Kankalar akıl verin, flush sonrası karanlık hk.

istr

Ordinaryüs
Kankalar malum yüzdük yüzdük bi growun daha sonuna geldik sayılır, bitkiler tricom takiplediğim kadarıyla aynı anda hasata girmeyecek (4 adet bitki var tek tek veya ikili ikili hasata gidecekler), flushtan sonraki karanlık sürecini es geçmenin ne gibi bi verim zararı olur ?

Eğer bu süreç çok zararlı olur ise aklınıza bitkileri ayrı ayrı karanlığa almak için nasıl bi fikir geliyor?

Emmy

Müptezel
Kanka bu konuda ufleyen kediyle baya bi uzun tartışmıştım en sonunda da haksiz çıkmıştım yabanci makalelerde bile bu konuda bilimsel bir aciklama yok olan thc miktari da fark olarak cm2 uzerinde %1 den az hani benced3 karanliga hic gerek yok es geçebilirsin .

istr

Ordinaryüs
Kanka bu konuda ufleyen kediyle baya bi uzun tartışmıştım en sonunda da haksiz çıkmıştım yabanci makalelerde bile bu konuda bilimsel bir aciklama yok olan thc miktari da fark olarak cm2 uzerinde %1 den az hani benced3 karanliga hic gerek yok es geçebilirsin .
Evet kanka Es geçicem karanlığı, üfyelen kediye göre flush da mantıksız ama atmayınca kendimi rahatsız hissediyorum :D O yüzden haftaya iki bitkiye buzlu suyla flush giricem hayırlısı olsun

Emmy

Müptezel
Evet kanka Es geçicem karanlığı, üfyelen kediye göre flush da mantıksız ama atmayınca kendimi rahatsız hissediyorum :D O yüzden haftaya iki bitkiye buzlu suyla flush giricem hayırlısı olsun
Kanka flus hakkinda kesinlikle haksız o zaman ama karanlık mevzusunda adamin hskkini yiyemem :D umarım kazasiz belâsız bol hasat alırsın..

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Didrug Didrug:
    ***** ***** ****** ********** * * ****** ******** ****** ***** ****** **** ***** ********* *** **** * ***** ******* ********** **** ** *** ******* ******** hahahaha ******** *********
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** hahahaha** ******* ** ***** **** ****** ****** **
    +1
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ********* ***** hahahaha ******** ***** ****** ********** * * ****** ******** ****** ***** ****** **** ***** ********* *** **** * ***** ******* ********** **** ** *** ******* ******** hahahaha ******** *********
  • Didrug Didrug:
    ***** ********* **** ** ****** ***** ****** *** hahahaha*** hahahaha* ********* *** ***** ********* *** **** **** ***** ******** ******* hahahaha****** ***** ******* ******** ********* ******* * *******
  • Didrug Didrug:
    *** ***** hahahaha **** ** ******** ** ********* ***** hahahaha ***
    *** hahahaha ***** ****** hahahaha****** ***** hahahaha **** ** ******** **
  • Didrug Didrug:
    ***** ***** hahahaha*** ******
  • Didrug Didrug:
    ***** ****** ********* ********** hahahaha
  • Didrug Didrug:
    ******** hahahaha** ****** ********
  • Didrug Didrug:
    ********** ***** **** ******* *** ******* ****** ****** ****** ******* * ***** ***** hahahaha
  • Didrug Didrug:
    *** * ********* ***** ******** hahahaha** ***** **** ****** * **** ** ******
  • H happyworld:
    ******** ** ****** ****** ********* *** ****** ****** **
  • WickedK WickedK:
    ** ***** ****** **** ** ****** ****** **** ** ***** ****** ******* ********* **** ** ****** ***** ****** *** hahahaha*** hahahaha* ********* *** ***** ********* *** **** **** ***** ******** ******* hahahaha*
  • Didrug Didrug:
    ******** *** ******* ****** ********* ****** ******** ******** hahahaha**** ** ****** ****** ********* *** ****** ****** **
  • H happyworld:
    *** ****** ******** ******** ****** ****** **
  • Didrug Didrug:
    ********* ******** * * ******* ******* ****** ******** hahahaha* ** ******* **** **** ******** ***** ******* ********** ** ******* ***** * ***** ** ******** ******
  • H happyworld:
    ***** ****** hahahaha**** *** ***** ***** ********* *** ******** *******
  • Didrug Didrug:
    ** ***** *** ***** ** ***** hahahaha*** ******** ****** *** hahahaha**** *** **** ******* hahahaha * ********* ****** ********* ***** ***** ** ***** ****** **** ** ****** ****** **** ** ***** ****** **
  • Didrug Didrug:
    *** ***** hahahaha**** * ********** * hahahaha* hahahaha*** ****** hahahaha**** *** ***** ***** ********* *** ******** *******
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
  • Didrug Didrug:
    +1
  • H happyworld:
    ******** **
    +1
    **** ******** *** ******* ********* hahahaha* ******** ** **** *****
    *** ***** **** ********* hahahaha***
    TabldotLife TabldotLife: *** ***** **** ********* hahahaha***