Karadeniz'de outdoor için önereceğiniz şeyler var mı?

Lübüs66

Yeni üye
Kankalar alacağım bir kaç autoflower bitkiyle ekime başlamayı düşünüyorum. doğu karadeniz'de oturuyorum ve ekeceğim yer dağ, taş değil daha kıyıya yakın bir yere ekecem.Bu Karadeniz iklimini göz önünde bulundurarak outdoor yetiştirmeyle ilgili verebileceğiniz öneriler var mı?

NOT: Büyük ihtimalle afghan ryder auto ve northern lights auto ekecem.

Yardımcı olursanız sevinirim. Esrarınız bol olsun...

EXTREME61

Yeni üye
reis bende rizeliyim ekecegin yer neresi dere kenarimi yoksa dagmi ve koydemj yapacagin yeri yaz soonra ligh mix topragi al kazi toprgagi at ligh mix topragi kullan 
dillat et jandarmalara knk

yapacagin yer derken yanlis anlama yeri degil dagmi koymu deremi yerleri belirledikden sonra fazla hasat almak istiyosan ligh mix toprak al onlari belirledigin yeri kazi eski topragi biyere at sonra ligh mix toprak koy yapacagin yerler onemlei bu bitkjler her yerde buyur ama isik alacak yerde olacam isik olmasa bile sicaklik onemli nerde yapacagini de ben sana fikir verim

Lübüs66

Yeni üye
Cvp: Karadeniz'de outdoor için önereceğiniz şeyler var mı?

EXTREME61' Alıntı:
reis bende rizeliyim ekecegin yer neresi dere kenarimi yoksa dagmi ve koydemj yapacagin yeri yaz soonra ligh mix topragi al kazi toprgagi at ligh mix topragi kullan 
dillat et jandarmalara knk

yapacagin yer derken yanlis anlama yeri degil dagmi koymu deremi yerleri belirledikden sonra fazla hasat almak istiyosan ligh mix toprak al onlari belirledigin yeri kazi eski topragi biyere at sonra ligh mix toprak koy yapacagin yerler onemlei bu bitkjler her yerde buyur ama isik alacak yerde olacam isik olmasa bile sicaklik onemli nerde yapacagini de ben sana fikir verim

Ekeceğim yere daha tam karar veremedim ama uzak bi köye ekmeyecem çünkü sürekli köye çıkıp inme şansım yok ilgilenemem bitkiyle

R

Ripley'sOG

Guest
Karadenizin iklimi nemlidir güneş ne alemde bilmem ama sativalara bakmak ile daha iyi olur.

Lübüs66

Yeni üye

Ripley' Alıntı:
Karadenizin iklimi nemlidir güneş ne alemde bilmem ama sativalara bakmak ile daha iyi olur.

Bi bitkiye yetecek kadar güneş var nemde ortalama %70-%80 haftanın kaç günü sulamalıyım sence

R

Ripley'sOG

Guest
  1. Sativa al 
  2. Sulama apayri bir konu,toprak kurudukca yapılacak bir olay

dasvidanya61

Yeni üye
güzel kardeşim bir hemşerim olarak hahahaha* sahil kesimindeyim bende malum nem fazla ve yağmur bence northern lıht blue dream eary skunk al sativa alma eki yağmurları mahveder sativalar uzun süre istiyo o kadar süre bizim oralarda yemez hibrit olarakda ak 47 olabilkir bide 6 7 saaat   güneş alsın en başta sağlam kamufle olmuş patlamayacağın bi yerde yap tarlanı 

Lübüs66

Yeni üye

dasvidanya61' Alıntı:
güzel kardeşim bir hemşerim olarak hahahaha* sahil kesimindeyim bende malum nem fazla ve yağmur bence northern lıht blue dream eary skunk al sativa alma eki yağmurları mahveder sativalar uzun süre istiyo o kadar süre bizim oralarda yemez hibrit olarakda ak 47 olabilkir bide 6 7 saaat   güneş alsın en başta sağlam kamufle olmuş patlamayacağın bi yerde yap tarlanı 

Aynen bende sahil kesimindeyim büyük ihtimalle northern lights alacam auto alıp hasat süresini kısaltarak haziranda ekip ağustos eylül gibi toplamak istiyorum güzellikleri ama en büyük sıkıntım yer sürekli köye çıkıp bitkiyle ilgilenebilecek olsam köye ekecem ama köye çok nadir çıkıyorum başkada nereye ekebilirim bilmiyorum

Heyceykip

Yeni üye
Selam beyler

Bende arkadaş gibi ağustos Eylül gibi hasat alabileceğim genetik arıyorum neler önerirsiniz indica,bahsettiğiniz genetik degenetica. Co da yokta

R

Ripley'sOG

Guest
Kelin ilacı olsa başına sürer.Sativa diyince durban possion veya bir başka saf sativa anlayan dostlarım 2018 yılındayız 56 günde hasat veren sativalarda var artik hatta ak47 dahada erken verebilir (mr.nice) Sativa nemli yerler için birebir sabahin köründe faydalarini yazdirmayin bana  bi zahmet googleye 2 tık

Eystertytr

Yeni üye
Dayanıklı bir tür al bazen yazın ortasında 3 gün sağnak yağıyor karadenizde bitkiler fazla su yerse sıkıntı

muptezel53

Yeni üye
Bak ben Rize de büyütmüştüm seneler önce 4 ay Rize de kalmıştım toprağı özel hazırladım bşr ağaç büyüttüm kocaman olmuştu ve hayvan gibi sömekler vermişti ama şansa bizim köy o sene çok güneş aldı sabah güneşin ilk ışıkları ile beraber akşama kadar güneş alıyordu çok nadir yağmur yağdı hatta susuzluk sorunu çekmişti kendim su taşıyordum ona o ağaç ile bütün köye cigara sağlamıştım her akşam 16 kişi içerdik ve 1.5 ayda anca bitti :) tek bir ağaç bu arada

dasvidanya61

Yeni üye
bizim bölgemizde her şey şans malum yağdımı 3 4 gün yağıyo önemli oln bitkiye eylül ekim arası bizm orda yağmurlar artıyo o dönem çok yağış iyi deil in şbu sene güzzel güneş yapar şimdi pek sıkıntı deil yağsın auto early skunk jenetiğinide bi düşün

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M Marryhuana:
    *** ******* hahahaha* ******* hahahaha **** ***** *** ****** **** ***** ** ** ******** **** *** ****** **** ** ****** **** *** *** ********** ********* ********** ******* ***** ******* ********** * ****** * ****** ***** ***** ***** ******** ****** *** hahahahahahahaha **** ******** **** ******* ******
    +1
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    **** **** hahahaha* ********* *** ***** **** hahahaha *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** hahahaha* **
    ***** ** ******** ******** ******* ***** **
  • M Marryhuana:
    **** ********** ****** ** ** ******** *** * *** ***** ** ***** ** ** ********** ***** ** ******* ******
  • NewGardener NewGardener:
    hahahaha* ** ******* hahahaha* **
    **** ******* ** ******** ******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • kkush kkush:
    ***** ****** *** * ******* hahahaha* ****** ***** ********** ********** **** ****** ********** ****** ** ** ******** *** * *** ***** ** ***** ** ** ********** ***** ** ******* ******
    hahahaha********* ****** ***** ** ******* ** **** **** ******** **** * ****** *** hahahaha** ***** **** **
    ***** *** ** ***** ****** hahahaha* ********* ***** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • kkush kkush:
    +1
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***
    ****** ***** **
    hahahaha ****** ***** ********* ***** hahahahahahahaha
  • kkush kkush:
    ******* ***** **** ********* ********* ******** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** ****** ****** ***** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha********** ****** ***** ********* ***** hahahahahahahaha
    **** **** ***** *** hahahaha* **** *** ********** ***** ********** ****** **** ********* ***** **** ********* ********* ********
    +1
    ******* ***** **** **
    hahahaha ***** **** *** ** hahahaha******** ****** ***** ********* ***** hahahahahahahaha
    TroubleStyla TroubleStyla: hahahaha ***** **** *** ** hahahaha******** ****** ***** ********* *****...