Karışık durum

weyyyk

Yeni üye
Öncelikle merhaba royal haze auto ilk growum ve 8. Haftasında iken 1 hafta su vermedim farkında olmadan ve fazlasıyla sarardı, daha sonra flush atıp kurumasını beklemeden 2 gün ardından 1 litre gübreli su verdim. Şimdi tabiki zor kuruyor, kimisi diyor ki bekledikçe kafası azalacak, ama zaten yok ki.. çiçeğin 5. Haftasında ve tabiki flushdan dolayı kurumuyor. Nasıl ilerleyeyim biraz daha kurusun gübreli devam etmem gerekiyor..
https://ibb.co/qDLWFDJ
Organik ve tavsiyesi olanı dinlerim

elonmusk

Üye
gübreli suyu hiç karıştırmayacaktın flushını atıp hasat edicektin. Bitkin daha gelişim göstermez bi an önce flush atıp kesmelisin

Öncelikle merhaba royal haze auto ilk growum ve 8. Haftasında iken 1 hafta su vermedim farkında olmadan ve fazlasıyla sarardı, daha sonra flush atıp kurumasını beklemeden 2 gün ardından 1 litre gübreli su verdim. Şimdi tabiki zor kuruyor, kimisi diyor ki bekledikçe kafası azalacak, ama zaten yok ki.. çiçeğin 5. Haftasında ve tabiki flushdan dolayı kurumuyor. Nasıl ilerleyeyim biraz daha kurusun gübreli devam etmem gerekiyor..
https://ibb.co/qDLWFDJ
Organik ve tavsiyesi olanı dinlerim
Selam kanka,vantilatörü saksıya ayarla ,daha hızlı kurumusanı sağlar. Toprağın kuruyunca normal takvimine göre devam et. Organik yarasa gübresi öneririm.

cannabis16

Ordinaryüs
sulamadın diye yaprak sararıp yanıp kurumaz böyle..yapraklarını salar ,dik duramaz su eksildiğinde..

bu bitkinin haline baktım,ben üzüldüm..garibimin tüm fan ve ikincil fan yaprakları kesilmiş..fotosentez yapamasın da büyüyüp gelişemesin diye yapıldı herhalde..başka bir mantığı yok bunun... arenaya aslanların önüne kılıçsız atılmış garip... fotosentez yapamadığı için de kökten aldığı elementleri yeni hücrelerde kullanacak enerjisi olmadığından , gübre fazla gelmiş...fazla gelen elementler yapraklarda birikip yakmış...
belki de emilmeyen gübrelerden toksik tuzlanma var toprakta..

o budlar zehir gibi acıdır şimdi,kuruyup içince öksürtür,gırtlağını sker atar...ağır metaller ve ametaller dolu yapraklarda ve budlarda çünkü...sen naparsın umurumda değil ama benim olsa bu bitki,3 katı değil 4-5 katı suyla flush atarım..en az bir hafta beklerim kesmeden önce..gerçi bekletsem nolacak,yaprak yokki fotosentez yapıp enerji elde edip birikim yapan elementleri yeni hücrelerde kullansın..ama olsun bekletirim...içimi daha kolay olsun diye...

weyyyk

Yeni üye
sulamadın diye yaprak sararıp yanıp kurumaz böyle..yapraklarını salar ,dik duramaz su eksildiğinde..

bu bitkinin haline baktım,ben üzüldüm..garibimin tüm fan ve ikincil fan yaprakları kesilmiş..fotosentez yapamasın da büyüyüp gelişemesin diye yapıldı herhalde..başka bir mantığı yok bunun... arenaya aslanların önüne kılıçsız atılmış garip... fotosentez yapamadığı için de kökten aldığı elementleri yeni hücrelerde kullanacak enerjisi olmadığından , gübre fazla gelmiş...fazla gelen elementler yapraklarda birikip yakmış...

o budlar zehir gibi acıdır şimdi,kuruyup içince öksürtür,gırtlağını sker atar...ağır metaller ve ametaller dolu yapraklarda ve budlarda çünkü...sen naparsın umurumda değil ama benim olsa bu bitki,3 katı değil 4-5 katı suyla flush atarım..en az bir hafta beklerim kesmeden önce..gerçi bekletsem nolacak,yaprak yokki fotosentez yapıp enerji elde edip birikim yapan elementleri yeni hücrelerde kullansın..ama olsun bekletirim...içimi daha kolay olsun diye...
Üzgün olduğum halde o kadar keyifle okudum ki, ne diyebilirim teşekkür ederim.. en sonunda yarısını kesip yarısını takvime göre devam etmeyi düşünüyordum. Şimdi bir de senin tavsiyen var 3. Seçenek olamayacak kadar farklı. Her birine saygım var..şişmesi için takvime göre devam edip senin söylediğini uygulayacağım.1-2 hafta sonra 5 katı su yapıp keserim…

weyyyk

Yeni üye

Çıkış var giriş hava yeri yok belki de ondan oldu. Onu nasıl yapacağım bilmiyorum araştırmalara devam :/

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • L lityum:
    *** ***** ********** ******* *** **** ********** **** hahahaha********* ***** ********** ******** ***** ****** ****** ***** ****** *** ***** ***** **********
  • O Omnibuw:
    hahahaha *** ******* hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***** ********** ****** hahahaha ********** ***
  • A ax-b:
    ****** ***** ***** ******** ***** hahahaha hahahaha
    +1
  • MusT+ MusT+:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • MusT+ MusT+:
    ***** ** **** ****** ***** ***** ******** ***** hahahaha hahahaha
  • T Taha2580:
    ********* hahahaha**** *** ******* hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***** ********** ****** hahahaha ********** ***
  • MusT+ MusT+:
  • A ax-b:
  • A ax-b:
    ** ******** *** hahahaha**** *** ******* hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***** ********** ****** hahahaha ********** ***
  • T Taha2580:
  • A ax-b:
    ******* ***** *** **
    +1
  • O Omnibuw:
  • MusT+ MusT+:
    ***** ****** *** ****** ********** ****** ********* ******* ***** ****** ***** ****** ****** **** **
  • O Omnibuw:
    ** ******** *** hahahaha** ********* ********* ***
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ******* ****** ***** hahahahahahahaha*** ******* ***** *** **
  • T Taha2580:
    hahahaha* ********* *** ***** ********** ********** ******** ******* *** **********
  • A ax-b:
    ****** **** **** ********* ******** ********* ******* ****** *** ****** ********** ****** ********* **
  • MusT+ MusT+:
    ****** ****** ****** ******** **** hahahaha** ****** **** ****** ********** ******* ********* ***** hahahaha**
  • MusT+ MusT+:
    ******** **** *** *** ****** hahahaha* ********* *** ***** ********** ********** ******** ******* *** **********
  • A ax-b:
    ***** ******** ********* hahahaha** ****** ***** hahahahahahahaha***
  • MusT+ MusT+:
    hahahaha***** ***** ********* ** ****** **** **** ********* ******** ********* **
  • A ax-b:
    *** *** **** ***** hahahaha** **
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    hahahaha ******** ******** ********* ******
  • T Taha2580:
    T Taha2580: ***** *** ** **** ***** ***** ****