Master kush sorum var kankalar

oanzann

Yeni üye
Master kush tohumumu sensi seedsteb aldim. pecetede patlattim suanda toprakta yeryuzune cikti benim sorum su aldigim ampuller(3 tane aldim tek agac)uygun mudur? Birde gunde kac saat isik vermem gerekir 24 saat cok mu fazla olur?
Hirdavat_11944737.jpg

kafamguzel

Yeni üye
Cvp: Master kush sorum var kankalar

oanzann' Alıntı:
Master kush tohumumu sensi seedsteb aldim. pecetede patlattim suanda toprakta yeryuzune cikti benim sorum su aldigim ampuller(3 tane aldim tek agac)uygun mudur? Birde gunde kac saat isik vermem gerekir 24 saat cok mu fazla olur?
Hirdavat_11944737.jpg

selam kanka öncelikle hayırlı olsun.6 tane daha alsan bundan 10.000 lümen düşmesi lazım bitki başına.Bitkin auto ise 24 saat verebilirsin.Periyot bitki ise 186 büyüme döbemi için,çiçeklenmede ise 12/12 vermelisin.

oanzann

Yeni üye
Cvp: Master kush sorum var kankalar

Tamamdir 10k lumen teskkurler isik kac saat vermem gerek Master kusha

WhatsDaProblem?

Yeni üye
dostum yüksek ihtimalle senin tohumun photoperiod..

20e4 
yada 18e6 ışık vericeksin sonrasında çiçeklenmeye girmesini istediğin zaman 12/12 vericeksin ışığını.. hasata kadar 12/12 gidicek sonrasında..

ben autocuyum photo çok bilmiyorum ama temel mantık bu

başarılar

M.Ali

Yeni üye
Co2 yapımında patlıcan ne alaka anlamadm kanka.bi yardımcı olurmusun.ne kadar ve nasıl ekliycez 

Weedseed93

Kıdemli Üye
Kanka photo ise tohumun en guzelini yapmissin istedigin kadar grow yapip auto ya gore cok cok fazla hasat alirsin vr istedigin zaman ciceklenmeye sokabilirisn. Bitkini dedigim gibi photo olarak varsayiyorun dinlenmeye ihtiyaci var o yuzden once kafan da sure belirle 1 veya 2 ay grow yapicam de 2 ay sonuna kadar 18/6 periyodunda beyaz isik ile grow yap arkasi sari ampule don ve 12/12 periyoduna gecir.hasatin bol olsun

Grow Muhabbetleri
Help Users
    I ichbinkrytpon: hahahaha ******** ****** ** ****** ** **** ********