Lsd mikrodoz nasıl kullanılır?

Tommy vercetti

Müptezel
Gun asiri atilan lsd lerin calismasi icin her gun dozu 2x yapmaniz gerekmekte ve max 3 kere tekrarlayin sonrasinda 15 gun ara verin mikro doz kullanimi konusunda pek bilgim yok ama 100ug fazla gorsel efekt saglamiyo sakinlestiriyo 100ug yi kullanabilirsin

Mycena lux-coeli

Kıdemli Üye
Bu konuda deneyimi olan arkadaşlar bilgilendirirseniz sevinirim.
Kankacım merhaba, 1 ug başına 1 ml su, 200 ug pul için 200 ml su gibi düşün bu karışıma 20 ml kadar gin veya vodka ekle, kilona bağlı olarak 10 ml ile 25 ml arası günlük olarak kullanabilirsin. Bir kavanoz işinizi görücektir, güneş almayan serin bir yerde ortalama 24 saat bekletin ve ardından pulu kavanozdan çıkartın ve tekrar güneş almayan bir yerde oda sıcaklığında muhafaza edebilirsiniz. 4 gün kullan 3 gün ara ver şeklinde kullanman tavsiyemdir.
Genel olarak yaratıcılık, üretkenlik, odaklanma, konsantrasyon ve anksiyete azaltma gibi etkileri mevcut.
Bazı bağımlılık tedavilerinde kullanıldığını biliyorum.

Son düzenleme:

quorthon

Yeni üye
Kankacım merhaba, 1 ug başına 1 ml su, 200 ug pul için 200 ml su gibi düşün bu karışıma 20 ml kadar gin veya vodka ekle, kilona bağlı olarak 10 ml ile 25 ml arası günlük olarak kullanabilirsin. 4 gün kullan 3 gün ara ver şeklinde kullanman tavsiyemdir.
Genel olarak yaratıcılık, üretkenlik, odaklanma, konsantrasyon ve anksiyete azaltma gibi etkileri mevcut.
Bazı bağımlılık tedavilerinde kullanıldığını biliyorum.
bu bilgileri arıyordum. teşekkürler kankam

Mycena lux-coeli

Kıdemli Üye
peki kendin denedin mi kanka microdose olayını? neler tecrübe ettin, neler daha iyiye gitti veya spesifik olarak nelere faydası oldu anlatabilir misin?
Kankacım bir süredir kullanıyorum, özellikle anksiyete için inanılmaz faydası oldu. Gün içerisinde odaklanmam gereken çalışmalar veya bitirmem gereken işler olduğunda bana oldukça fayda sağlıyor.
Not : Microdose kullanımı tolerans yaratmıyor.

quorthon

Yeni üye
Kankacım bir süredir kullanıyorum, özellikle anksiyete için inanılmaz faydası oldu. Gün içerisinde odaklanmam gereken çalışmalar veya bitirmem gereken işler olduğunda bana oldukça fayda sağlıyor.
Not : Microdose kullanımı tolerans yaratmıyor.
tam istedigim olay bu şu an. antidepresanı bıraktırsın bana başka bi şey istemiyorum. asit tecrübem olmasa da microdose verimli olur mu yoksa öncesinde bi 100-150uglik bi trip önerir misiniz?

Mycena lux-coeli

Kıdemli Üye
tam istedigim olay bu şu an. antidepresanı bıraktırsın bana başka bi şey istemiyorum. asit tecrübem olmasa da microdose verimli olur mu yoksa öncesinde bi 100-150uglik bi trip önerir misiniz?
Kankacım mikrodose için deneyimli bir tripper olamana ihtiyaç yok, hatta lsd ile tanışmak için çok güzel bir yol diyebilirim. Bütün etkilerini minimum hissettiğin, görsel efektlerin olmadığı, trip yaşamadığın ama ruh halinde ufak değişimler hissettiğin bir yöntem olarak düşünebilirsin. İlerleyen zamanlarda mental olarak kendini hazır hissetiğinse 100 ug ile başlayabilirsin. Umarım gönlünce olur.

Have a Nice Trip :cool: :cool:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • F FISCUHARA:
    **** **** **** **
  • Night owl Night owl:
    ********* **** ******* ******* hahahaha ***** ***** ****** ******* ********* ****** hahahaha******* hahahaha* **** ******* **** *** **** ***** ****** ** ** ** ********* **** **** ** *** ****** ****
  • Night owl Night owl:
  • F FISCUHARA:
  • Coke Coke:
    hahahahahahahaha******** ******* *** ****** ******** ***** **** ******
    +1
  • F FISCUHARA:
    **** ** ******* ***** ** ****** ******** ** ********** **** **
  • Coke Coke:
    hahahahahahahaha********
  • Coke Coke:
    ***** ** **** ********* **** hahahaha* **** *** ***** ** ***** ****
  • F FISCUHARA:
    hahahaha*** ****** ****** ** ******* ***** ***** ** **** ********* **** hahahaha* **** *** ***** ** ***** ****
  • Coke Coke:
    **** **** hahahaha**** ********** hahahaha* ****
  • Night owl Night owl:
    **** hahahaha** *** *** *** ****** ***** ****** ********* ** hahahaha* ****** ****** * ***** ***** ***** **** * ***** ******** ***** ****** *** ******** hahahahahahahaha******** ******* *** ****** ******** ***** **** ******
  • Coke Coke:
  • 2 2008Grower:
    hahahahahahahaha hahahaha **** **** ******** ***** ****** ***
  • Coke Coke:
    **** hahahaha** *** *** *** ****** ***** ****** ********* ** hahahaha* ****** ****** * ***** ***** ***** **** * ***** ******** ***** ****** *** hahahaha*** ****** ********* **
  • A ax-b:
    **** *** ** **** **
    +1
  • A ax-b:
    ****** **** ** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ********** ********** ******* *** *** *** **** ** ** ******** ********* ******** ******** ********* **** ****** ******** *** **** ***** ****** ********** ******** ****** **** ********* hahahaha ***** ******* ***** hahahahahahahaha********
  • F FISCUHARA:
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahaha
  • Coke Coke:
    ******* ******** *** **
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** ***** **** ****** **** ******** ********** ********** ** ********* ********* ****** ****** ********* **
  • Night owl Night owl:
    **** ********* ***** ** ******* ****** **** ********* ******* ****** *** ******** ***** **** *** **** ******* ***** ** **** ***** ****** **** ** hahahaha
  • A ax-b:
    **** **** hahahaha ******** hahahaha *** ***** ****** ****
  • Night owl Night owl:
    ****** ******** ** **** hahahaha** **** **** ** ******* ******* ***** *** ***
  • Coke Coke:
    hahahahahahahaha********
    Coke Coke: hahahahahahahaha********