Keyif ve deneme amaçlı bir ışık fikri ?

msyg

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar denemek için ufak bir kutu yapmayı planlıyorum iki adet ışık hakkinda fikrinizi rica edecegim. Iki tane urun var merak ettigim ama bu altta ki urunler her hangibiri ise yarar mi ? Konuya cok uzağımda :) tesekkurlerScreenshot_20201102-115039_Samsung Internet.jpgScreenshot_20201102-115143_Samsung Internet.jpg

Metgen7

Kıdemli Üye
1Sigara bitkisi için yukarıdaki şerit letlerden 10tane alıp küçük bir kabinde bitkinin etrafını donatırsan ise yarar görünüyor.
Veya alttaki cob dan 3 tane lazım ama bu sistem projektör olarak basit tasarım, fansız 12-20 saat hergün çalışsa nekadar dayanır düşündürücü. Extra pc fanı takmakta fayda var.
1 tanesi ile biber yetişir belki, bizim bitkiye yetmez.
Demek ki neymiş ustalar ucuz eti göte yakından yemeyecen :)

A

ALTINPİPO

Guest
1 sıgara yetıstırceksen adam gıbı 250 hps lamba shp olarak al balastını foton alma growsan al ve durumun varsa ledde alabılırsın

S

silas

Guest
30w 1 adet 6500 kelvin beyaz ışık, 2 adet 30w 2700 kelvin sarı ışık 1 tane auto bitkiye yeter

Ü

Üye silindi 20768

Guest
instagramda bitkiled diye sayfa var oraya bakmanı öneririm
ben ordan 450 watt led aldım çok memnunum adam ilgili ve güvenilir bozulursa yedek parça garantisi de veriyor bazı ürünlere.
tek bitkilik duy tak çalıştır ledler var işini görür
ne zamandır kullanıyorsun kanka? hasat aldın mı bu ışıkla?

Ü

Üye silindi 20768

Guest
şimdi yalan söylemeyim bu ışıkla yni bitki yetiştirmeye başladım
ama bir arkadaş almıştı onun tavsiyesi üzerine aldım bende grow yapmadan once akvrayum bitkilerim var benim tropikal ve bakımı weed den bile zor bitkiler onlarda olumlu etki yaratdı, bazı akvaryum bitkilerim çiçek açtı
arkadaşımın ise growu daha sürüyor ama bitkileri gayet sağlılkı gözüküyor 6 bitkiye 2 tane bu ışıktan kullanıyor
450w model ismi mi? yoksa duvardan çektiği enerji mi 450w? burası önemli çünkü gerçek gücü düşük model ismi yüksek bir sürü led var piyasada.

msyg

Yeni üye
Ya ben tam olaral watt matt bilmiyorum lumer mumen fln anlamam tavsiye edeceginiz marka model varmi 500 1000 tl clvari olacak bir urun

msyg

Yeni üye
700 tl denilmis is yapar mı anlayan arkadaşların fikri nedir acaba kolau gelsin herkeze

Insma 1200W Çiftli Cips LED Seralarda Yeraltı Bitkileri İçin Lamba Büyüyen Işık Tam Spektrum Grow (Yurt Dışından)

Açıklama :

1200W Çiftli Cips LED Seralarda Yeraltı Bitkileri için Lamba Büyüyen Işık Tam Spektrum Grow

Yeni Versiyon Çift Yongalı 1200W LED Işık büyür, verimli büyüme spektrumunu kullanarak 380-780nm en iyi kapalı bitkiler için bitki ve çiçek tüm büyüme evrelerinde.
Yüksek Lümenler, Yüksek verimler, Düşük ısı.

Özellikleri :

En Yeni Teknoloji: Geleneksel 3W ve 5W LED'lerden çok daha parlak ve verimli olan çift yonga (10W) LED'ler. LED başına en yüksek PAR / LUMEN OUTPUT'dur

Tam Spectrum 1200 watt ledli büyüme ışıkları, doğal güneşte olduğu gibi her aşamada büyüyen bitki, sebze ve çiçek için faydalıdır.

Güçlü Soğutma Pervanesi Sistemi, serin ve sessiz. Alüminyum paneldeki ve camdaki delikler ısı iletimini sağlar, diğer ışıklardan 50 ~ 60 ℉ daha düşük

Sadece 240 watt tüketirken 800 watt HPS ile karşılaştırır! Herhangi bir Reflektör Serisi ışıklarından iki kat etkili kapsama alanı, 24 inç yükseklikte 5,7 'x 5.4' büyütme alanı için mükemmel

Özellikleri:

120pcs Çift-Yongalı 10W Bridgelux / Epileds LED'ler

Temel Kapsama Alanı: 5,7 fit x 5,4 fit (24 inç) Yükseklik
LED'ler Açısı: 120 °
Güç Çizimi: 240W
Sıklık: 50-60Hz
Giriş gerilimi: AC 85-265V
Çalışma sıcaklığı: -68 ~ 104 ℉
Ömür: 100.000 saat
fiş: AB Tak (Ayrıca ülkenize göre bir mini ve güvenli adaptör ile gelecek)
özellik:
800 watt HPS / MH'yi değiştirir
Bitki büyümesinin tüm aşamaları için tam spektrum
Ürün Ağırlığı: 7.93 pounds
boyut: 15.75x8.38x2.36 inç

Not :

Bu ürün yalnızca su geçirmez değil kapalı mekanlarda kullanılır

LED Aydınlatma çok parlak, lütfen düz görünmeyin

Bir zamanlayıcı ile kontrol edilebilir ve ek bir balast gerektirmez

Paket içerir:

1 x 1200W LED ışık arttırır

1 x 6 ft Güç Kablosu

1 x Asılı Kitler

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • S sharkek:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ** ***** hahahaha***
  • O obeb:
    ****** ****** hahahaha*** *** *** ***** ********
    ****** ****** hahahaha*** *** *** ***** ********

****** ********* ****** **** **** ***** * ******* hahahaha*
  • S sharkek:
    ***** hahahaha ******* **** ***** ********* *** * **** ****** hahahaha** ******* ******
  • O obeb:
    ****** ****** ******** *** hahahaha* ** ******* hahahaha***
  • S sharkek:
    ***** ***** **** ********* ****** hahahaha***
  • O obeb:
    ********** ***** ****** ********** ****** **** hahahaha* ****** ****** ** *** ***** ****
  • S sharkek:
    **** *** * **** *** ********** ***** **** ***** ** ******* *** **** **** *** ********* ******** **** ********** ******** ****** **** ****** **********
    **** *** * **** *** ********** ***** **** ***** ** ******* *** **** **** *** ********* ******** **** ********** ******** ****** **** ****** ********** ** ******** ***** ******** ********** ******* *** ***** ******** ********* ******** ****** ******** **** ******** ***** ******** *********
  • S sharkek:
    +1
  • S sharkek:
    ********* *** ***** ********** *** **** ***** hahahaha ** **** *** **** **********
    * ** ********** ****** ** ** ** ****** **** hahahaha***** ****** *****
  • S sharkek:
    *** ** ******* ** ****** ****** hahahaha** ***
  • S sharkek:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • I isoT:
    ****** **
    Bandaleros Bandaleros: **