Lsd tolerans ve mantar

FiveS

Yeni üye
Arkadaşlar seuss 125 ug pul kullandım 9 gün sonra seuss 200 ug kullansam etki olarak kaç ug gibi hissedilir. 13 gün beklenmesi gerektiğini biliyorum.
Açıkcası 125 ug seuss visual olarak beni tatmin etmedi belki yaladığım gün 108 mg concerta almış olmam ve gece vakti evde atmış olmamdan dolayı ışık olarak da televizyon ve antrenin lambası hariç çok fazla olmadığından visual yok denecek kadar azdı fakat fiziksel ve duygusal olarak etkilerini yaşadım müziğin içinde kayboldum.

200 ug deneyimsiz birisi için yüksek bir dozaj dediğim gibi tolerans reset tam olmadan 8 9 gün içinde yalasam gündüz vakti ug olarak ne seviyede olur. 125 te visual olarak tatmin olmadım. Acaba concerta olumsuz etki mi yaptı diye düşünüyorum. Şimdi 125 te güçlü visual deneyimler yaşamadım diyip 200 ü toleranssız bir şekilde 15 20 günde yalasam yaş tahtaya da basabiliriz. Bu tolerans muhabbeti ile ilgili detaylı bir bilgi verebilecek varmı. Forumu araştırdım ama tam olarak istediğim tarzda bir bilgi bulamadım.

Ekstradan lsd yi erteleyip dediğim gün arasında mantar da denk gelebilirim bu konuda da bilgi verebilecek arkadaşlar olursa sevinirim.

Vendetta

Üye
Kanka tadında kullanmak lazım bekle biraz doğru ortam olduğunda ormanda falan güvendiğin arkadaşlarınla denersin evde darlanırsın sıkılır bad’e falan düşersin bak

Avare

Doktor
Kanka nette tolerans hesaplayıcılar var

Bu arada 9 günde 183.5 küsür şeklinde hesapladı.

cinoscrm

Yeni üye
kanka evde bad e düşme diye bişeye ben inanmıyorum gerekli bilgin varsa kullanacağın şey hakkında ben lsd yide mantarıda ilk evde deneyimledim ilk mantarımda normalden üst bi gramaj yememe rağmen gayet olumlu geçti yanında senin kafanda adamlar bulursan gayet güzel olur

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha* ******* ** ***** hahahahahahahaha*******
    +1
  • lavrens lavrens:
    ****** ****** ******* ********** hahahaha*** hahahaha ***** **** ***** ** **** **** ****** **** ****
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ********** ****** ** ******* hahahaha* ***** **** ***** hahahaha ***** **** ***** ** **** **** ****** **** ****
  • içiciadam içiciadam:
  • Lew4nd0w5k1 Lew4nd0w5k1:
    *** *** ****** hahahaha* hahahaha**** *** ***** *** ***** ********* ****** ***** *** ******* ******** * ***** ******* ** hahahaha******** ******* ** *****
    +1
  • Houp53 Houp53:
  • içiciadam içiciadam:
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha
  • içiciadam içiciadam:
    ***** **** **** ********** *** **** ** ***** *** *** ****** hahahaha* hahahaha**** *** ***** *** ***** ********* ****** ***** *** ******* ******** * ***** ******* ** *******
    ***** ******* * ***** ****** ****** *** ********** **** **** ********** *** **** ** *****
    +1
    **** **** **
  • NewGardener NewGardener:
  • Houp53 Houp53:
    ***** ******* ********** ****** ****** **** ****** ***** ********* ****** ****** ********* **** hahahaha* **** *********
  • içiciadam içiciadam:
  • NewGardener NewGardener:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** *** hahahaha**** ***** ***** hahahaha*
  • Houp53 Houp53:
    ** ******** ******* ***** ******* ******* **** ****** ******* ******* **** *******
    ***** * ** ****** **** ****** *** ********* ***** ******** hahahaha **** *** ******* ***** ****** **** ** ******* **** hahahaha* ****** ******* ********* ***** ******** **** *********
    +1
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha ****** ***** ********* ****** ******* ******* ********** hahahaha ****** ****** **
    ****** ** hahahaha*** hahahaha* ***** *** hahahaha**** ***** ***** hahahaha*
  • Houp53 Houp53:
    *** ****** hahahaha*** *********
    ***** hahahaha* **** ********* ********* *** **** *******
  • T Turco:
    * *
    T Turco: * *