Kankalar doluşun lütfen ❤️

Uzidiyebilirsin

Yeni üye
Merhabalar kankalar ilk grow deneyimim köyde kendi cigarasını erken bi arkadaşım içmek için getirmişti tohumları aldım çimlendirdim sonra ektim yaklaşık 2 hafta oldu bu durumdalar balkonda yetiştireceğim şu an ne durumdalar? bir sıkıntı var mı görünürde? Tavsiyelerinizi bekliyorum beyler tavsiyeleriniz benim için çok ama çok önemli hiçbir şey bilmiyorum sizin dediklerinizle hareket edeceğim. sulamayı haftada 1 yapıyorum doğru mudur? En küçük yardım bile çok makbule geçer 
https://ibb.co/cDtTh0V
https://ibb.co/dWSzKWP
https://ibb.co/W0CVfXX
https://ibb.co/Rc9HBYH

Aemili31

Müptezel
Onları öyle fasulye gibi yetiştirmeyeceksin. 
-köklerine gram zarar vermeden küçük saksılara al
-lightmix toprak kullan
Gerisini sadece 1 saatlik araştırmayla forumda bulursun kankam. Güzel görünüyorlar ama dediğim gibi ayır onları yazık olur. 30-40 gün iyi bak iyi besle aralarından çoğu muhtemelen erkek çıkar erkek olanlar kendini belli eder etmez imha et onları bu yüzden sıkı sıkıya takip etmen lazım.

R

Ripley'sOG

Guest
Bu ne abi hiç bisey bilmiyorum sizin yardımlarınızla yola devam edicem yok öyle bişey esrar öyle yetişmez kapasiteli insanlar kaliteli esrar yetiştirir bu kapasite araştırıp öğrenip tak fise bitir işiyle devam eder   sen birak bu işi bas bas bağırıyoruz burda her gün  okuyun arastirin diye boyle devam ediceksen git sabah kuşağını felan  izle muge anli felan buralar sana göre değil 

Esrarin tohumlansin mk

bazı arkadaşlarımda da ilk hata bu yönde oluyor ama aslında olmamalı hiçbir şey bilmesen de bu kadar kolay bir şey olmayacağını düşünmelisin ve sonra araştırmalısın kanka.

Uzidiyebilirsin

Yeni üye
Cvp: Kankalar doluşun lütfen ❤️

Ripley' Alıntı:
Bu ne abi hiç bisey bilmiyorum sizin yardımlarınızla yola devam edicem yok öyle bişey esrar öyle yetişmez kapasiteli insanlar kaliteli esrar yetiştirir bu kapasite araştırıp öğrenip tak fise bitir işiyle devam eder   sen birak bu işi bas bas bağırıyoruz burda her gün  okuyun arastirin diye boyle devam ediceksen git sabah kuşağını felan  izle muge anli felan buralar sana göre değil 

Esrarin tohumlansin mk

Kapasiteli kardeşim benim burda kaliteli esrar yetiştirme gibi bir derdim olduğumu ya da bu yönde bir iddia da bulundum mu ? Ne kadar kapasiteli olduğun bir konuda bilgisiz olan(bunu fazlasıyla kabul ede) birine bu derecede kompleks yapmandan anlaşılıyor zaten. Bu konuya vakıf olduğun belli fakat bu çıkışın bana başka konuşacağın bi’ konunun olmadığını düşündürüyor. Müge Anlı mevzusu da baya komik morukcuğum bu sitede yeniyim gülme tuşu ne tarafta ?

Araştırdım fakat çoğu konu evde sistemsel kurulumla ilgili olduğu için benim gibi içtiğim esrarın tohumundan ve balkonda yetiştirenlerin konularını bulamadım. Ve sitenin arama motoru algoritmasını çözemediğim içinde arasamda bulamıyorum. Bu kadar sert çıkmanızı beklemiyordum siteden soğuttunuz resmen çok teşekkürler. Araştırmanın sadece okumak olmadığını soru sormanın da  araştırmanın bir tarafı olduğunu bu yaşta benim size öğretmem mi gerekiyor. Fazla kasmayın sakin olun

Uzidiyebilirsin' Alıntı:
Ripley' Alıntı:

Esrarin tohumlansin mk

Kapasiteli kardeşim benim burda kaliteli esrar yetiştirme gibi bir derdim olduğumu ya da bu yönde bir iddia da bulundum mu ? Ne kadar kapasiteli olduğun bir konuda bilgisiz olan(bunu fazlasıyla kabul ede) birine bu derecede kompleks yapmandan anlaşılıyor zaten. Bu konuya vakıf olduğun belli fakat bu çıkışın bana başka konuşacağın bi’ konunun olmadığını düşündürüyor. Müge Anlı mevzusu da baya komik morukcuğum bu sitede yeniyim gülme tuşu ne tarafta ?

Araştırdım fakat çoğu konu evde sistemsel kurulumla ilgili olduğu için benim gibi içtiğim esrarın tohumundan ve balkonda yetiştirenlerin konularını bulamadım. Ve sitenin arama motoru algoritmasını çözemediğim içinde arasamda bulamıyorum. Bu kadar sert çıkmanızı beklemiyordum siteden soğuttunuz resmen çok teşekkürler. Araştırmanın sadece okumak olmadığını soru sormanın da  araştırmanın bir tarafı olduğunu bu yaşta benim size öğretmem mi gerekiyor. Fazla kasmayın sakin olun

Başkan bilmiyorsun anladık eyvallah da indoor outdoor yetiştiricilik bölümünde onlarca ko u var çorbaci tohumu atmayla alakalı.. Esrar genel kısmında bir ton şey var. Tamam bilmediğini illaki sorucan baba da sen hic araştırma yapmamissin ki :) insanların haklı sitemi bu yüzden. Arayan mevlasini da konusunu da buluyor baba. Bence biraz daha forumda vakit geçirmelisiniz önce

R

Ripley'sOG

Guest

[quote pid='35031' dateline='1559513691']
.
[/quote]

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ******* ******** ********** ********** ********* ***** hahahaha **** ********** ***** *** ****** hahahaha* ******** ********* **** *** ***** * ***** ** **** *** ** *** ** hahahaha* ******* ****** *** ** hahahaha** ********* ****
  • kkush kkush:
    +3
  • Fl studio Fl studio:
    ** ** *** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********
  • D Dr.Organic:
    ***** *** ***** ********* ***** ******** *** ***** ********* *** ******* **
  • Night owl Night owl:
    **** ****** ********** ******** hahahaha ******** *** ********** *** ******* ***** ***** **** *** ******* hahahaha ***** *** ******** **** *** ****** **** **** ***** *** ********
    +1
  • Fl studio Fl studio:
  • Night owl Night owl:
    ******** **** ******** ***** **** ****** hahahaha* **** ****** ** *** ****** ****** * **** ** ******** ******* ******** **** ******** ***** ****** ******* ******* ****** ****
  • Tiny Tiny:
  • Tiny Tiny:
    **** **** ** ***** ******* hahahaha****
  • Night owl Night owl:
  • Tiny Tiny:
  • Mordecai Mordecai:
  • Tiny Tiny:
  • Night owl Night owl:
    ** *** **** **** ** ***** ******* hahahaha****
  • Tiny Tiny:
    ********* ***** *
  • Mordecai Mordecai:
    ****** *** ***** hahahaha** hahahaha***
  • Night owl Night owl:
    ******* ****** hahahaha* ****** ****** ***** ******* ****
  • D Dr.Organic:
    ***** *** ******* *** **** ***** hahahaha* *** ***** ******* *** **** ** **** ********* ********* **** *** **** *** ****
  • I ichbinkrytpon:
  • kkush kkush:
    hahahahahahahaha***** ********* ******* ********* *** ***
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ********** ******** ** ******** *** ***** ** *** ** hahahaha* ******* ****** *** ** hahahaha** ********* ****
  • Tiny Tiny:
  • Mordecai Mordecai:
    Mordecai Mordecai: ***** *** ** ******* *********