kanka bunun cinsiyeti ne ya

quorthon

Yeni üye
kankalar iki çorbacı ekmiştim. bu bitki dişiliğini belli etmişti diğeri ise erkek çıkmıştı ve kestim attım. bunla devam ediyodum ama bugun incelerken tasssak oluşumu fark ettim bu bitki şimdi çift cinsiyetli mi erkek mi veya diğer erkek bunu döllemiş mi (büyük ihtimalle) sökeyim mi napayım bi bakar mısınız kanka söyle ne yapayım (su damlalarının sebebi yeni calmagla spreylemiştim işte spreylerken fark ettim kanka)

Son düzenleme:

istr

Ordinaryüs
Herma bitki ben büyütürüm diyosan hermanın ne oldugunu araştır büyüt kankam. (yanında erkek bitki de varmış, onun döllemesinden oluşan hermanın ekstra bi olayı veya bitkinin herma olmasının başka bi olayı var mı bilmiyorum )

Bu arada bitki neden sırılsıklam, maydonoz misali mi suluyosun, o şekilde yapma, özellikle çiçek döneminde yapraklar çok nem sevmez, ve ışık doğrudan su damlasına gelirse mercekleme yapıp bitkiyi yakar, calmag spreyi ise ışık kapanmadan 1 2 dk önce yap kankam o spreyi yine aynı şekilde zararlı.

quorthon

Yeni üye
Herma bitki ben büyütürüm diyosan hermanın ne oldugunu araştır büyüt kankam. (yanında erkek bitki de varmış, onun döllemesinden oluşan hermanın ekstra bi olayı veya bitkinin herma olmasının başka bi olayı var mı bilmiyorum )

Bu arada bitki neden sırılsıklam, maydonoz misali mi suluyosun, o şekilde yapma, özellikle çiçek döneminde yapraklar çok nem sevmez, ve ışık doğrudan su damlasına gelirse mercekleme yapıp bitkiyi yakar, calmag spreyi ise ışık kapanmadan 1 2 dk önce yap kankam o spreyi yine aynı şekilde zararlı.
kanka her tarafını bolca spreyliyorum böyle oluyor daha az spreyliyim o zaman knkam

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha* ******* ** ***** hahahahahahahaha*******
    +1
  • lavrens lavrens:
    ****** ****** ******* ********** hahahaha*** hahahaha ***** **** ***** ** **** **** ****** **** ****
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ********** ****** ** ******* hahahaha* ***** **** ***** hahahaha ***** **** ***** ** **** **** ****** **** ****
  • içiciadam içiciadam:
  • Lew4nd0w5k1 Lew4nd0w5k1:
    *** *** ****** hahahaha* hahahaha**** *** ***** *** ***** ********* ****** ***** *** ******* ******** * ***** ******* ** hahahaha******** ******* ** *****
    +1
  • Houp53 Houp53:
  • içiciadam içiciadam:
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha
  • içiciadam içiciadam:
    ***** **** **** ********** *** **** ** ***** *** *** ****** hahahaha* hahahaha**** *** ***** *** ***** ********* ****** ***** *** ******* ******** * ***** ******* ** *******
    ***** ******* * ***** ****** ****** *** ********** **** **** ********** *** **** ** *****
    +1
    **** **** **
  • NewGardener NewGardener:
  • Houp53 Houp53:
    ***** ******* ********** ****** ****** **** ****** ***** ********* ****** ****** ********* **** hahahaha* **** *********
  • içiciadam içiciadam:
  • NewGardener NewGardener:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** *** hahahaha**** ***** ***** hahahaha*
  • Houp53 Houp53:
    ** ******** ******* ***** ******* ******* **** ****** ******* ******* **** *******
    ***** * ** ****** **** ****** *** ********* ***** ******** hahahaha **** *** ******* ***** ****** **** ** ******* **** hahahaha* ****** ******* ********* ***** ******** **** *********
    +1
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha ****** ***** ********* ****** ******* ******* ********** hahahaha ****** ****** **
    ****** ** hahahaha*** hahahaha* ***** *** hahahaha**** ***** ***** hahahaha*
  • Houp53 Houp53:
    *** ****** hahahaha*** *********
    ***** hahahaha* **** ********* ********* *** **** *******
  • T Turco:
    * *
    T Turco: * *