Kankalar Yardım, Dişimi Erkekmi? Hkk.

theum1t

Yeni üye
kankalar 

https://imgyukle.com/i/yUEREN

Bebek bu , dişimi erkekmi çözemedi kimse yardımlarınızı bekliyorum , birde bunun ne kdr süreye ihtiyacı var veya genetici çözen varmı bana az bilgi verirseniz dua edicem size kankalar 

Hayırlı aksamlar cümleten

Pysx

Yeni üye
net çekmemissin 
https://ibb.co/wWBwNFZ burdan bakarak kendi gözünle yorumlayabilirsin yaprak köklerine bak iki tane uzun bıyık benzeri şey varsa dişi, taşşağa benzeyen şeyler varsa erkek

Ü

Üye silindi 23782

Guest
Kanka fotograf tan belli olmuyor dal ile yaprak cıkıntı arasını cek yolla cevap verelim
Selam dostum bu 3. Haftasından olan bir bebek ama bu dal arasında olanlar erkek olmasını anımsattı bu kadar ufak olmasına rağmen yardımcı olabilirmiainIMG-20210216-WA0006.jpg

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • O oziozi:
    hahahaha* ******
  • O obeb:
    ******* **** ******** hahahaha* ******** ******** ****** *****
  • H hussii:
    ******** ******** ********** *** ********** ********* hahahaha ***** ** hahahaha ***** ****** ***** ****** ******** ******* ********** ********** **** ** *** ******** ***** ******** ********** ***** **** ****
  • O oziozi:
  • O obeb:
    ******** ******** ********** *** ********** ********* hahahaha ***** ** hahahaha ***** ****** ***** ****** ******** ******* ********** ********** **** ** *** ******** ***** ******** ********** ***** **** ****
  • O oziozi:
  • O oziozi:
  • O obeb:
  • O oziozi:
    ***** ***** hahahaha*** hahahaha* ***** ******** ****
  • H hussii:
    ***** ******** ****** ********** *** ***** ***** ****** ******** ** ******** ****** ******** *** *** ******* ******* ********** ******** ******** *** ****
  • O obeb:
    ******* hahahaha **** ********
  • O oziozi:
    *** ****** hahahaha**** ****** **********
    +1
  • O obeb:
    ***** ******** ****** ********** *** ***** ***** ****** ******** ** ******** ****** ******** *** *** ******* ******* ********** ******** ******** *** ****
  • H hussii:
    ********* ***** ******* ******* ********* hahahaha** ****** ***** **** **********
  • H hussii:
  • O obeb:
  • O obeb:
  • H hussii:
    ***** ******* **** ********** ******** ********** ***** ***** hahahaha *******
  • H hussii:
    ****** ***** ********** ******* **
  • O obeb:
    ********* ***** **** **
  • O obeb:
  • O obeb:
    *** **** ******** ********* **
  • H hussii:
    ** ** ** *** ****** ******* ***** ******** **** ******* ********** hahahaha* hahahaha ****** **** ***** **** *** *** ***** ***
  • O obeb:
  • O obeb:
    **
    O obeb: **