Mantar kitleri

Darwinn

Üye
merhaba kankalar site vermek yasak herhalde o yüzden mantar kiti diyebilirim sadece golden teacher kit halinde satılıyor kit halinde almakmı daha mantıklı yoksa kendin hazırlıyıp sıvı spor ile büyütmekmi karar veremedim bilgili arkadaşlar varsa yardım edebilirmi ?

Darwinn

Üye
benim kit dediğim şu şekilde kankalar
@IcBlue kanka senin anlatığın gibi yapmak hasat konusunda daha verimli gibi ama ben ilk kez yapıcam sence mantıklımı yardım lütfen :D

merhaba kankalar site vermek yasak herhalde o yüzden mantar kiti diyebilirim sadece golden teacher kit halinde satılıyor kit halinde almakmı daha mantıklı yoksa kendin hazırlıyıp sıvı spor ile büyütmekmi karar veremedim bilgili arkadaşlar varsa yardım edebilirmi ?
bildigim kadar kit halinde gümrükte sıkıntı çıkıyor

Darwinn

Üye
3 kez flush atabiliyorsun toplam 4 sefer amerikadan yolatıcaktım kabul edilmedi biz nerden temin edicez arkadaş moralim 0 0 0 :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • B bongalov:
    ***** **** **** ******* ********* * *
  • B bongalov:
    ****** **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha* hahahahahahahaha
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** ** ** *
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** **** **** ******* ********* * * hahahaha* ***** ***** ******
    hahahaha ******** *** *** ******** ***** hahahahahahahaha hahahahahahahaha* hahahahahahahaha
  • B bongalov:
    **** **** ********** **
    *** ***** ******** *** **** **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahaha ******** *** *** ******** ***** ***** ****** * *****
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • B bongalov:
    ***** ***** *** ****** ********** ** **** ** ***** *** ******** ****** *** *********
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** ***** ******* ********* **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** ***** *** ****** ********** ** **** ** ***** *** ******** ****** *** ********* *** ********* *** ******* ***** ** *******
  • A ax-b:
    ********* ****** ******** ******* ***** hahahaha hahahaha****** ****** ***** ******* *****
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • E Esrarengiz35:
    ********* ********* hahahaha**** ****** ** *** ***** ***** ********* *** **** hahahaha**** ****** ***** ******* ******
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ********* ****** ******** ******* ***** hahahaha hahahaha ******* ***** ****** *********
    ErdemRS6 ErdemRS6: ********* ****** ******** ******* ***** hahahaha hahahaha ******* ***** ****** *********