Kardeşlerim bi sorum olcak

Trexxx

Yeni üye
1 bitkinin çiçeklenme ye girdiğini nasıl anlarız
2 bitki auto mu photo mu nasıl anlarız
Yaklaşık 1.5 aylık g13 kızlarım var

Byfendi

Kıdemli Üye
Kanka bir resim ataydin bari bakar yorumlardik.1.5 aydir çiceklenmeye girmediyse photo olma şanşı yükseliyor.1-2hafta daha göstermezse cinsiyetini photodur. 12-12 ye çekersin!

CubeHaze

Üye
Bende Auto aldım. Bu forumda aynı gün başladığımız arkadaş neredeyse bitirecek benim daha 3-4 gün once girdi. Tam 50. gününde. Verdiğim eğitim stresinden diye tahmin ediyorum. Senin gibi acaba photo mu diye düşünüyordum. 1-2 hafta daha bekle baktın girmiyor denersin 12-12 ışık verip. Belli eder kendini zaten.

S

silas

Guest
1.Bitki cinsiyet gösterdikten ortalama 2 hafta sonra çiçeklenmeye başlar. Bitkinin yeni filizlerini nodullarının çıktığı yer sıklaşır, pistil dediğimiz clyx dediğimiz oluşumlar başlar yani tomurcuklanır. Bu konuyu resimlerle araştırırsan çok daha iyi anlarsın.
Çiçeğe yeni girmiş bitki;
2. Auto bitki, photo gibi eşek periyodundan bağımsız çiçeklenmeye girer, hast süreleri (3-4 ay) kısadır, boyları daha kısadır minyatür bitki görünümdedir çoğu, daha kolay strese girerler. Ömürleri ve boyları kısa olduğundan hasatları da photoya göre daha azdır. Photoya her türlü eğitimi verirsin veg dönemini uzatır bitkiyi şekillendirip büyütürsün, fakat auto buna izin vermez, ya genetiği bozulur yada vakti geldiğinde veya strese girip çiçeklenir.
kızların resimlerini de çek koy, iyi growlar

Trexxx

Yeni üye
Bro çok aydınlatıcı oldu teşekkür ederim.lanet torbacilardan bıktım usandıgim için bu yola basvurdum.her sigara çözmeye calistigimda ayrı bı olay.piskolojim bozuldu anksiyete oldum.siteyi bahadır takip edip bilgileri topladim. Genetik getirttim ve ise koyuldum.benim handikapim muhasebeciyim yoğun iş temposu var kizlarin yetiştiği yer büroda 60x60x60 gizli bı ahşap dolap.her istediğimde bakamıyorum herkes çıktıktan sonra anca bakabiliyorum. Yakında foto atacam.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **