Kedi yemis toparlar mi ?

Daisyes

Üye
autolar strese çok dayanıklı değil kanka bence tohumun varsa 1 tane daha salla
Kanka 3 bitkiye bakacak ortama sahip değilim açıkçası tam anlamiyla umudu kesmek icin kac gün beklemeliyim ? İçimden bi ses toparlayacak diyor :) kısa bir hikaye anlatayim 8 adet bitki yetistirdim kedinin yaninda simdiye kadar hic dokunmadi dun gece bi arkadaşımın yanina uğradım icimden bi ses umarim kedi ciceklere bir şey yapmamistir eve git dedi geldigimde ciceklere dokunmamıştı gönül rahatlığıyla uyudum uyandığımda yemisti.

kralkobraa

Kıdemli Üye
kanka selam benim kedide böyle autonun yarısını yemişti bende ümidi kesmiştim sonra daha güçlü çıktı şimdi çiçekte 2. haftada sıcaktan strese girdi ona da bi çözüm bulacam bu hafta

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Kanka benim kedide **** belliyor çiçeklerin. Sadece bitki küçükken dikkat ediyorum. Büyüdükten sonra kafasına göre gelip gidip yiyor yaprakları. Şuan fan yapraklarını kestiğim çiçek var. Taç yaprakları kaldı sadece hasata az var. Taş yapraklarını yemiyor benimki. sadece fan yapraklarını yiyor :D

Öncelikle geçmiş olsun kanka inş sıkıntısız grow alırsın... Bu kenevir aşırı sağlam bitki olduğunun kanaatine vardım ben 2 tane bitki bakıyorum ben de big budumun üzerine yapışkanı sökülünce devasa bir torch led düştü (fabrika kusurlu) aha dedim bitki gg sonradan dik durmasını sağladım eklem yaptım şimdi şükür kızım sağlıklı büyüyor yani bu acayip dayanıklı bir bitki kolay kolay bişey olmuyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: **** ******* ***** *** *****