Mantar için spor yada kit sipariş etmenin cezası nedir ?

Mertali54

Doktor
Hayır, yurtdışı. O kişi gereksiz çok para istiyor ve forumda bir konuda, üzerine çok tartışma döndüğü için güven vermedi
Bende telegram indirdim lakin yazamadım o arkadaşa bende o güven duygusu oluşmadı daha doğrusu takipte olur bir şey olur başıma iş almak istemedim Bu sebepten yazmadım yoksa ben de spor ariyorum

IcBlue

Doktor
Kit, şırınga ve kültürler yetiştirme amacıyla alındığını garanti eden formlar olduğundan birer suç unsurudur. İçeriğin psikoaktif olduğu test sonucu anlaşılabilir ve "illegal madde üretme amacıyla" yaftası taşırsınız. Bu aşamada başınıza ne geleceği biraz şans ve biraz da savunma becerinize bağlıdır. Bu ürünler zaten olduğu haliyle çeşitli sebeplerden gümrükten geçmez ve gizli gönderimi zor olduğundan çok tercih edilmez. En mantıklı seçenek spor printtir ancak bunun da gümrükte takılma ihtimali gün geçtikçe artıyor, gümrük durumu malum. Spor printler aktif halde olmadığından ve yetiştirme amacınız olduğunu göstermediğinden suç unsuru değildir, tohumlarla benzer standartlarda muamele görür ve farkedilmesi halinde siparisiniz elinize ulaşmaz, yine de mimlenme ihtimaliniz de vardır. Spor printin avantajı et kalınlığı olmadığından standart zarf içinde, daha az kontrol edilen şekillerde gönderimi yapılabilir ancak bu tarz paketlemelerde sporun kalitesini koruyacağı çoğunlukla garanti edilmez. Printlerin ideal şartlarda gönderimi yastıklı zarftır ve bunlar gelen ülkenin mimli olmasına bağlı olarak çoğunlukla kontrol edilir. Printler folyo üzerinde gelir ve paketinizin kontrol edilmesi durumunda x-rayde cayır cayır ben burdayım der. Bundan kaçmanın bir yolu satıcıya rica minnet, printi yağlı kağıda aldırmaktır. Ancak çoğu kaliteli spor üreticisi büyük firmalardır ve müşterinin isteklerine özel olarak hizmet etmeye gerek duymazlar. Bu ihtimaller skalayı son derece daraltır ve işinizi oldukça zorlaştırır ancak imkansız mı? değil. Ciddi bir araştırma süreci ve bolca alınan riskle, birkaç başarısız denemeyi de gözden çıkartarak başarıya ulaşılabilir. Yurt içinde yerel üretim yapan kişiler de var ve ulaşmak biraz aramayla oldukça kolay, yine de bunların geneli ev standartında yetiştirme yapan üreticiler ve kalite beklentisini düşürmenizi gerektiriyor. gönlünüzce olması dileğiyle, bol şans.

Mertali54

Doktor
Kit, şırınga ve kültürler yetiştirme amacıyla alındığını garanti eden formlar olduğundan birer suç unsurudur. İçeriğin psikoaktif olduğu test sonucu anlaşılabilir ve "illegal madde üretme amacıyla" yaftası taşırsınız. Bu aşamada başınıza ne geleceği biraz şans ve biraz da savunma becerinize bağlıdır. Bu ürünler zaten olduğu haliyle çeşitli sebeplerden gümrükten geçmez ve gizli gönderimi zor olduğundan çok tercih edilmez. En mantıklı seçenek spor printtir ancak bunun da gümrükte takılma ihtimali gün geçtikçe artıyor, gümrük durumu malum. Spor printler aktif halde olmadığından ve yetiştirme amacınız olduğunu göstermediğinden suç unsuru değildir, tohumlarla benzer standartlarda muamele görür ve farkedilmesi halinde siparisiniz elinize ulaşmaz, yine de mimlenme ihtimaliniz de vardır. Spor printin avantajı et kalınlığı olmadığından standart zarf içinde, daha az kontrol edilen şekillerde gönderimi yapılabilir ancak bu tarz paketlemelerde sporun kalitesini koruyacağı çoğunlukla garanti edilmez. Printlerin ideal şartlarda gönderimi yastıklı zarftır ve bunlar gelen ülkenin mimli olmasına bağlı olarak çoğunlukla kontrol edilir. Printler folyo üzerinde gelir ve paketinizin kontrol edilmesi durumunda x-rayde cayır cayır ben burdayım der. Bundan kaçmanın bir yolu satıcıya rica minnet, printi yağlı kağıda aldırmaktır. Ancak çoğu kaliteli spor üreticisi büyük firmalardır ve müşterinin isteklerine özel olarak hizmet etmeye gerek duymazlar. Bu ihtimaller skalayı son derece daraltır ve işinizi oldukça zorlaştırır ancak imkansız mı? değil. Ciddi bir araştırma süreci ve bolca alınan riskle, birkaç başarısız denemeyi de gözden çıkartarak başarıya ulaşılabilir. Yurt içinde yerel üretim yapan kişiler de var ve ulaşmak biraz aramayla oldukça kolay, yine de bunların geneli ev standartında yetiştirme yapan üreticiler ve kalite beklentisini düşürmenizi gerektiriyor. gönlünüzce olması dileğiyle, bol şans.
Ben size gerçekten çok teşekkür ediyorum iki üç gündür yazdıklarıma cevap yazıyorsunuz bu durum beni mutlu ediyor gerçekten değerli insanlarsınız bir arkadaş daha var ben 40 yaşındayım adını aklımda tutamıyorum buraya yazamıyorum ama o cevaplar yazıyor lakin kendimi beğenmişlik değil kesinlikle ben üniversite okudum bitiremedim açıktan okumaya devam ediyorum sizin yazdığınız yazılar gerçekten çok anlaşılır ve akıcı ama bunu normal şartlarda anlayabilmek hani bu konuları bilmeyen insanlar bu konuları araştırmayan insanlar çok zorlanacaktır kaldı ki ben yazdıklarınızin %80'ini anladım bu kadar zaman ayırdığınız uzunca bir yazı yazdınız gerçekten bir kez daha teşekkür ediyorum size aynı cevabı farklı şekilde Bu arkadaşın işte adını hatırlayamıyorum o da yazdı yani ben bu kadar araştırmadan sonra öncelikli olarak şuna karar verdin önce ben bunu tadacağım sonra karar vereceğim bu bana uygun mu değil mi uygun değilse zaten bu macera başlamadan bitecek ama ben burada bunun kafa raporuyla ilgilenmiyorum ben farklı bir pencereden bakmak istemiştim dünyaya ama buna ulaşmanın bunu elde etmenin ve elde ettikten sonra yapım sürecinin defalarca kez hata yapma gerektiğini hata yapmadan tek seferde bu işin çok kolay olmayacağını diğer arkadaşımız da anlattı ve benim de aslında bu kadar geniş bir zamanım yok yani ben bulabilirsem bunu bulacağım ama çok peşine düşmeyeceğim 1 niyetim bunu tatmak daha sonrasında karar vereceğim ama siz hakkınızı helal edin çünkü 3 gündür kafanıza aratıyorum zamanınızı vaktinizi çalıyorum Allah'a emanet olun

Luxor_61

Yeni üye
Bro o kutudaki delikleri o kadar acik birakman dogru mu,tonlarca video izledim sunger,bant vs ile kapatiyorlar genelde.

Birde merak ettim o torbalara asilamayi yapmak icin ignenin girecegi kismi neyle hallettin,muhur mu ?
Kanka o deliklerin tam olarak mantığı ne. Belli aralıklarla hava alması için mi, sonra tıkıyorlar zaten

whynotbro

Yeni üye
Burayı tekrardan bir ayaklandıralım kankalar. Spor print sipariş edebileceğim yurt dışı bir kaynak buldum buradaki başlıklardan, fakat daha kesin, güvenilir ve daha önce sipariş verip teslim alan varsa yardımcı olabilirse kaynak için şimdiden teşekkür ederim.

Nemesis4

Kıdemli Üye
Burayı tekrardan bir ayaklandıralım kankalar. Spor print sipariş edebileceğim yurt dışı bir kaynak buldum buradaki başlıklardan, fakat daha kesin, güvenilir ve daha önce sipariş verip teslim alan varsa yardımcı olabilirse kaynak için şimdiden teşekkür ederim.
Knka yurt dısı hangı site

Positiviez

Yeni üye
hangi site kanka onu da söylesen bari keşke ya da konu adını söyle biz bulalım başlık altı okuyup.

Grow Muhabbetleri
Help Users
    N nobetcikeyifci: ****