KIŞIN BALKON GROW DEVAM

RE: Kışın balkon grow devam

Ee bro simdi bende outdorr icin yapiyoru. Bazi arkadaslar onlar kafa yapmaz tatsiz tutsuz bisey olur dediler tribe girdim sen seninkilerden hic kafa bekleme o zaman dahada erken atmisin  bende senin moralini bozayim biraz :)

Neye göre kafa yapmaz demişler arkadaşların bilmiyorum bu ışık ve besine bağlı ikisinide iyi alıyor gibi bu growda eğer erken çiçeklenmeye gireceğini düşünüyorsan balkonun ışığını açık bırakabilirsin en azından karanlık döngü bozulur dahada gelişir bitki istediğin zamanda çiçeklenmesi için kapatırsın bence iyi sonuçları olucak bu growun iyi forumlar.

Cvp: Kışın balkon grow devam

EvdekiMizah' Alıntı:
Neye göre kafa yapmaz demişler arkadaşların bilmiyorum bu ışık ve besine bağlı ikisinide iyi alıyor gibi bu growda eğer erken çiçeklenmeye gireceğini düşünüyorsan balkonun ışığını açık bırakabilirsin en azından karanlık döngü bozulur dahada gelişir bitki istediğin zamanda çiçeklenmesi için kapatırsın bence iyi sonuçları olucak bu growun iyi forumlar.

Knka valla bende anlamadimki ole dediler bakalim hep birlikte gorucez

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE

Kanunsuz34' Alıntı:
Ee bro simdi bende outdorr icin yapiyoru. Bazi arkadaslar onlar kafa yapmaz tatsiz tutsuz bisey olur dediler tribe girdim sen seninkilerden hic kafa bekleme o zaman dahada erken atmisin  bende senin moralini bozayim biraz :)

Ben burada şeffaf saksıda olmaz dıyenlerıde gördüm  bak kanka benım öncekı growda şeffaf saksıda neler yapmışım.Ayrıca bu benim ara growum boş geçmek istemediğim için ektim bi aksilik çıkmazsa siz bu yaz görün neler yapıyor bu kankanız.O bazı arkadaşlar istedikleri kadar söylesinler tribe sokamazlar bu kankanı ::D Kaç senedir bu işin içindeyim neler yetiştirdim  neler gördüm tarla içinde gezdiğimi bilirim bekleyelim görelim.Tabi şunuda söyleyelim benim yaşadığım yer açısından iklimi müsait akşamları bazı günler ayaz yapıyormu yapıyor evet ama banamısın demıyorlar. Bu bitkinin en çok aradığı şeylerden biri nemdir nem ve burasıda nemin başkenti öyle söyleyim size.

yokmubiseyinnn' Alıntı:
Kanunsuz34' Alıntı:

Ben burada şeffaf saksıda olmaz dıyenlerıde gördüm  bak kanka benım öncekı growda şeffaf saksıda neler yapmışım.Ayrıca bu benim ara growum boş geçmek istemediğim için ektim bi aksilik çıkmazsa siz bu yaz görün neler yapıyor bu kankanız.O bazı arkadaşlar istedikleri kadar söylesinler tribe sokamazlar bu kankanı ::D Kaç senedir bu işin içindeyim neler yetiştirdim  neler gördüm tarla içinde gezdiğimi bilirim bekleyelim görelim.Tabi şunuda söyleyelim benim yaşadığım yer açısından iklimi müsait akşamları bazı günler ayaz yapıyormu yapıyor evet ama banamısın demıyorlar. Bu bitkinin en çok aradığı şeylerden biri nemdir nem ve burasıda nemin başkenti öyle söyleyim size.

Knka o dedigine katiliyorum en guzel yontem deneyip ya ilma yontemi bende attim tohumlarimi bakalim benimkide bi nevi ara grow bi an once olsada icsem koftem bitti 5 gun once

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE

Kanunsuz34' Alıntı:
yokmubiseyinnn' Alıntı:
Ben burada şeffaf saksıda olmaz dıyenlerıde gördüm  bak kanka benım öncekı growda şeffaf saksıda neler yapmışım.Ayrıca bu benim ara growum boş geçmek istemediğim için ektim bi aksilik çıkmazsa siz bu yaz görün neler yapıyor bu kankanız.O bazı arkadaşlar istedikleri kadar söylesinler tribe sokamazlar bu kankanı ::D Kaç senedir bu işin içindeyim neler yetiştirdim  neler gördüm tarla içinde gezdiğimi bilirim bekleyelim görelim.Tabi şunuda söyleyelim benim yaşadığım yer açısından iklimi müsait bi içi anadolu karadeniz marmara trakya gibi değil yaz kış türkiyenin en sıcak iklimi akşamları bazı günler ayaz yapıyormu yapıyor evet ama banamısın demıyorlar. Bu bitkinin en çok aradığı şeylerden biri nemdir nem ve burasıda nemin başkenti öyle söyleyim size adana filan hikaye adı çıkmış vallahi inanın buna.

Knka o dedigine katiliyorum en guzel yontem deneyip ya ilma yontemi bende attim tohumlarimi bakalim benimkide bi nevi ara grow bi an once olsada icsem koftem bitti 5 gun once

Bekliyorum kanka growunu kafana takılan bişey olursa paslaşalim

yokmubiseyinnn' Alıntı:
Kanunsuz34' Alıntı:

Bekliyorum kanka growunu kafana takılan bişey olursa paslaşalim

Tamamdir knka ben buralardayim eyvallah

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE

Kankalar 25 tohum atmıştım 18 dişi çıktı tohumlar kendi üretimimdir geçen sene ciftlestirip aldım foto atıldı

Bro masallah kis ayinda bunu yapiyosun bunlar neden evde yapiyolarki demekki disaridada oluyomus

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE

Kanunsuz34' Alıntı:
Bro masallah kis ayinda bunu yapiyosun bunlar neden evde yapiyolarki demekki disaridada oluyomus

Kankacım iklim çok önemli trakya iç anadolunu karadenizin doğunun ayazına dayanmaz oraların özellikle akşam don yapıyor oralar.Bide herkesin yeri müsait olmayabilir kanka eminim bu şartlar burada ki kankalarda da olsa bundan daha iyi iş çıkaran olurdu.

Oda var demi knka ben onu hic hesap etmemistim bende tohumlarimi attim suan buyuyolar bakalim nasil olcak seninkilerde guzel ama knka helal yapmisin

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE

Kanunsuz34' Alıntı:
Oda var demi knka ben onu hic hesap etmemistim bende tohumlarimi attim suan buyuyolar bakalim nasil olcak seninkilerde guzel ama knka helal yapmisin

Eyw kanka sen daha iyisini yaparsın  motive ediyoruz biz burada birbirmizi bu çarpık düzene karşı ayakta durmaya çalısıyoruz yılmak yok dewammm

tohumlu999

Yeni üye

kanka güvercin gübresini nasıl uyguladın benimde bir kız var oto konusunu açtım gübreyi nasıl ne kadar uyguladın hangi dönemde paylaşırsan sevinirim :)

Kofteciyusuf

Yeni üye

Kanka güvercin gübresi için attığın linki inceledim sen nasıl uyguluyorsun hangi aralıkşarla veriyosun tavan arasında yıllanmış benim yaşımdan büyük güvercin gübreleri var faydalanayım istiyorum aydınlatırsan sevinirim.

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE

Kofteciyusuf' Alıntı:
Kanka güvercin gübresi için attığın linki inceledim sen nasıl uyguluyorsun hangi aralıkşarla veriyosun tavan arasında yıllanmış benim yaşımdan büyük güvercin gübreleri var faydalanayım istiyorum aydınlatırsan sevinirim.

Kanka 5 litrelik bidonnun içine göz kararı ceyregı kadar guvercin gübresini bas içine 4 / 3 kadar su koy bu link te var  https://imgur.com/N9M3VkU  daha sonra kapagı açık bırak git gel karıştır 4 - 5 gün suyun rengine bak anlarsın birde leş gibi kokar süzgeçten geçir gübrenin yogunluguna göre 1 litre 0.75 çok yogunsa 0.50 lt uygula , bitkin cinsiyet verdikten sonra uygulayabılrsın takriben 20 - 25 gün sonra tekrar verilebilir bitkinin verdiği tepkilere göre ayarlanır. dipnot : Güvercin gübresini katı olarak vermekten kaçının bitkinizi yakabilir şerbet olarak vermek en sağlıklısı bitkinizi kudurtacaktır.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
    * ******** hahahaha ******* ** ***** ********* ****** **** ******* ***** **** hahahaha****** ****** *** **** *
  • deyorke deyorke:
  • deyorke deyorke:
    ****** ******* ****** ***** * ** *** ** ** ** ******* *** * ******** hahahaha ******* ** ***** ********* ****** **** ******* ***** **** hahahaha****** ****** *** **** *
  • lavrens lavrens:
    ****** *** *** *** *** **** ********** ******* ***** ******** *** hahahaha **** ******* ******** *******
  • deyorke deyorke:
  • lavrens lavrens:
  • deyorke deyorke:
  • deyorke deyorke:
  • lavrens lavrens:
  • deyorke deyorke:
    *** **** ***** ******** ****** ***** **** *** *** ****** ****** hahahaha ** hahahaha** hahahaha****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahaha*****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahaha*****
  • deyorke deyorke:
    ** ***** hahahaha ** ****** ***
    deyorke deyorke: ** ***** hahahaha ** ****** ***