Mainlining bitti çiçeğe ne zaman almalıyım?

Burjuvas

Yeni üye
20 Şubat'ta baş veren çorbacı tohumuma mainlining yapıyorum ama veg süreci o kadar uzun sürdü ki sıkıldığım için son topingleri hızlı atıp 16 cola ya ulaştım artık çiçeğe geçirmek istiyorum ama bu haldeyken 12-12 ye almam sorun yaratır mı bitki yeteri kadar büyüyebilir mi emin değilim. Eğer beklemem gerekiyorsa kaç node attıktan sonra çiçeğe geçirmem daha sağlıklı olur ? Ustaların yardımlarını bekliyorum, şimdiden Herkese teşekkürler.

Son düzenleme:
sorduğun soruyu şu an için cevaplayamam ama şunu söyleyebilirim bu mainlining eğitimi benim en büyük pişmanlığımdır. 7 ay sürmüştü hasatı. evet çok güzel 8 tane kelle verdi vs. ama değemez abi, gereksiz uzatıyor süreyi.

Burjuvas

Yeni üye
sorduğun soruyu şu an için cevaplayamam ama şunu söyleyebilirim bu mainlining eğitimi benim en büyük pişmanlığımdır. 7 ay sürmüştü hasatı. evet çok güzel 8 tane kelle verdi vs. ama değemez abi, gereksiz uzatıyor süreyi.
Haklısın gerçekten ilk deneyim için beni de yıprattı, benimle aynı tarihlerde auto ekenleri görüyorum hasat almak üzereler ben hala ne zaman çiçeğe alsam diye düşünüyorum, tek tesellim güzel bir hasat almam olur şuan

Emmy

Müptezel
Kanka merhaba egitim cok temiz olmus isik ve gubren nedir ortama co2 takviyesi yaptın mı giris cikis fanin varmi ph ec ölçüyor musun ' soruna cevap vereyim bu eğitimi vermek yapraklar sıkışmasın isigi daha iyi alsin diye veriliyor sen bu kadar erkenden cicege sokarsan bunu yazik edersin bence vegi uzun tut hasadini saglam al""

Burjuvas

Yeni üye
Kanka merhaba egitim cok temiz olmus isik ve gubren nedir ortama co2 takviyesi yaptın mı giris cikis fanin varmi ph ec ölçüyor musun ' soruna cevap vereyim bu eğitimi vermek yapraklar sıkışmasın isigi daha iyi alsin diye veriliyor sen bu kadar erkenden cicege sokarsan bunu yazik edersin bence vegi uzun tut hasadini saglam al""
Selamlar kankam, ihtiyacım olduğunu düşünmediğim için hiç CO2 işine girmedim, ışık 340w sponsor 100m3 giriş 360m3 çıkış var musluk suyunu 2/3 gün dinlendirip veriyorum ph kağıdıyla-ec metreyle ölçüyorum vermeden önce gübrelerim an micro grow bloom sensi b52 çiçeğe aldığım zaman big bud bud candy Overdrive vermeye başlayacağım, peki senin tavsiyene göre vegi ne kadar daha uzatmalıyım ?

Emmy

Müptezel
Kanka subat 20 demissin sen mart 1 de ona 2 ay olmamis veg 2.5 ay üstü yap asil simdi bitkin kendine gelmis bu saatten sonra dallanıp budaklanacak sürgünlerin iyice cogalsin bırak 1 ay sonra cek scrog u al 1 haftada cicege bak yoluna

arkadaşın dediği gibi normal şartlarda veg zaten 2-2.5 ay sürüyor, sen bir de 2 topping atmışsın. madem girdin bu yola sık dişini, dallar zayıf kalınca verim düşük oluyor, acele etme derim. diyorum ya, benim 4 aya yakın sürdü veg bu yöntemle. içecek sigaran ve yakalanma korkun yoksa güzel bir eğitim. ama diğer türlü çok zaman alıyor.

Burjuvas

Yeni üye
Tamamdır, ikinize de çok teşekkür ediyorum, çok fazla beklemek istemiyorum ilk growun sabırsızlığı çok var sigaramda olmadığı için corbaciya gidiyorum mecburen, minimum 2 aylık bir veg süresini baz aldığım zaman Mayıs başına tekabül ediyor tahmini 3 node falan atmış olur o zamana kadar sonra çiçeğe alırım sanırım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • G ganjasevdalısı:
  • kkush kkush:
    ** *** **** *** hahahaha* hahahaha ******** * ********
  • G ganjasevdalısı:
    hahahaha**
  • G ganjasevdalısı:
  • içiciadam içiciadam:
  • T Tropikal.MR:
    ***** ******** ********* *** **** **** ******* ** **** hahahaha* * **** ***** ********** ****** ******* ****** ***
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******* ******* ***** ******** ******* hahahaha* ******* *****
  • G ganjasevdalısı:
    **** ********* **** ****** ******** ***** hahahaha**
  • içiciadam içiciadam:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ****** hahahaha*** *** ** ** ********* *** ** ****** ** hahahaha* **
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    **** ****** ***** hahahaha* ******* ****** ** ****** hahahaha*** *** ** ** ********* *** ** ****** ** hahahaha* **
  • içiciadam içiciadam:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    *** hahahaha****** ***** ******** ******* hahahaha* ********* ***** ******* hahahaha **** ****** ***** ** ****** ********* ** *** ******** ********* ********** **** hahahaha**
  • G ganjasevdalısı:
    **** ***** ****** **** ** *** *** ******* ***** *** ********** hahahaha* ******* ******* ********* ******* ***** ***** ******* ****** ******* ******* ****** ******
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • G ganjasevdalısı:
  • G ganjasevdalısı:
    ********** ********** ****** ****** hahahaha**
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    **** ****** ** ***** ********* **** **** *** ***** ********** * ********* ********** hahahaha*** **** ********
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ****** ** ** ** *
  • içiciadam içiciadam:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ** ** ********** hahahaha***
    Ü Üfürükçü gargamel: *********