arkadaşla daha böyle bi konuşmamız oldu. onlara söylediğimi aynen buraya bırakıyorum.

1:

kanka genel hatlarıyla bilmek için forumdaki belli başlı bazı başlıklara bakmış olsan hepsinin cevabı var. 7 aydır forumu takip ediyorum, 3 aydır falan aktif üyeyim. böyle sorulara cevap verilmediği için 1-1.5 aydır bildiklerimle cevap vermeye çalışıyorum. en geç 2 günde 1 bu soruları gelip birisi tekrar soruyor başlık açıp. o yüzden muhtemelen cevap vermeyecekler. çünkü bugün bunları soruyosan bilgi yeterliliğin belli.. cevap verilse, 2-3 günde bir gelip bunlar gibi cevabı forumda 100lerce kez verilmiş soruları sormaya devam edeceksin. cevap verilmez ve araştırırsan o henüz sormadığın ama soracaksın dediğim şeyleri de öğrenmiş olacaksın. tecrübeye bağlı, ustalık gerektiren spesifik konularda zaten inan ki ustalar yardımcı oluyor.

not: benzer hareketleri zamanında ben de yaptım yanlış anlama kanka.

2:

1.5 haftalık araştırma ile bir şey satın almamanı veya grow'a başlamamanı tavsiye ederim. çünkü okudukça fikirlerin değişebilir. 1.5 hafta hiç bişey. 1.5 ay olmalı o bence. heyecanlı ve sabırsız olmanı anlayabiliyorum ancak daha çok pişman olmamak için sabırlı ol bence. yanlış alışverişler yapıp boşa para harcamamak adına.. ben ve birçok kişi bu hatayı yaptık, ondan söylüyorum. şartlarına ve imkanlarına göre alman gereken şeyler veya yetiştirme medyan, ışığın vs değişebilir.
Kesinlikle knkam haklı ben sırf 2 ay tüm konu başlıklarını ve Üstadlar ın yorumlarını okudum ve hanımım la benimle bu kadar ilgilenmedi diye 2 kere kavga ettim ve halen bildiğim yanıldığıma yetmez diyerek. Devam ediyorum grow uma.

doktor53

Üye
şahsi fikrim aile evinde kimseye belli etmeden uygulamaya sokman imkansız belli bir elektrik gideri olacak arkadaşlarında dediği gibi su gibi sorunlar filan filan yakalanma ihtimalini göz önüne alıp o şekilde yola girmeni isterim

Merhaba,
Forumda 3 4 gündür kayıtsız takılıyorum kankalar.Grow hakkinda çoğu şeyi öğrendim ve acil ekmek gerek :D.2 saksı yapmayı düşünüyorum.Ama bunun için kesinlikle tecrübeli kişilerden bilgi edinmek istedim.Bana setup için gereken şeylerden marka önerilerinizi söylerseniz mutlu olurum.Fan,aksiyel fan,ışık,kabin vb. Şeylerden önerilerinize ihtiyacim var.Birde aile evinde odamda yetiştirmek istiyorum.Kapanık biriyim.Uni için ders çalışmaktan odamdan felanda çıkmıyorum.Obsesif kompulsifim.Odama kimseyi sokmam kedimi bile.Bu bi sorun yaratır mı koku ve gibi.Yardimcinolan herkese simdiden teşekkür ediyorum

D
ailenide riske atma moruk...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Emmy Emmy:
    ***** *** ***** hahahaha ***** *** ****** ** ******* ***** *****
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
    hahahaha* ***** *** **** *********
  • Emmy Emmy:
    +1
    ********** ***** ********** ***** ******* **
    hahahahahahahaha
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    *** *** ********* ***** *** ******* ********* ********** ** ***** ** ***** ****** ***** ***** **
  • Emmy Emmy:
    ***** ******** ****** **** ********* *** ***** ***** ****** ***** ****** **** ***** *******
  • Emmy Emmy:
    hahahaha* ****** ****** **** **
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ******* *** *** hahahaha***
    **** hahahaha***
  • Emmy Emmy:
    ** ***** **** ** ******** ***** ****** ****** hahahaha* ****** ****** **** **
    TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel: **** ***** **** ** ******** ***** ****** ******